Кандидат фізичних наук

Загальні відомості

Опис програми

  • Місцезнаходження: National Chung Hsing University (Адреса: 145 Сінда, р-н, Південний округ, місто Тайчжун 402.)
  • Тривалість навчання: 4-5 років
  • Дата початку семестру: вересень
  • Термін подачі заявки: Запит інформації
  • Мова: англійська
  • Вартість навчання (за семестр): 53 946 TWD

Хоча кафедра фізики National Chung Hsing University , заснована в 1987 році, дуже молода в порівнянні з іншими фізичними факультетами Тайваню, вона має давню традицію домагатися досконалості як у викладанні, так і в наукових дослідженнях, що сягає своїм часам як Відділ фізики на кафедрі прикладної математики. Сьогодні кафедра зарекомендувала себе як найкраща і найважливіша кафедра фізики в центральному Тайвані.

З двадцятьма п’ятьма викладачами денної форми навчання та двома асистентами, що присвячують себе викладанню широкого кола фізики від передових до фундаментальних до високодисциплінарних, кафедра пропонує студентам НЧУ, а також студентам сусідніх університетів та шкіл безцінні можливості навчання.

На кафедру зараховано понад 90 аспірантів та 240 студентів. Під керівництвом факультету вони виходять на авансцену сучасної фізики. Дослідження на кафедрі фізики досліджують майже всі репрезентативні межі фізики, включаючи нанорозмірні структури та пристрої, нові магнітні та надпровідні матеріали, квантові обчислення, тонкоплівкові прилади, скануючу зондову мікроскопію, статистичну механіку біомолекул та біомембран, нові аморфні матеріали, одиничні електроніка, біофізика та еволюція бактеріальних добових ритмів та атомна фізика. Озброєні найсучаснішими зручностями, чудовою фізичною бібліотекою та тісна співпраця з видатними викладачами в Школах техніки та наук про життя, факультеті кафедри та студентами продовжують часто досягати захоплюючих успіхів.

Вимоги до ступеня

Кафедра фізики пропонує бакалавра, магістра та кандидата наук. градусів. Доктор філософії ступінь програми викладається англійською мовою. Очікується, що іноземні студенти добре володіють англійською мовою для участі в докторантурі. дипломні програми. Доктор філософії перед поданням заявки на захист дисертації студенти повинні мати 30 залікових курсів та дві статті, опубліковані в міжнародних журналах (статті SCI). Щоб отримати ступінь доктора філософії, потрібно в середньому від 4 до 5 років. ступінь нашої кафедри.

Більшість кандидатів наук студенти отримують стипендії від NCHU та наукові асистенти за рахунок фінансування дослідників своїх радників. Протягом першого дворічного періоду студент повинен пройти ступінь доктора філософії. кваліфікаційний іспит, щоб стати кандидатом наук кандидат. Студенти, які закінчили кандидатську дисертацію програми мають хороші шанси працювати постдоктором протягом одного-двох років у нашому відділі чи інших установах на Тайвані. Для магістерської програми студенти також повинні заробити 30 кредитів (включаючи 6 кредитів для магістерської роботи). Проводиться усний іспит магістерської роботи.

Стипендія

Ми шукаємо талановитих, високомотивованих та працьовитих кандидатів наук. студентів приєднатися до нашої сім'ї (Інститут фізики або Інститут нанонаук, National Chung Hsing University ).

Як правило, наш кандидат наук студенти отримують стипендію в розмірі 10 000-14 000 NT щомісяця. Більше того, успішні заявники також отримають привабливі пакети компенсацій та пільг, надані NCHU.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Entering its centennial year, NCHU is the oldest and the third biggest comprehensive research-based national university in Taiwan. Consisting of nine colleges with complete departments, NCHU cultivate ... Детальніше

Entering its centennial year, NCHU is the oldest and the third biggest comprehensive research-based national university in Taiwan. Consisting of nine colleges with complete departments, NCHU cultivates its students' basic skills and core competencies such as professional knowledge and skills, reflection and innovation, teamwork, local concern, and global thinking. Using top research centers as the platform, NCHU integrates external and internal research resources to plan the cultivation of talented individuals in cross-disciplinary fields, promote international exchanges, enhance global reputation, promote university-industry collaboration, and establish a cooperative relationship between global top universities by forming a multinational research team, driving the entire school's overall improvement. Згорнути