Кандидат фізико-математичних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кафедра електротехніки та обчислювальної техніки пропонує аспірантуру за окремими спеціальностями, що ведуть до магістратури наук, доктора філософії та доктора філософії. в галузі електротехніки та обчислювальної техніки. Поточний досвід відомчих досліджень відноситься до однієї з таких галузей: біомедична інженерія, комунікації / обробка сигналів, комп'ютерна архітектура, кіберфізичні та вбудовані системи, електромагнетика / оптика, енергетика / силова електроніка та VLSI. Департамент ЄЕК також є ключовим внеском у Науково-технологічний парк НДУ.

Дослідницькі установи та обладнання

Відділ розміщений у сучасному, добре обладнаному будинку. Аспіранти мають доступ до лабораторій, кабінетів інструментів та комп’ютерних послуг, починаючи від університетської комп’ютерної системи та закінчуючи кафедрами комп’ютерів. Дослідницькі установи включають серцево-судинну інженерну лабораторію, лабораторію комп’ютерної архітектури, лабораторію цифрових систем, кабінет щитів EMI, лабораторію силової та силової електроніки, лабораторію обробки сигналів та систем та лабораторію друкованих плат.

Вимоги до прийому

Бажаним напрямком є зв’язок та робота з професором NDSU ECE перед тим, як приїхати до NDSU, таким чином, що професор рекомендує вас для вступу до програми. Кожен професор по-різному очікує на обсяг і тип роботи, яку він / вона вимагатиме від вас, щоб він / вона рекомендував вас до вступу до аспірантури Європейської комісії з вищої освіти (NDSU). Будь ласка, перегляньте веб-сайт кожного факультету та зв’яжіться з викладачем, який працює у науковій галузі, в якій ви зацікавлені в продовженні аспірантури. Вторинний шлях - це оцінка GRE щонайменше 145 словесних та 155 кількісних та мінімальний середній бал 3,0 для вашого останнього ступеня електротехніки або обчислювальної техніки, будь-який бакалавр наук або MS. Тест на предметну область GRE не потрібен. Щоб бути прийнятим студентом ECE ME, ви повинні мати бал GRE щонайменше 145 словесних та 155 кількісних та мінімальний середній бал 3,0 для вашого ступеня бакалавра електротехніки або обчислювальної техніки.

Для студентів вищих навчальних закладів зі значним досвідом роботи в ЄЕК може бути відмовлено від мінімальної вимоги щодо вступу на середній бал 3.0. Тест на предметну область GRE не потрібен.

Фінансова допомога

На кафедрі доступна обмежена кількість викладацьких та науково-дослідних робіт. Ці асистенції забезпечують щомісячну зарплату протягом навчального року, відмову від навчання в аспірантурі протягом навчального року та влітку, але не покривають мінімальної плати за діяльність. Крім того, є можливості як у відділі, так і в університетському містечку, виконувати роботу за сумісництвом як грейдери, викладачі, викладачі та консультанти. Ці асистентські присуджуються на конкурсній основі - як правило, під час прийому на осінній семестр.

Вимоги до ступеня

Ступінь доктора філософії вимагає як мінімум 90 кредитів за бакалавратом із загальним середнім балом 3,0 або вище. З цих 90 кредитів потрібно мінімум 36 кредитів курсових робіт аспірантури та мінімум 30 кредитів дисертації, включаючи ECE 702: Advanced Research Topics, 1 кредит.

Академічна хороша репутація

Усі аспіранти повинні підтримувати середній бал 3,00 або вище і досягати значного прогресу в здобутті наукового ступеня, щоб залишатися на доброму рівні. Якщо цього не зробити, це може перешкодити фінансовій допомозі студента та / або можливості зареєструватися на курси в аспірантурі ЄЕК.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути