Менеджмент науки і техніки (120100)

Вступ програми

Дисципліна "Менеджмент науки та інженерія" є однією з дисциплін на першому рівні в групі дисциплін управління відповідно до класифікації дисциплін Китаю. Теоретичні основи та знання цієї дисципліни формуються шляхом поєднання управління, економіки, математики, системної науки, інформатики тощо. За допомогою комплексних застосувань цих наукових принципів та методологій, він спрямований на аналіз та вирішення різних управлінських проблем у суспільстві, економіці, підприємствах та інших установах як за допомогою якісних, так і кількісних методів, з кількісним дослідженням як більш важливий аспект. Основними завданнями цієї дисципліни є надання підприємствам та іншим організаціям системних теорії фундацій, методологічних моделей та інформаційних систем для підтримки їхніх рішень стосовно бізнесу, управління, а також оцінки та управління проектами. Як найдавніша дисципліна та одне з найбільш динамічно розвинених дисциплін в групі "Дисципліна менеджменту", дисципліна "Наука та інженерія" сформувала більш повну теоретичну базу системи, з виділеними персонажами, що підкреслюють наукову методологію та моделі, більш тісний зв'язок з інженерними сферами та більше уваги до практичних застосувань.

Будучи одним з найперших фахівців у галузі науки управління, менеджмент науки і техніки користується комплектом з чітко визначеними методологічними характеристиками моделі. І його тісне поєднання з інженерним полем зробило його предметом з широким застосуванням. China University of Petroleum був уповноважений встановити дисципліну з менеджменту науки і техніки в 1986 році. Протягом останніх 20 років дисципліна нашої школи отримала багатий досвід і перетворилася на майстер з відмітними особливостями:

1. Дослідження оцінки вартості ресурсу, економічної оцінки інвестицій, інвестиційного рішення та аналізу ризиків, управління проектами, а також нафтовий пік, що враховують виробничий ланцюжок, а також нафта і газ, як об'єкт дослідження, досягли високого рівня в Китаї, причому частина результатів навіть зберігає з передовим міжнародним рівнем;

2. Дослідження в симуляції системи, інформаційно-інформаційно-прийнятної системи, систематичне прогнозування та оптимізація, а також інноваційні прикладні дослідження в галузі енергетичної системи завжди були в русі академічного кордону, досягнення чітких результатів провідного вітчизняного дослідження;

3. Приймаючи управління великими енергетичними підприємствами та нафтою

4. З переліченими та енергетичними фірмами як дослідницькими об'єктами ми використовували ринки цінних паперів та фінансові дані для проведення досліджень на ринку корпоративних фінансів та цінних паперів, фінансовому управлінні нафтовими компаніями, міжнародному енергетичному ринку, торговельній системі та управління ризиками. Було досягнуто серія результатів досліджень, частина яких досягла високого рівня в Китаї та була безпосередньо прийнята національними міністерствами та науково-дослідними установами. Бізнес-школа має в своєму розпорядженні сприятливими умовами підготовки талантів та переважаючою академічною обстановкою, де є 7 факультетів, добре оснащені лабораторії, Інститут економічних досліджень нафти, а також Інститут енергетичної стратегії, який працює як сильні прихильники.

Цілі

Випускники цієї спеціальності обов'язково повинні бути висококваліфікованими талантами, які добре розвинені морально, інтелектуально та фізично, з суворим академічним ставленням, раціональною структурою знань, сильними дослідженнями та інноваційними можливостями. Вони повинні бути кваліфіковані для досліджень та адміністративних посад в галузі управління наукою та енергетичної економіки управління. Для досягнення цієї мети студенти зобов'язані:

1. Мастер-марксизм-ленінізм, основні принципи думки Мао Цзэдуна і теорії Ден Сяопіна, і сумлінно приймають поняття наукового розвитку та правильного уявлення про світ як код поведінки; Розвиток духу патріотизму та відмінних заслуг; Дотримуйтесь закону та активно служіть кар'єрі соціалістичної модернізації.

2. Мати фундаментальні теорії та знання дисципліни; Систематично освоює теорії та методи управління наукою та технікою; Підвищити спроможність у вирішенні практичних питань управління нафтовою промисловістю; Вміти проводити незалежні дослідження та досягти творчих результатів.

3. Принаймні освоїти одну іноземну мову, щоб вміло шукати та читати іноземну літературу, проводити академічне спілкування та написати дисертацію.

