Кандидат фізико-математичних наук у галузі природних, соціальних та наук про життя

Загальні відомості

Опис програми

GSSI - Науковий інститут Гран Сассо, що базується в м.Акіла (Італія), пропонує 30 стипендій в таких галузях:

  • «Фізика астрочастинок» (8 стипендій)
  • “Математика в природничих, соціальних та життєвих науках” (8 стипендій)
  • “Інформатика” (7 стипендій)
  • «Регіональна науково-економічна географія» (7 стипендій)

Офіційною мовою докторських програм є англійська. Стипендії призначаються на 4 роки, а їх щорічна сума становить 16 159,91 євро брутто. Усі аспіранти мають безкоштовне проживання у приміщеннях GSSI та користуються їдальні.

Заявку потрібно подати через онлайн-форму, доступну на веб- сайті www.gssi.it/phd/ до 11 червня 2020 р., 17:00 (італійський часовий пояс).

Для отримання додаткової інформації зверніться до Конкурсу заявок на веб- сайті www.gssi.it/phd/ або напишіть електронний лист на адресу applications@gssi.it .

Основні моменти програми

Математика в природничих, соціальних та життєвих науках (8 стипендій)

  • 6 стипендій;
  • 2 стипендії на дослідницький проект "GrowBot - На шляху до нового покоління рослинних натхненних артефактів". Позиції наполовину підтримуються відповідно до Грантової угоди n. 824074 (Дзвінок: FETPROACT-2018-2020) Рамкової програми «Горизонт 2020». Проект керує професором П’єранжело Маркаті і стосуватиметься таких тем дослідження: математичні моделі росту та руху альпіністських рослин та їх взаємозв'язок з експериментальними даними, наявними в літературі. Проблеми з контролем, що виникають із біоінспірованої робототехніки. Основні математичні прийоми пов'язані з числовою лінійною алгеброю, науковими обчисленнями, мережевим аналізом та машинним навчанням та їх застосуваннями до біології рослин. Детерміновані та стохастичні моделі для рослинних комунікацій та взаємодій.

Можна подати заявки як на проект GrowBot, так і на стипендії GSSI, подавши дві різні заявки.

У ході аспірантури з математики природничих, соціальних та життєвих наук пріоритет був визначений математичним моделюванням як у традиційних галузях застосування, таких як фізика чи інженерія, так і в питаннях, що виникають в галузі біології та соціальних наук. Акцент буде зроблений також на чисельні методи, високоефективні обчислювальні методи, стохастичний аналіз та методи часткового диференціального рівняння, зокрема ті, що стосуються динаміки рідини та квантової фізики. Числові та стохастичні методи математичних моделей в сейсмології будуть представляти особливий інтерес.

Докторська програма в галузі математики природних, соціальних та наук про життя в Науковому інституті Гран Сассо приведе студентів до вирішення не тільки більш традиційних аспектів цієї дисципліни, таких як чистий математики, часткових диференціальних рівнянь та математичної фізики, але також з цілком нові проблеми, що вимагають розробки найбільш відповідних інструментів для вирішення складності, таких як стохастичний аналіз та обчислювальна математика.

Навчальний план складається з 4 років навчання та дослідження. Протягом першого року, після початкових навчальних курсів, студентам буде запропоновано три основні курси та велика кількість коротких курсів, що охоплюють великий спектр тем. До початку другого курсу студенти вибирають дослідницький проект під керівництвом одного (або більше) математиків, що належать до GSSI.

Правління

Паоло Антонеллі (GSSI), Piermarco Cannarsa (Università Roma TorVergata), Джанлука Crippa (Universität Basel), Камілло Де Лелліс (Universität Zürich), Nicola Guglielmi (GSSI - Università L'Aquila), Pierangelo Marcati (голова, GSSI), Errico Presutti (GSSI), Гігліола Пенкілані (MIT), Анджело Вульпані (Sapienza Università di Roma)

Минулий комітет (2013-2016 роки)

Паоло Антонелі (GSSI), Стефано Біанчіні (SISSA), Джанні Даль Масо (SISSA), Камілло де Лелліс (Цюріхський університет), Антоніо Де Симоне (SISSA), П'єреанжело Маркаті (Керівник університету в Аквілі та GSSI), Еріко Пресутті (GSSI), Гігліола Петелілані (MIT)

Профіль університету

GSSI - Науковий інститут імені Гран Сассо ( www.gssi.it ) - це міжнародна докторська школа та центр досліджень та вищої освіти у галузі фізики, математики, комп'ютерних наук та соціальних наук. Він був заснований у 2012 році в м. Акіла (Італія) як Центр підвищення кваліфікації INFN - Національного інституту ядерної фізики, а потім був створений у березні 2016 року як Школа підвищення кваліфікації, що забезпечує післядипломну освіту.

Завдяки повсякденній співпраці та взаємодії, дослідники та студенти мають можливість побудувати ґрунтовні знання про методи дослідження та експериментувати із забрудненням інтересів, інноваційних підходів та мультикультурного обміну у всіх заходах GSSI. Вирішуючи складність сучасного світу, ми прагнемо усунути всі бар'єри між напрямами дослідження та дослідження ГССІ, де міждисциплінарність та перехресне запліднення лежать в основі всього, що ми робимо. Серед наших цілей - поширення наукових результатів у суспільстві та просування культурних заходів для загальної громадськості, громадян та шкіл.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Gran Sasso Science Institute (GSSI) is an international PhD school and a center for research and higher education.

The Gran Sasso Science Institute (GSSI) is an international PhD school and a center for research and higher education. Згорнути