Кандидат філософських наук, космології та свідомості

Загальні відомості

Опис програми

Програма PhD програми "Філософія, космологія та свідомість" (PCC) спрямована на створення лідерства, необхідного для глибокої, прогресивної, трансформації соціальних інститутів та індивідуальної свідомості. PCC присвячений переосмисленню людського вигляду як взаємодоповнюючого члена спільноти Землі.

PCC залучає інтелектуально зацікавлених осіб, які прагнуть знайти значущі способи розвитку своїх дарів, щоб служити майбутньому світу. Використовуючи деякі найпотужніші ідеї західних інтелектуальних та духовних традицій, а також розуміння азіатської духовної філософії та світоглядів корінних народів, факультет ПКК побудував мультидисциплінарний курс навчання, який допоможе прискорити подорож кожного студента у свою особливу керівну роль.

Програма спрямована на натхнення вдумливих дій, підкреслюючи важливість поєднання теоретичного навчання та рефлексії з практичним втручанням у світі. Програма підтримує тих, кого запрошують зустріти безпрецедентні еволюційні проблеми громади Землі, пропонуючи суворе та підтримуюче навчальне середовище, де учасники можуть знайти свій голос і бачення як лідерів.

Про програму

Докторські студенти закінчать курсові роботи, іспити та дисертацію.

Студенти, які допущені до докторантури, які не мають магістра наук з CIIS у філософії, космології та свідомості, можуть вимагати складання додаткових 18 одиниць курсових робіт (мінус еквівалентності) з основного розділу навчального плану МА.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Згорнути