Кандидат філософських наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Докторська програма Мак-Мастера з філософії пропонує курси навчання, що ведуть до ступеня доктора філософії. у філософії. Програма розроблена так, щоб студенти могли швидко вступити у хвилювання власних досліджень, при цьому неухильно будуючи міцну основу всебічних знань.

Вхід

Вступ до кандидата наук. Програма вимагає магістра філософії або еквівалентного ступеня. Існує також можливість студентів, які навчаються на магістерській програмі Макмастера з філософії, бути прийнятими в докторську ступінь. програму без закінчення ступеня магістра за умови, що вони задовольняють певні умови для відмінного прогресу на першому курсі Відбір проводиться доктором наук. Програмний комітет кафедри філософії та будь-який студент, що приймається, підпорядковуються загальним положенням університету Макмастера.

Будь-який абітурієнт, першою мовою якої є не англійська та який не закінчив акредитованого університету за програмою, основною мовою навчання якої є англійська, повинен подати докази володіння англійською мовою.

Кандидат наук Програма програми

Програма призначена для завершення протягом чотирьох років. Денна філософія. Студенти в рамках Програми гарантують фінансування протягом чотирьох років за умови задовільного прогресу. Протягом останніх кількох років кафедра змогла забезпечити повне або часткове фінансування на повну репутацію всіх студентів п'ятого та шестирічного курсу. Кафедра зобов’язана продовжувати цю практику, але вона не може гарантувати повноцінне фінансування студентів після четвертого курсу. Наступна шкала підсумовує очікування програми щодо успішності студентів:

Рік Один

Перший термін

 • Зустрітися з к.т.н. Радник перед початком семінару, або якнайшвидше після початку занять, для отримання консультацій щодо курсів та вимог для проведення зустрічей та для офіційного затвердження вибору курсу.
 • Прийміть два-три курси.
 • Подайте заявку на отримання зовнішніх стипендій (SSHRC та OGS) за допомогою єдиної загальної заявки, якщо Ви маєте право
 • За погодженням з доктором наук. Радник, організуйте керівника дисертації.
 • Визначте з керівником, чи доведеться вам встановити компетентність з логіки чи однієї або декількох інших мов, крім англійської, перед тим, як пройти кваліфікаційний іспит. Якщо ви маєте намір написати дисертацію про філософа, який писав мовою, відмінною від англійської, вам, мабуть, доведеться продемонструвати компетентність з цієї мови. Якщо так, подумайте, чи варто розпочинати офіційне вивчення цієї мови зараз. Аспіранти можуть без жодної плати перевіряти або брати на навчання курси мовної освіти.
 • З к.т.н. Радник та Ваш супервізор, домовляйтесь про інших двох членів вашого наглядового комітету.

Другий термін

 • Візьміть решту ваших п’яти курсів, крім доктора наук. Дослідницький семінар (переконайтеся, що Ви відповідаєте вимогам району).
 • Ваш Наглядовий комітет має бути завершений до кінця лютого.
 • Запитайте у викладачів курсу чи наукового керівника, чи будь-які документи, які ви подали на курси, підходять для переробки для публікації.

