Кандидат фізико-математичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Lehigh University Physics Graduate Students

Кафедра пропонує MS та доктор наук. у фізиці зі спеціалізаціями з астрофізики, атомної та молекулярної фізики, біофізики та м'якої конденсованої речовини, обчислювальної фізики, конденсованої речовини, нелінійної оптики та фотоніки, фізики частинок, теорії струн та статистичної фізики.

Основні моменти програми

  • Аспіранти з фізики в Lehigh беруть участь у великих національних та міжнародних наукових співпрацях. До них належать релятивістський важкий іонний колайдер в Брукхейвенській національній лабораторії; національна суперкомп'ютерна мережа XSEDE; співпраця з Oak Ridge та Національною лабораторією Берклі; обчислювальні засоби NERSC та RACF; а також астрофізичні споруди, такі як Телескоп великого синоптичного обстеження та місія NASA TESS.
  • Кафедра фізики має широкий спектр сучасного обладнання та експериментальних засобів. До них належать Фізична лабораторія спектроскопії, декілька лазерних джерел, що забезпечує все від точного когерентного випромінювання з низькою пропускною здатністю до фемтосекундних та пікосекундних коротких імпульсів, що регулюються по довжині хвилі, та вдосконаленого спектроскопічного обладнання від видимого до інфрачервоного діапазону. Інше обладнання включає атомно-силові мікроскопи, Раманський мікроскоп, УФ-оптичний мікроскоп поблизу поля, оптичні пінцети, спектрометр перетворення Фур'є та кілька інших конфокальних оптичних мікроскопів.
  • Фізичні дослідження Lehigh використовують додаткові університетські засоби, включаючи високоефективний обчислювальний центр Lehigh, Центр фотоніки та нанотехнологій, декілька міждисциплінарних науково-дослідних інститутів, а також різноманітні засоби аналізу, виготовлення та характеристики.

Кафедра пропонує програму курсових та наукових досліджень, що ведуть до MS та докторантури. ступеня фізики. Приблизно 40 аспірантів навчаються на кафедрі фізики за підтримки науково-дослідницьких та асистентських кадрів та стипендій.

Активні наукові напрямки на кафедрі включають астрономію та астрофізику, експеримент з атомною, молекулярною та оптичною фізикою, біофізику, обчислювальну фізику, фізику конденсованих речовин, високоенергетичний експеримент з ядерними / частинками, високоенергетична теорія та космологія, нелінійний експеримент з оптики та фотоніки, фізика плазми Експеримент, фізика м'яких конденсованих речовин і складних рідин, статистична та теплова фізика та фізична освіта. Детальніший список дослідницької діяльності див. На сторінці досліджень. Експериментальні, теоретичні та обчислювальні проекти ведуться в більшості областей. Активна співпраця існує також з викладачами в інших кафедрах і програмах в Lehigh, таких як електротехніка, біоінженерія та матеріалознавство та інженерія.

Кандидати на здобуття наукових ступенів, як правило, до завершення навчання в аспірантурі виконали вимоги до ступеня бакалавра зі спеціальністю з фізики, включаючи розширену математику за межами диференціального та інтегрального числення. Студенти, яким не вистачає еквіваленту цього препарату, виправлять недоліки на додаток до виконання зазначеної роботи на бажану ступінь.

Щонайменше вісім семестрових годин загальної фізики коледжу з використанням числення потрібно для вступу на всі курси 200 та 300 рівнів. Додаткові умови для окремих курсів зазначаються в описах курсу. Вступ на курси 400 рівня, як правило, передбачається задовільним закінченням відповідних курсів у групах 200 та 300 рівнів або їх еквівалент.

Lehigh University Physics Graduate Program Volkmar Dierolf

Кандидат наук Ступінь

Кандидат наук. Програма включає набір основних курсів, включаючи деякі на вищому рівні випускників, що забезпечує широкий досвід з фізики, який є настільки важливим у довгостроковій перспективі, спеціалізовані курси, що стосуються дослідницької області студента, та наукові дослідження для доктора наук. . дисертація Студенти, які вступають з випускницькою роботою в інші заклади, можуть включати відповідні курси, що проходять в інших установах, у свою пропозицію щодо кандидатури, яка включає всю їх підготовку до курсу, а також пропозицію щодо дослідження дисертації.

Типова часова лінія

Рік 1
Пройдіть основні курси з механіки (Phy 420), математичних методів фізики (Phy 428), атомної та молекулярної структури (Phy 362), квантової механіки I (Phy 369), електрики та магнетизму (Phy 421) та статистичної механіки (Phy 442 ).


Літо 1
Дослідницький проект (Phy 491) червень-серпень.


2 рік
Осінній семестр: Електрика та магнетизм (Phy 422), Квантова механіка II (424) та один факультативний курс. Багато студентів відвідують групові зустрічі в дослідницькій області, яку вони розглядають для своєї дисертаційної роботи.

На початку весняного семестру студенти складають іспит на кваліфікацію.

Весняний семестр: Фізика ядерних та елементарних частинок (Phy 364), широта та факультативні курси, формально вибирають наукового керівника, розпочинають дослідження, якщо є час, і відвідують групові зустрічі, якщо потрібно.

3 рік
Пройдіть спеціалізовані курси, за необхідності, зробіть попереднє дослідження та складіть Пропозицію про кандидатуру, яка включає пропозицію щодо дослідження та загальний іспит.


4 рік
Пройдіть спеціалізовані курси, якщо це доречно, і сконцентруйтеся на наукових дослідженнях. Щорічна зустріч з вашим дисертаційним комітетом необхідна.


5 рік
Завершити дослідження, опублікувати документи, виконати та захистити дисертацію.


Студенти, які вступають зі ступенем магістра або еквівалентною курсовою роботою, здають кваліфікаційний іспит після першого семестру і обирають наукового керівника наступного семестру і починають дослідження наступного літа.

Вхід

Інформація про організацію

Фізичний факультет Lehigh пропонує кандидат наук. у фізиці зі спеціалізаціями з астрофізики, атомної та молекулярної фізики, біофізики, обчислювальної фізики, фізики конденсованих речовин, ядерної експериментальної фізики високої енергії, теорії високої енергії, нелінійної оптики та фотоніки, м'якої конденсованої речовини та складної рідини, теорії струн та статистичної фізики .

Прийом відкритий: осінь / весна

Кінцевий термін огляду на розгляд заявок: 15 січня

Весняний термін розгляду заявок: 15 вересня

Контактна інформація

Марина Лонг, випускник координатора
Електронна пошта: mal516@lehigh.edu
Номер телефону: (610) 758-3931

Вимоги до прийому

  • 2 обов'язкових листів.
  • Необхідні загальні тестові бали GRE.
  • Рекомендовані результати тестування з фізичної тематики GRE.

Міжнародні заявники

Міжнародні претенденти повинні продемонструвати знання англійської мови, необхідні для проходження курсів у Lehigh, проведення наукових досліджень, спілкування з колегами та викладання. Усі міжнародні претенденти повинні скласти тест TOEFL або IELTS та подати бали. Міжнародні абітурієнти, рідною мовою яких є англійська мова або які відвідували навчальний заклад у США або інших англомовних країнах, можуть звернутися до фізичного відділу для відмови від цієї вимоги.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Детальніше

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Згорнути