Департамент механіки та аерокосмічної інженерії (MAE) є одним з провідних відділів MAE в Азії. Він пропонує суворі академічні та професійні навчання в широкому діапазоні областей, включаючи традиційні та передові теми в енергетиці, механіці, сучасних матеріалах, нано / біотехнології та виробництві.

Програма PhD спрямована на забезпечення студентам можливості виявлення та вирішення академічних та / або реальних проблем творчо. Докторський ступінь нагороджений за закінчення необхідних курсів та значну оригінальну дисертацію.

Дослідження Foci

Дослідження Департаменту зосереджено на енергетиці та навколишньому середовищі, механіці та матеріалах, а також на мехатроніці та виробництві.

Тверда механіка та динаміка

Це два основних напрямки дослідження механіки. Кафедра має різноманітний факультет з досвідом у цих областях. Дослідницька діяльність варіюється від прикладних до теоретичних проблем і має виражений мультидисциплінарний характер. Вони включають прикладну математику, тверду механіку, нелінійну динаміку, обчислення, фізику твердого тіла, матеріалознавство та експерименти для різних видів твердих матеріалів / систем та механічної поведінки. Члени факультету працюють над проблемами як статичної, так і динамічної природи з різними типами еволюції. Ці проблеми також включають мультіполісне з'єднання на різних масштабах часу та довжини, від мікро-секунди до тривалих процесів повзучості та з дуже малих вуглецевих нанотрубок або клітин до макроскопічних композитних матеріалів та електромеханічних пристроїв / систем.

Матеріали технології

Інженерна робота над матеріалами спрямована на характеристику та обробку нових матеріалів, розробку процесів контролю їх властивостей та їх економічного виробництва, вироблення інженерних даних, необхідних для проектування, та прогнозування продуктивності продукції. Дослідницькі теми включають розумні матеріали, біоматеріали, тонкі плівки, композити, перелом і стомлюваність, оцінку залишкового ресурсу, питання щодо матеріалів в електронній упаковці, переробку матеріалів, витрати пластмас в ін'єкційній формі, передові обробки порошків, настільне виробництво, а також прилади та методи вимірювання.

Проектування та автоматизація виробництва

Ці елементи знаходяться в основі механічного машинобудування, в якому інженери займаються розробкою, проектуванням, виготовленням та випробуванням інноваційних рішень для "реальних" проблем. Дослідження проводяться у сферах геометричного моделювання, оптимізації інтелектуального дизайну та виробничого процесу, процесу контролю та контролю виробничих процесів, контролю сервосистеми, робототехніки, мехатроніки, керування системами первинної системи, сенсорної технології та методів вимірювання, а також біологічних - розробка та виготовлення медичних систем.

Мікросистеми та точного машинобудування

Мікроелектромеханічні системи (МЕМС) - це багатопрофільне дослідження, яке робить великий вплив на наше повсякденне життя, включаючи різні мікроенсуси, що використовуються в особистій електроніці, транспорті, комунікації та біомедичній діагностиці. В цій галузі ведеться фундаментальна та прикладна науково-дослідна робота. Вивчаються основні мікро-наномеханіки, такі як рідина та тверда механіка, проблеми теплопередачі та матеріали, унікальні для мікро / наномеханічних систем. Досліджуються нові ідеї щодо виробництва мікросистем для енергетики, біомедицини та наноматеріалів, мікродіапазонів та мікроакторів. Розглядаються технологічні питання, пов'язані з мікро / нанообробка цих пристроїв.

civil eng

Інформація про програму на 2020/21 готується о

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • здобув ступінь бакалавра із підтвердженим результатом визнаних результатів діяльності визнаного закладу; або представлені докази задовільної роботи на рівні післядипломної освіти на повній основі щонайменше один рік або на неповний робочий день принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • Переглянуто TOEFL-тестовий тест 60 (загальна оцінка за розділи «Читання, прослуховування та запис»)
  • IELTS (Академічний модуль) Загальна оцінка: 6,5 та Усі підрейтини: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Терміни подання заявки

Будь ласка зверніться до

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 44 інших курсів в The Hong Kong University of Science and Technology »

Останнє оновлення Серпень 25, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
3 - 6 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
42,100 HKD
в рік
Deadline
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Кінець терміну надання заяв
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date
Кінець терміну надання заяв
інформація
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date