Літній термін

 • Заплануйте своє щорічне засідання наглядового комітету, яке відбудеться у травні, разом із наглядовим комітетом, доктором наук. Офіцер програми та випускник адміністратора. Ось де вам точно скажуть, чи потрібно продемонструвати якісь спеціальні компетенції. Також у вас буде можливість обговорити свої плани на літо і те, що ви пропонуєте зробити в своїй дисертації.
 • Почніть або продовжуйте вчитися на іспиті з мови чи логіки, якщо такий потрібен.
 • Почніть підготовку дисертаційної пропозиції.
Рік Два
 • Візьміть на ступінь доктора філософії. Науково-дослідний семінар (з вересня по квітень).
 • Виконайте будь-які інші курсові роботи (потрібно всього шість курсів, включаючи семінар з наукових досліджень).
 • Подайте заявку на отримання зовнішніх стипендій (SSHRC та OGS) за допомогою єдиної загальної заявки, якщо Ви маєте право.
 • Продовжуйте навчатися на іспиті з мови чи логіки, якщо такий потрібен.
 • Напишіть свій документ з кваліфікаційного іспиту (QE-документ). Подайте проект вашого документа QE до свого керівника до кінця 17-го місяця програми (як правило, січень другого року). Розраховуйте підготувати декілька проектів та пропустити їх повз вашого керівника до того, як ваша пропозиція буде прийнята до кваліфікаційного іспиту.
 • При необхідності складіть іспит з мови або логіки. Кандидат наук. Офіційний керівник програми організує це за Вашим бажанням.
 • Заплануйте своє щорічне засідання наглядового комітету, яке відбудеться у травні.
 • Візьміть кваліфікаційний іспит (QE), на якому ви захистите свою дисертаційну пропозицію (детальніше див. Розділ вище під назвою "Кваліфікаційний іспит"). Зазвичай це відбувається в травні. Ви можете повторно скласти іспит. Однак, за відсутності особливих обставин, ви повинні пройти свій QE до кінця серпня, щоб залишитися в програмі.
 • Почніть писати дисертацію, як тільки пройдете QE.
Третій рік
 • Подайте заявку на отримання зовнішніх стипендій (SSHRC та OGS) за допомогою єдиної загальної заявки, якщо Ви маєте право.
 • Робота над дисертацією. Звичайна процедура полягає в тому, щоб за раз надсилати розділ своєму керівнику для коментарів, який ви вміщуєте в переглянутій версії. Очікуйте декількох циклів коментарів та змін. Зазвичай інші члени Наглядового комітету не бачать глави, поки Супервізор не прийняв її. Ця схема різниться, і її слід заздалегідь узгодити з наглядовим комітетом.
 • Організуйте щорічну зустріч у травні з вашим наглядовим комітетом.
Четвертий рік
 • Подайте заявку на SSHRC та OGS, якщо ви маєте право та очікуєте повернутися на п'ятий рік.
 • Завершіть дисертацію. Хороша мета - мати готовий проект до січня четвертого року. Це дає час на доопрацювання, висунення наглядовим комітетом зовнішнього екзаменатора, а також на зовнішній екзаменатор для читання та підготовки звіту.
 • Захистіть свою дисертацію. (Якщо ви зробите це досить скоро, вам не знадобиться щорічна зустріч у травні з вашим наглядовим комітетом.)
 • Протягом усього часу вам слід намагатися створити роботу, яка заслуговує публікації у поважному журналі. Видання допомагає вашим перспективам працевлаштування та починає вашу дослідницьку кар’єру. Щоразу, коли у вас є робота, яка, на вашу думку, має достатню якість, покажіть її своєму керівнику (або іншому викладачу) та отримайте їх думку щодо придатності до публікації. Ваш керівник або інші члени викладачів повинні мати можливість проконсультувати вас у відповідних місцях для надсилання.

124264_photo-1505664194779-8beaceb93744.jpgGiammarco Boscaro / Unsplash

Вимоги до площі

Кандидат наук Кандидати зобов'язані продемонструвати всебічне знання центральних областей філософії, продемонструвавши компетентність у 5 областях філософії з 2 списків нижче. З одного списку може бути обрано не більше трьох областей:

Історичний
 • Антична та середньовічна філософія.
 • Сучасна філософія 1600-1800.
 • Континентальна філософія з 1800 року.
 • Британська та американська філософія з 1800 року.
Систематичність
 • Етика та теорія цінності.
 • Метафізика та гносеологія.
 • Соціальна, політична та юридична філософія.
 • Логіка, філософія мови та філософія науки.

