Кандидат технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук студенти в галузі електротехніки знаходять культуру інновацій у Florida Tech, маючи можливість заглибитися в дослідницькі теми, які найкраще відповідають їх конкретній області спеціалізації. Друга за величиною інженерна програма в університеті, докторанти з електротехніки опинилися в привабливому становищі для працевлаштування з розташуванням Florida Tech серед однієї з найбільших високотехнологічних робочих сил в країні.

Високі похвали для технології Флорида

Окрім акредитації Комісією з інженерної акредитації ABET, університет занесений до списку «Інженерно-технічні / найвищі технічні інститути» керівництва Фіске та А-списку коледжів журналу «Парад».

Культура досліджень

Florida Tech - найкращий вибір для кандидата наук. в електротехніці завдяки спільному навчальному та дослідницькому середовищу з професорами та колегами. Розміри класів невеликі з менторством один на один, що дає студентам можливість підганяти свої навчальні програми та дослідницькі проекти. Сюди входять такі галузі дослідження, як обробка мови, машинне навчання, бездротовий зв’язок, обробка зображень та напівпровідникове моделювання.

Факультет професійних інженерів

Учасники факультету - це професійні інженери з реальним досвідом проектування та дослідження. Професори забезпечують кандидат наук. студенти-інженери, які мають новітні знання та методи дослідження у всіх аспектах галузі. Підхід практичного навчання Florida Tech готує випускників підвищити свою сучасну кар’єру або вступити в нову сферу в електротехніці.

136257_pexels-photo-257736.jpeg

Ступінь спеціалізації

Кандидат наук. Програма електротехніки передбачає п'ять унікальних напрямків спеціалізації: Це включає:

  • Електромагніти
  • Фотоніка
  • Системи космічних кораблів
  • Системи та обробка інформації
  • Бездротові системи та технології

Лабораторії та обладнання високих технологій

Відмінні умови життєво важливі для всіх провідних електротехнічних шкіл, і Florida Tech не розчаровує: в університеті є ряд центрів та інститутів, де викладачі та студенти викладачів проводять дослідження. Студенти, які отримують ступінь магістра з електротехніки, мають доступ до інженерного комплексу FW Olin - найсучаснішого багатомільйонного фонду, що забезпечує видатне навчальне середовище, оснащене інструментами та обладнанням, з якими студенти зустрінуть на робочому місці. Крім того, Центр науки та техніки Харріса, Лабораторія прикладних досліджень та Бездротовий центр досконалості оснащені технологіями та засобами 21 століття, які підтримують магістерське навчання та дослідження магістратури.

Вимоги до ступеня

Ступінь доктора філософії присвоюється передусім для визнання творчих досягнень та здатності самостійно досліджувати наукові чи технічні проблеми, а не для завершення певного курсу навчання. Робота буде складатися з передових досліджень та досліджень, що призводять до значного внеску у вибрану область дослідження.

Докторська програма з електротехніки може бути завершена як мінімум на 48 кредитних годин, що перевищують ступінь магістра. Кожен студент повинен виконати затверджену програму навчання, що перевищує необхідну для отримання ступеня магістра, скласти комплексний письмовий іспит, виконати програму значних оригінальних досліджень та підготувати та захистити дисертацію щодо дослідження. Крім того, для демонстрації здобуття нових знань у цій галузі необхідна публікація у фаховому журналі журналів конференцій.

Навчальний план

Потрібно мінімум 24 кредитних годин курсової роботи та не менше 24 кредитних годин дисертаційного дослідження (ЄЕК 6999), які перевищують ступінь магістра. До дев'яти кредитних годин поза електротехнікою та комп'ютерною технікою можна зараховувати до ступеня.

Радник студента та завідувач кафедри повинні затвердити програму навчання. Широкий ступінь широти дозволений у виборі курсу та науково-дослідних інтересах у межах можливостей університету та академічного походження студента. Ця вимога висувається на розсуд докторського комітету.

Після вступу в докторську кандидатуру випускнику факультету повинен бути представлений щорічний семінар, що демонструє прогрес.

Курсова робота та конспект дисертації

  • Мінімум докторських курсових робіт, що перевищує ступінь магістра Кредитні години: 24
  • Докторські дослідження та дисертація Кредитні години: 24

Мінімальна кількість кредитів, необхідних після отримання ступеня магістра: 48

Кар'єра

Випускники технічної та інженерної галузей знаходяться у зростаючих можливостях працевлаштування, оскільки все більше технологічне суспільство вимагає їхнього досвіду. За даними Бюро статистики праці Міністерства праці США, зростання робочих місць інженерів-електриків продовжує зростати в різних галузях промисловості, включаючи електроніку, зв’язок, енергетику, залізницю та автомобілебудування. Випускники мають доступ до тисяч високотехнологічних фірм для досліджень та можливостей роботи.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Florida Institute of Technology is a private, coeducational, residential, research-intensive, doctoral-granting university located in the beautiful City of Melbourne on Florida’s sunny “Space Coast.” ... Детальніше

Florida Institute of Technology is a private, coeducational, residential, research-intensive, doctoral-granting university located in the beautiful City of Melbourne on Florida’s sunny “Space Coast.” But who we are is so much more. We are a community of researchers, scholars, and learners hailing from all around the world. We are engineers, aviators, innovators, leaders, educators, athletes, and astronauts. We have the brains of rocket scientists and the hearts of Panthers. We are Florida Tech. Згорнути