Докладні вимоги щодо знань та можливостей включають:

1. Побудувати міцні бази знань в економічному управлінні, мати систематичний майстер теорії дозвільної системи в роботі та управлінні, а також придбати теорії та методи кількісного аналізу, аналіз енергетичної системи, вирішення плану, управління проектами, а також технологічний економічний аналіз;

2. Розвинути здатність систематично аналізувати та вирішувати практичні питання;

3. Ознайомитись з найновішими результатами досліджень та тенденціями в науці та техніці управління та будувати здатність самостійно або спільно проводити наукові дослідження та інновації;

4. Зрозуміти підходи, що використовуються в управлінні та вирішенні операцій, отримати спроможність сприяти вирішенню в підприємствах та відносних організаціях;

5. Вміння володіти іноземною мовою, бути в курсі, говорити, читати, писати, що є обов'язковим для академічного спілкування.

Області досліджень

1. Теорія та методика інженерної системи та її застосування

2. Інвестиційні рішення та управління проектами

3. Систематичний аналіз енергетичної стратегії та політики

4. Фінансовий інжиніринг та управління ризиками

Тривалість програми

1. Нормативний час для студентів денної форми навчання становить 3-5 років, а максимальний час для студентів заочного навчання - 6 років.

2. Кандидати докторант повинні заробити не менше 18 кредитів, принаймні 12 кредитів на необхідні курси.

3. Вимоги до звіту про результати досліджень предметних досліджень:

Доповідь про перегляд літератури з даного напрямку досліджень має бути написаний у середньостроковій або кінці другого семестру до початку третього семестру. Теми для звіту повинні бути вибрані в межах діапазону, який висуває наставник, а звіт повинен бути написаний у відповідності до формату та вимог програми для Національного фонду природничих наук.

Навчальний план

Обов'язкові курси
Державні обов'язкові курси
 • Китайська мова
 • Вступ до Китаю
Ступінь курсів
 • Теорія та методика управління наукою
Тема кордону
 • Теорія та метод науки системи
 • Економічна оцінка ресурсів нафти та газу
 • Управління енергетичної економіки
 • Фінансова інженерія та енергетика
 • Енергетична стратегія та промислова політика
Обов'язкова процедура
 • Тема доповіді про результати досліджень
 • Огляд літератури та пропозиція до дисертації
Вибрані курси
 • Розроблений наставником

Примітка. Студенти можуть обирати курси факультативних курсів в інших програмах за порадою керівника.

Огляд літератури та пропозиція до дисертації

Теми, обрані для подання дипломної роботи, повинні входити до сфери застосування дисципліни. Основний зміст пропозиції складається з основи, значущості та основи теми; поточний стан і тенденції відповідного навчання вдома та за кордоном; об'єкти дослідження та вміст; технологічні прийоми та аналіз доцільності; прогноз ключових технологій та труднощів; і процес дослідження в деталях. Студенти повинні прочитати принаймні 100 статей перед пропозицією, серед яких 30 були написані іноземними мовами, і скласти огляд літератури (принаймні 6000 слів) у відповідності до формату, встановленого аспірантурою та бізнес-школою. Огляд літератури оцінюється групою розгляду пропозицій під час подання дипломної роботи.

Рецензування літератури та дипломна робота повинні бути завершені до третього семестру. Огляд його органічно організований Бізнес-школою відкрито, а член оглядової групи 3-5 призначається Школою. Рецензентна група повинна подати відгук щодо серйозної оцінки.

Академічна діяльність

Під час навчання в China University of Petroleum , Ph.D. студенти повинні пройти як мінімум 10 академічних лекцій або зробити щонайменше 2 публічні академічні доповіді в університеті. Крім того, вони зобов'язані брати участь як мінімум в 1 важливій академічній конференції дисципліни та опублікувати дисертацію. Кандидат наук студенти запрошуються взяти участь у міжнародних наукових конференціях. Указана вище академічна діяльність, разом із обов'язковим посиланням на Доповідь про результати дослідження предметів, є частиною цієї частини. Кандидат наук студенти повинні подати доповідь про дослідження досліджень предмету, і наставник буде відповідати за оцінку академічної діяльності, яка повинна бути comp

Дисертація та публікація результатів досліджень

Кандидат наук студенти повинні опублікувати дисертацію та результати досліджень відповідно до відповідних документів, встановлених вищою школою.

Доступні навчальні програми:
англійська
китайський

Переглянути 5 інших курсів в China University of Petroleum »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
4 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
36,000 CNY
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date