Компетентність у даній галузі може бути продемонстрована, пройшовши два випускні (один термін) курси з принаймні B (або еквівалент) у кожному курсі. Випускні курси завершені до початку роботи доктора філософії. Програму можна віднести до задоволення вимог району. Кандидат наук. Радник визначить, до якої з цих областей філософії належить кожен курс. Зазвичай наступні визнаються еквівалентами двох одноразових курсів:

 • Тригодинний письмовий іспит з обраних первинних текстів у цій галузі. Обстеження може бути повторене лише один раз.
 • Вдалий захист магістерської дисертації.
 • Успішний кандидат наук. Кваліфікаційний іспит.
 • Опублікований документ підлягає затвердженню Програмним комітетом за умови, що він з’являється в рецензованому фаховому журналі з філософії (спеціально виключаються журнали, що редагуються аспірантами).

Курси

Кандидат наук студенти беруть загалом шість курсів: п’ять одноразових курсів плюс доктор філософії. Дослідницький семінар на другому курсі. За особливих обставин це навантаження може бути зменшено, але всі кандидати повинні пройти не менше чотирьох курсів. Аспіранти можуть обрати курси випускників з філософії в Мак-Мастері, Університеті Вільфріда Лор'є та Університеті Гвельфа.

Задовільна ефективність у курсовій роботі не потребує балів нижче B-мінус (або еквівалент). Студент, який отримав оцінку нижче B-мінус (або еквівалент), вважається, що досяг успіху.

Кандидат наук Науково-дослідний семінар

Один із шести курсів кандидата - доктор наук. Науково-дослідний семінар. Її завдання - сприяти конструктивному діалогу між студентами та викладачами та заохочувати студентів формулювати свої дослідження філософськи. Семінар пропонується під керівництвом одного з викладачів, хоча всі зацікавлені викладачі та студенти інформуються про графік роботи та запрошуються до участі. Очікується, що наглядові органи присутні, коли представлений їх керівник.

Підсумкова оцінка семінару - пропуск / пропуск. (Примітка. Невдача науково-дослідного семінару доктора наук є незадовільним прогресом і може призвести до відмови від Програми).

Демонстрація компетентності

Студенти доктора філософії Програма може вимагати демонстрації компетентності в одній або декількох навичках, які вирішує їх Наглядовий комітет, узгоджуючись з доктором наук. Радник, необхідний для їх дипломної роботи (наприклад, логіка чи мова, відмінна від англійської). Наглядовий комітет, як правило, приймає рішення про тип та рівень необхідної компетентності на першій щорічній зустрічі зі студентом. Однак студент повинен зустрітися зі своїм керівником якомога швидше після первинної реєстрації, щоб визначити, які компетенції, якщо такі є, студенту, ймовірно, буде запропоновано продемонструвати. Зазвичай студент продемонструє необхідні компетенції, перш ніж йому буде дозволено пройти кваліфікаційний іспит.

Кваліфікаційний іспит

Метою кваліфікаційного іспиту (QE) є забезпечення кандидата дієздатною пропозицією дисертації та передумови для її успішного виконання. Для того, щоб мати право на прийняття кваліфікаційного курсу, студент повинен досягти (до кінця 20-го місяця в програмі) балів середньої кваліфікації на курсах, спрямованих на здобуття наукового ступеня кандидата наук. щонайменше 9,5. QE - це усний іспит документа з QE, який студент готує в консультації зі своїм керівником та іншими членами наглядового комітету. Цей документ повинен містити наступне:

Заява про підготовку: 250-500 словом написано заяву, в якій пояснюється, як їх курси, вибір області, володіння мовою та інші відповідні знання (наприклад, з логіки чи інших академічних областей, що стосуються запропонованого дослідження) підготували їх до їх дипломного дослідження. Цю заяву слід додати до дипломної пропозиції.

