Кандидат фізико-прикладної фізики

Загальні відомості

Опис програми

Завданням дипломної роботи з фізики є підготовка студента до подальшого професійного та наукового розвитку як фізика. Програми магістра наук з фізики розроблені для того, щоб дати студентам підвищення кваліфікації у всіх фундаментальних областях фізики за допомогою офіційних курсів та варіантів певної спеціалізації чи участі в оригінальних дослідженнях в одному з різноманітних проектів, керованих викладачами. Програма доктора філософії з фізики та прикладної фізики поєднує традиційні елементи наукової докторської програми з курсами спеціально прикладних тем та стажуванням у технологічному середовищі. Він призначений для підготовки висококваліфікованих фахівців з широкою перспективою даної теми, що може однаково добре підготувати їх до кар'єри в академічній, урядовій чи промисловій лабораторіях.

Поточні дослідження в кафедрі проводяться в галузі фізики та матеріалознавства конденсованого середовища, нано-біофізики, астрофізики та космічної фізики, фізики високих енергій, оптики та фізичної освіти.


Вимоги до прийому

Усі студенти, допущені до кандидата наук. Програма підтримується посадою асистента випускника (GTA), яка передбачає виплату в розмірі 18 000 доларів США на дев'ять місяців (за вирахуванням відрахувань на медичне страхування) та стипендію, яка сплачує 85% за навчання (решта навчання, близько 1500 доларів сплачує студент ). Ми також надаємо підтримку влітку, хоча точна сума змінюється. Багато студентів отримують більше, ніж цей рівень підтримки через різні відомчі стипендії та стипендії. Зазвичай студенти переходять на посаду асистента випускників наукових досліджень (GRA), як тільки вони починають свої дослідження. GRA виплачується грантом наукового співробітника факультету, і це сплачує весь курс навчання, а також стипендію (точну суму встановлює професор, але це приблизно така ж, як GTA). Студенти, які мають добру академічну репутацію, отримуватимуть підтримку у формі GRA або GTA, поки вони не закінчать ступінь кандидата наук. Хороший академічний статус визначається як

1. Підтримання середнього рівня B або кращого для всіх курсів - середній бал, що не перевищує 3,0, є підставою для випробування на академічному рівні.

2. Здача всіх чотирьох кваліфікаційних іспитів на кафедру до кінця другого курсу. Існує 4 іспити кожні три години, що приймаються протягом 2 днів (Електрика

3. Маючи свого консультанта з наукових досліджень факультету, засвідчує, що досягнуто належного прогресу в напрямку доктора філософії.

Ми робимо все можливе, щоб підтримати студентів, щоб вони могли бути успішними. Близько 80% студентів визнали, що закінчили ступінь доктора філософії. ступінь.

Час до ступеня залежить від дослідницьких груп на кафедрі, але середнє значення становить близько 6 років (від 4 до 7 років). Студенти, які вступають зі ступенем MS, можуть відмовитись від деяких необхідних курсів, якщо вони пройшли еквівалентний курс в іншій установі. Це визначення приймає випускник радника.

Кандидати повинні уважно переглянути веб-сторінку відділу, щоб визначити, який вид досліджень проводиться, щоб переконатися, що їх інтереси відповідають роботі, що проводиться в UT Arlington. Також доцільно звернутися до професорів у галузях, що цікавлять, щоб дізнатися, чи очікують вони відкрити для аспіранта наступного року. Іноді професор знає, чи будуть вони чи не будуть додавати студента до групи. Окрім академічних факторів, комісія з прийому випускників фізики враховує потреби дослідження кафедри при розгляді заявок студентів як частину наших зусиль щодо збалансованості та різноманітності в наших прийомах. Заява про інтерес, яку студенти пишуть як частину заяви, розглядається в цьому контексті.

Навчання та доступність

Інформація про навчання та доступність

Пріоритетні дати заявки

Падіння | 15 березня
Весна | 15 серпня
Літо | 15 лютого

Заявки приймаються після опублікованої дати пріоритету для кожного терміну, але для гарантованого розгляду прийому, будь ласка, подайте заявку та супутні матеріали до пріоритетної дати. Однак важливо подати заявку заздалегідь на передбачувану дату початку, щоб мати право на особливі можливості фінансування програми, такі як асистентські стажування та стипендії. Майте на увазі, що час обробки відомчих заявок сильно відрізняється, а деякі програми вимагають додатків до року.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong ... Детальніше

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong economic development here--Dallas-Fort Worth is one of the top ten fastest growing metros in the United States. Згорнути