Машинобудування (080200)

Вступ програми

Попередник машинобудування в China University of Petroleum є оригінальною дисципліною в галузі машинобудування нафтової промисловості, заснованої в 1952 році на факультеті нафтової інженерії в університеті Цинхуа, яка є найбільш ранньою механічною дисципліною нафтових родовищ. Програма стала набирати аспірантів у 1961 році і була уповноважена надати ступінь магістра в 1981 році. Він був затверджений як перша вітчизняна докторська програма з машинобудування нафти в 1986 році, Китайська нафтогазова і корпоративна газова корпорація міністерської основної дисципліни в 1996 році, ключ від Пекіна дисципліна в 2002 році, а також постдокторарна мобільна станція машинобудування в 2009 році і була уповноважена нагороджувати ступінь кандидата першого рівня. ступінь машинобудування в 2011 році. Основні механічні проектування, виготовлення та автоматизація були нагороджені характерною спеціальністю та національною характеристикою спеціальності Пекіна в 2008 і 2009 роках, відповідно. Програма завжди знаходиться на передньому краї в галузі дослідження нафтогазового обладнання та технологій. Він розробив основні теорії та технології застосування на дисципліні машинобудування нафти та газу та створив наукову команду високого рівня з міжнародним впливом, силою та ешелоном талантів.

Програма має чотири дослідницькі лабораторії, включаючи "Лабораторію аналізу трибології та невдач", "Лабораторію офшорної нафтогазової галузі", "Лабораторію контролю і випробувань нафтогазового обладнання" та "Лабораторію виробництва поновлюваних джерел енергії". У той же час програма посилює наукове співробітництво з підприємствами, наприклад, "Спільний експериментальний центр офшорних нафтових технологій", спільно з COSL, "Науково-дослідний центр" Нефтегазова енергозберігаюча технологія ", спільно з Центр CNPC з енергозбереження, спільна лабораторія "Масляне обладнання", спільно з Beijing Dun Hua Petroleum Technology Ltd., а також Центр досліджень та розвитку нафтопереробного обладнання Jianhu, спільно з провінцією Цзяньсу. В останні роки програма була вдосконалена за допомогою більш складних та передових навчальних та дослідницьких інфраструктур, що призвело до суттєвого поліпшення якості підготовки персоналу, наукових досліджень та інноваційних можливостей та рівнів соціальних послуг. Ряд досягнень досягнуто в наукових дослідженнях та персональних тренувальних сферах, які роблять програму важливою науково-дослідницькою базою підготовки кадрів на вищих навчальних закладах нафтогазових машин та обладнання з основними засобами, умовами та можливостями, які проводять передові дослідження проектувати та вирішувати головну інженерну проблему.

Цілі

Випускники зобов'язані:

1. сумлінно вивчати основний принцип марксизму; встановити правильний погляд на життя; дотримуватися основної лінії партії; любити Батьківщину; дотримуватися закону; активно служити соціалістичному розвитку;

2. мати строгу академічну позицію, відмінну наукову та академічну етику; освоювати тверді та загальні основні теорії, а також систематичний та глибокий досвід; володіють академічними новаторськими можливостями, новаторським духом та здатністю самостійно займатися науковими дослідженнями високого рівня в предметній області; мати академічне бачення; бути знайомим з основними теоріями та знаннями суміжних дисциплін; бути добре в міждисциплінарній;

3. майстерно володіти хоча б однією іноземною мовою; вміти володіти іноземною літературою, писати професійні документи та проводити міжнародні академічні обміни.

Області досліджень

1. Механічний дизайн та теорія

2. Мехатроніка

3. Механічне виробництво та автоматизація

4. Офшорне проектування та теорія нафтогазового обладнання

5. Робототехніка

Тривалість програми

Три роки.

Навчальний план

Кредити: сумарні кредити ≥16, максимум ≤22.

Публічні базові курси
 • Китайська мова
 • Вступ до Китаю
Основні необхідні курси
 • Інновації та практика в галузі машинобудування
 • Машинобудівна галузь нафтогазової промисловості
 • Методи оптимізації
Обов'язкова процедура
 • Огляд літератури та пропозиція
Вибрані курси
 • Динаміка машин
 • Принципи трибології
 • Механічний дизайн оптимізації
 • Структура механіки офшорної інженерії
 • Підводне виробнича система та інженерія
 • Механічний діагностика дефектів

Примітка. Студенти мають можливість обирати курси факультативних курсів в інших програмах за порадою керівника.

Дисертація

Будь ласка, дотримуйтесь відповідного положення China University of Petroleum Пекін.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • китайський

Переглянути 5 інших курсів в China University of Petroleum »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
4 Років
Денне навчання
Price
36,000 CNY
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date