Пропозиція дипломної роботи: письмова дипломна пропозиція, що містить не більше 3000-5000 слів (без урахування бібліографії), що стосується таких питань:

 • Філософська важливість дослідження та передбачуваний внесок кандидата в цю тему.
 • Опис недостатності альтернативних позицій у сучасній літературі.
 • Чіткий виклад проблеми, яку дисертація пропонує розглядати, та запропоновану стратегію її вирішення (де це можливо, студенти повинні накреслити аргументацію тези).
 • Робочий зміст із ескізом того, що кожна глава сприяє загальному аргументу дисертації.
 • Робоча бібліографія первинної та вторинної літератури

Шкільна лінія QE

Очікується, що докторанти подадуть проект довідкової програми своєму керівнику не пізніше 17-го місяця зарахування до Програми (як правило, кінець січня другого курсу). Студенти, які не в змозі виконати це очікування, повинні повідомити доктора наук. Радник через електронну пошту. Залишатися в докторантурі. Програму студент повинен здати КВ до кінця 24-го місяця зарахування (як правило, до кінця серпня другого курсу). Будь-якому студенту, який не може виконати цей термін у зв'язку з надзвичайними ситуаціями у зв'язку з медициною чи особистими ситуаціями, рекомендується звернутися до доктора наук. Радник для обговорення можливості подання клопотання про подання прохання про продовження навчання в Школі випускників. Зауважте, що розсуд SGS щодо надання таких запитів суворо обмежений необхідними обставинами.

Студент, який не зможе отримати перший QE, може спробувати QE вдруге, але тільки якщо є достатній час для цього до закінчення 24-місячного терміну проходження QE. Щоб забезпечити достатній час для другої спроби, студенту рекомендується запланувати свій перший QE до кінця 21-го місяця зарахування (як правило, травень другого курсу). Студентам, які не вдаються до другої спроби, забороняється залишатися в програмі.

Критерії для екзаменаторів

Завданням Наглядового комітету на QE є оцінка життєздатності дипломного проекту та адекватна підготовка студента до його виконання. Зокрема, експерти повинні визначити:

 • Чи адекватно підготовлений кандидат, включаючи ознайомлення з основними та сучасними тенденціями досліджень.
 • Чи, ймовірно, запропонована дисертація зробить вагомий внесок у літературу своєї області.
 • Чи буде запропонована теза відповідної тривалості, складності та складності.
 • Чи є запропонована стратегія сумісною.

Екзаменатори приймуть свою оцінку успішності іспиту на підставі як письмового документа, так і виступу кандидата усному іспиті. Результати QE повідомляються в Школі випускників як "Пройти з розрізненням", "Пройти" або "Невдача"

Дисертація та захист

Студент готує дисертацію за консультацією з керівником та іншими членами спостережного комітету. За погодженням Наглядового комітету готові роботи передаються зовнішньому екзаменатору. Після схвалення зовнішнім екзаменатором дисертація захищається перед членами Наглядового комітету та одним додатковим екзаменатором, який є або зовнішнім екзаменатором, або «внутрішнім-зовнішнім» екзаменатором з іншого відділу університету Макмастера. Теза, що перевищує 90 000 слів (включаючи додатки, бібліографію та примітки), не буде прийнята, якщо дозвіл не буде наданий програмним комітетом доктора наук за рекомендацією Наглядового комітету.Для отримання додаткової інформації перегляньте посилання нижче до випускного календаря випускників McMaster на 2019-2020 роки:

https://academiccalendars.romcmaster.ca/preview_program.php?catoid=39

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

McMaster University is located in the city of Hamilton, in the province of Ontario, Canada. We are one of the top 75 universities in the world (Times Higher Education World Rankings 2019), ranked 2nd ... Детальніше

McMaster University is located in the city of Hamilton, in the province of Ontario, Canada. We are one of the top 75 universities in the world (Times Higher Education World Rankings 2019), ranked 2nd in the world for global impact (Times Higher Education Impact ranking, based on the Sustainable Development Goals (SDGs) adopted by the United Nations), and we are the #1 research intensive university in Canada. McMaster is known for our teaching model: a student-centered, problem-based, interdisciplinary approach to learning, a model that has been adopted world-wide. Згорнути