Кандидат технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

CALL

для прийому студентів до аспірантури (докторантури) на здобуття наукового ступеня доктора наук у галузі інженерних наук у навчальному 2020/21 році:

По предметах Інформатика для модулів

  • Комп'ютерна наука

Прийнята кількість студентів: 10.

Вибравши курси під керівництвом свого керівника, кожен учень може налаштувати програму на свої наукові інтереси.

Післядипломні університетські (докторські) навчальні програми приймають кандидатів з наступними ступенями: інженер-випускник, магістр технічних наук або магістр інженерних наук (з предметів машинобудування, морської архітектури, електротехніки та комп'ютерних наук). Програма також відкрита для заявників, які мають ступінь у відповідних областях, в цьому випадку їм може знадобитися складати іспити в додаткових курсах. Кандидати повинні мати повну університетську програму навчання з 300 кредитами ECTS, включаючи студентську частину програми, або університетську програму навчання не менше 4 років. Кандидати, які отримали диплом іноземного навчального закладу, зобов'язані додати рішення компетентного органу про визнання іноземної ступеня.

Заявки на вступ подаються до University of Rijeka, Faculty of Engineering , Вуковарська вулиця 58, 51000 Рієка, Хорватія до 2 жовтня 2020 року. Рада (планується між 5 та 12 жовтня). Вступ до програми затверджується Радою факультетів.

Реєстрація здійснюватиметься з 2 по 6 листопада 2020 року.

Заняття розпочнуться 15 листопада 2020 року.

Заявники повинні подати наступні документи за формою заявки PDS-1:

  • Заповнена біографічна довідка PDS-2
  • засвідчена копія ступеня з попередньо закінченої програми, з офіційним документом, що містить оцінку, отриману на іспитах та дипломну роботу та середню оцінку
  • два рекомендації у формі рекомендації PDS-3
  • схвалення нагляду від потенційного керівника та біографію керівника та список публікацій
  • свідоцтво про народження та свідоцтво про громадянство
  • примітка від юридичної особи, в якій працює заявник, кажучи, що вона покриває оплату навчання заявника або заяви заявника про те, що він або вона покриває плату.
  • Форма доказової форми Студентського дослідження, підписана керівником (PDS-15).

Щоб одержати нагляд за затвердженням, аплікантам спочатку потрібно поговорити з керівником модуля та потенційним наглядачем, який повинен відповідати умовам наглядових органів у відповідності зі статтею 18 Технічного регламенту факультету з питань післядипломної освіти.

Вартість навчання за семестр становить 7.500,00 HRK, відповідно до спеціального рішення про розмір фінансової компенсації.

Всю іншу інформацію щодо виклику, програм післядипломної університетської (докторантури), Положення про програми, форми та форми післядипломної освіти можна отримати особисто в офісі записів студентів, за телефоном ++ 385 51 651 410, або на веб-сторінці http://www.riteh.uniri.hr/en/education/postgraduate-doentist-study/ .

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The tradition of Higher Education in Rijeka dates back as far as 1627, whereas the first milestone of the systematic education of engineering personnel in this area is laid by the displacement of the ... Детальніше

The tradition of Higher Education in Rijeka dates back as far as 1627, whereas the first milestone of the systematic education of engineering personnel in this area is laid by the displacement of the Navy Academy from Trieste to Rijeka in 1854. Згорнути