Кандидат фізико-математичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Докторська програма (Ph.D.) в галузі електротехніки та комп'ютерної інженерії (або Електроніка та комп'ютерна інженерія, ЄЕС) є дослідницькою програмою (дослідження). Його мета полягає в просуванні знань у галузі електротехніки та комп'ютерної інженерії та забезпечити студентів винятковою здатністю проводити передові дослідження та оригінальні дослідження. Кандидат наук в ЄЕС має на меті розширення участі студентів у науковій кар'єрі та / або викладанні в галузі промисловості, наукових установ, університетів та уряду. Програма також повинна надихати кожного студента на знання інновацій, проявляючи фундаментальний прогрес знань та надаючи можливість випускникам інтегруватися в свою освіту та досвід основних викликів технологічних професій. Програма фокусується на передових технологічних питаннях, які виходять за рамки комп'ютерної техніки, робототехніки, мікроелектроніки, обробки сигналів та цифрових комунікацій.

Навчальний центр складається з кафедри інженерії UTAD та наступних науково-дослідних інститутів

INESC TEC - Інститут системної інженерії та комп'ютерів, технології та науки

CITAB - Центр досліджень і технологій в агро-екологічних та біологічних науках

INESC P

Отримання ступеня

Кандидат в галузі електротехніки та комп'ютерної інженерії нагороджується студентом, який:

  • Успішно завершує тематику за організацією курсу, отримавши 60 ECTS;
  • Отримує схвалення для плану дослідження (дипломна робота та програмування), представлена ​​наприкінці першого року (зазвичай у липні - у 2017/2008 навчальному році, 12 липня 2018 р.);
  • Подайте та затверджуйте Дисертацію за результатами План дослідження, який раніше було прийнято.

Подача дипломної роботи

Дисертація повинна бути подана англійською мовою (або португальською мовою, у випадках, прийнятих Науковою радою) до закінчення 4-х років доктора філософії.

Попередня версія дисертації буде оцінена громадським захистом присяжних, і може бути передбачено зміни. Диплом виданий лише після видання остаточної та виправленої дисертації.

Розклад

  • Тижневий графік: навчальний режим
  • Академічний календар: з вересня по червень

Тривалість життя

Курс складається з двох частин, перший з тривалістю два семестри, а другий тривалістю три роки: а) перша частина курсу відбудеться протягом двох семестрів; б) друга частина призначена для науково-дослідна робота, що веде до підготовки дисертації, яка повинна бути представлена ​​у порядку, визначеному чинним законодавством та докторським регламентом, що діє в UTAD .

60 ECTS відповідають предметам, які студент повинен заповнити, і 180 ECTS відповідають дисертаційній роботі.

Професійні виходи

Він готує студентів до наукової кар'єри та / або викладання в галузі промисловості, дослідницьких установ, університетів та уряду.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, sedeada em Vila Real, mais conhecida por UTAD, é uma instituição orientada para a criação, transmissão e difusão da cultura, do saber e da ciência. Situa ... Детальніше

A Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, sedeada em Vila Real, mais conhecida por UTAD, é uma instituição orientada para a criação, transmissão e difusão da cultura, do saber e da ciência. Situada numa região em desenvolvimento, fomenta o empreendedorismo, em estreita relação com a comunidade, seus organismos, instituições e tecido empresarial, aprofunda o conhecimento científico, desenvolve tecnologia e promove a inovação, procurando responder aos problemas e desafios de âmbito global, nacional e regional. Згорнути