Як аспірант кафедри цивільної та екологічної інженерії , ви матимете можливість розрізняти світ, будуючи знання в авангарді галузі, допомагаючи мінімізувати небезпеку навколишнього середовища та покращувати якість життя людей.

Область цивільного будівництва швидко розвивається. Майже будь-яке вирішення проблеми суспільства має певний зв'язок з alt = "цивільне будівництво". Такі рішення включають розробку, використання та контроль ресурсів на користь людей. Широке та поглиблене вивчення дисципліни разом з розумінням нових дизайнерських концепцій та технологій є важливим для тих, хто хоче стати лідерами в цій частині інженерної професії. Післядипломні програми кафедри прагнуть розвинути такі знання та навички та тісно пов'язувати зусилля з досліджень з інтересами та потребами суспільства, щоб наші дослідження є актуальними та мають практичне значення. Аспіранти можуть зосередитись на структурній, екологічній, геотехнічній інженерії, водних ресурсах, транспорті, будівництві або розвитку інфраструктури.

Програма PhD спрямована на допомогу студентам у розвитку навичок, необхідних для визначення питань, пов'язаних з будівництвом, а також можливість самостійно формулювати та пропонувати рішення проблеми. Студенти повинні успішно закінчити програму підвищення кваліфікації, включаючи аспірантуру та дисертацію, що містить значні оригінальні дослідження.

Дослідження Foci

Дослідження Департаменту полягають у чотирьох широких областях з багатьма підгрупами в кожному:

Розвиток та планування інфраструктури

Проектування та аналіз будівельних систем, моніторинг та аналіз автомобільних мостів, вітрової та сейсмічної інженерії, геотехнічної інженерії та взаємодії грунтової структури, будівельних матеріалів, моделювання та експлуатації транспортної системи, комплексної оцінки ризиків та надійності, а також вдосконалення системи інфраструктури.

Зелене будівництво та сталий розвиток

Це міждисциплінарна сфера, в тому числі проекти, що включають розробку стандартів дизайну зеленого будівництва, екологічно чисті матеріали та технології, переробку будівельних матеріалів, технології зеленого модернізації та відновлення, а також оптимізацію використання енергії та води.

Інтелектуальні будівельні матеріали

Розробка сучасних композиційних матеріалів, функціональних матеріалів на основі цементу та стійких цементних матеріалів, застосування композитних матеріалів для ремонту інфраструктури та нанотехнологій у бетоні.

Навколишнє середовище та дослідження водних ресурсів

Інноваційні фізико-хімічні та біологічні процеси очищення води та стоків, управління якістю навколишнього середовища, відновлення забруднених ґрунтів та підземних вод, змішування та транспортування явищ забруднюючих речовин в природних та техногенних системах, управління водними ресурсами та інжиніринг, стохастична оптимізація якості води та ресурси, механіки екологічної рідини.

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які прагнуть до вступу до магістра, повинні мати:

  • отримав ступінь бакалавра з визнаної установи або затверджену еквівалентну кваліфікацію;

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • Перевірена TOEFL паперова доставка тесту 60 (загальна кількість балів для читання, прослуховування та написання розділів)
  • IELTS (навчальний модуль) Загальна оцінка: 6.5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.


Термін подання заявки

Будь ласка, зверніться до http://pg.ust.hk/programs ("Застосування") для деталей.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 36 інших курсів в The Hong Kong University of Science and Technology »

Останнє оновлення February 5, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Duration
3 - 6 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
42,100 HKD
в рік
Deadline
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date