Кандидат технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Випускна програма в галузі промислової інженерії призначена для забезпечення студента фундаментальними знаннями в різних галузях промислової інженерії та з можливістю підкреслити в конкретній області. Студент, який проходить докторську дисертацію, може спеціалізуватися в будь-якій галузі промислової інженерії, такі як загальна промислова інженерія, дослідження операцій та прикладна статистика, системи виробництва, логістика, корпоративні системи, управління підприємствами та ергономіка.

Доктор філософії (Ph.D.) в галузі промислової інженерії є вищим ступенем, запропонованим відділом IMSE. Щоб отримати нагороду доктора філософії, студент повинен продемонструвати як високу стипендію, так і здатність виконувати оригінальні дослідження. Двома основними вимогами є те, що студент:

  • Отримує майстерність як загальної промислової техніки, так і спеціалізованого підполя, визначеного комітетом IMSE з аспірантури та продемонстрованим шляхом іспиту;
  • Завершує значну програму оригінального дослідження і підготує дисертацію.

Вимоги до прийому

Кандидати для кандидата наук програма повинна мати відповідний академічний досвід і відповідати критеріям безумовного вступу, описаним нижче. Кандидати, які не відповідають всім критеріям, можуть отримати випробувальний або тимчасовий прийом.

Ph.D. програма вимагає приблизно чотири роки повного навчання. Студентська програма складатиметься з курсових робіт, самостійного навчання та дисертації в галузі, що стосується цікавих сфер діяльності студента. Програма для кожного студента буде запланована студентом та комітетом викладачів.

Студенти з ступенями бакалавра в інших галузях, крім інженерної, можуть вимагати, щоб вони мали необхідні курси для створення фону в галузі науки, математики та інженерії.

Безумовні критерії вступу

Безумовний вступ до доктора філософії Програми в галузі промислової інженерії надаються, якщо виконані всі наступні умови.

  • ГПД щонайменше 3,0 протягом останніх 60 годин бакалаврату курсових робіт.
  • ГПД щонайменше 3,3 у всіх попередніх випускних курсів.
  • Мінімальний бал 155 у розділі кількісного опису GRE та 150 у словесному розділі.
  • Мінімальний бал 79 на TOEFL iBT або еквівалент, якщо англійська мова не є рідною мовою заявника.
  • Адекватна підготовка в математиці, науці та інженерії.
  • Перевага надається студентам з відповідним досвідом роботи.

Додаткова інформація про вимоги до вступу.


Вимоги до ступеня

Кандидат наук ступінь, як правило, вимагає близько чотирьох років або менше повного навчання після закінчення ступеня бакалавра. Студентська програма складатиметься з курсових робіт, самостійного навчання та дисертації у сферах, що стосуються сфер діяльності, що цікавлять студентів. Програма для кожного студента буде запланована студентом та комітетом викладачів. Немає вимоги до іноземної мови для кандидата наук. ступінь

Студенти з ступенями бакалавра в інших галузях, крім інженерної, будуть зобов'язані приймати необхідні курси для створення фону в галузі науки, математики та інженерії. Кандидат наук вимоги вказані в розділі каталогу "Розширені ступені та вимоги".

Навчання та доступність

Інформація про навчання та доступність

Пріоритетні дати заявки

Падіння | 15 березня
Весна | 15 серпня
Літо | 15 лютого

Заявки приймаються після опублікованої дати пріоритету для кожного терміну, але для гарантованого розгляду прийому, будь ласка, подайте заявку та супутні матеріали до пріоритетної дати. Однак важливо подати заявку заздалегідь на передбачувану дату початку, щоб мати право на особливі можливості фінансування програми, такі як асистентські стажування та стипендії. Майте на увазі, що час обробки відомчих заявок сильно відрізняється, а деякі програми вимагають додатків до року.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong ... Детальніше

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong economic development here--Dallas-Fort Worth is one of the top ten fastest growing metros in the United States. Згорнути