Кандидат філософських наук

Загальні відомості

Опис програми

Докторська програма спрямована на підготовку дослідників філософії, які з твердого знання традиції та поточної філософії здатні грамотно виконувати деякі з наступних завдань: інтерпретувати та суворо аналізувати історичне філософське мислення в деяких своїх темах. , авторів та епох; сприяти розвитку сучасних філософських дебатів; бути учасниками обговорення тих проблем, які стосуються нашої соціальної та історичної реальності; керівництво проектами філософських досліджень; бути частиною міждисциплінарних дослідницьких груп; навчати нових дослідників у філософії або суміжних областях.

Загальна інформація

 • Конференція: Докторська ступінь вимагає повного робочого часу.
 • Модальність: особисто.
 • Надання доктора філософських наук.
 • Орієнтовна тривалість: Програма має мінімум шість (6) семестрів.
 • Рік ініціювання: 1988
 • SNIES: 1037
 • Кваліфікований дозвіл реєстру: 133 від 3 січня 2014 року, дійсний до 3 січня 2021 року.
 • Реєстраційний внесок: $ 12 896 000 / семестр *
 • Тип навчання: Аспірантура
 • Місце, де його пропонують: Богота

* Реєстраційне значення відповідає вартості за період, встановлений на 2019 рік.

навчальний план

Кандидат філософських наук триває щонайменше шість (6) академічних семестрів, з постійною відданістю. Підготовка дисертації вимагає презентації та попереднього затвердження дипломного проекту.

Програма вимагає розробки трьох видів дослідницької діяльності: семінарів (12 кредитів); спрямовані дослідження або інші еквівалентні заходи (10 кредитів); планування, розробка та захист докторської дисертації (30 кредитів). Це мінімальна вимога програми, але, на думку директора дисертації, факультет може вимагати більшої кількості курсів, семінарів або інших навчальних заходів, які вважаються необхідними для адекватної підготовки дисертації.

 • Семінари - це групові академічні заходи, які мають істотну функцію підготовки студента до методів аналізу, у практиці обговорення та у розробці звітів та резюме з методологічною точністю. Вона являє собою вправу в особистому і суворому мисленні і в вірному і методичному викладі думки.
 • Напрямлені дослідження полягають у першому дослідженні теми (як у її найважливіших підходах, так і у її бібліографічних та методологічних аспектах), згідно з деякими з можливих моделей дослідницької практики у філософії. Це індивідуальна робота студента під безпосереднім і ретельним керівництвом викладача.

Докторська дисертація є основою цієї докторської програми. Це повинно бути філософське дослідження, яке показує інтелектуальну зрілість, методологічну строгість і здатність до дисциплінарного внеску студента.

профіль заявника

Кандидат філософських наук спрямований на людей, які мають рівень філософської зрілості, еквівалентний рівню, передбаченому магістерською програмою цього факультету. Проте для вступу до докторантури не обов'язково пройти програму або мати ступінь магістра з філософії або будь-якої іншої дисципліни.

профіль Graduate

Доктор філософії, з твердого знання філософської традиції та сьогодення, зможе сформулювати та розвивати дослідницькі проекти, здатні зробити внесок у цю дисципліну.

Випускні бинти

Враховуючи силу професорського органу, докторантура пропонує досвід формування особистого, експертного та постійного супроводу, який дозволить учням розвивати свої теоретичні інтереси з максимальною суворістю. Крім того, програма характеризується тематичною різноманітністю та покликанням до діалогу між великими течіями та філософськими традиціями.

Прийом

Вимоги до реєстрації

 • Академічна біографія (університетські студії, отримані ступені, інтелектуальна продукція, професійні практики, знання мов та інші види діяльності в дослідницькій сфері).
 • Реєстраційна форма належним чином заповнена фотографією.
 • Фотокопія професійної або академічної вищої освіти, еквівалентна або вища, ніж перша вища освіта з філософії.
 • Ксерокопія кваліфікації, що відповідає наданій назві.
 • Фотокопія сертифіката розширена до 150%
 • Текст з тисячі слів (три сторінки в космос і половина), в якому заявник пояснює причини, які змусили його подати заявку на вступ до цієї програми.
 • Надайте есе максимально 3000 слів (9 сторінок) на філософську тему, що демонструє академічну компетентність студента.
 • Документи повинні бути доставлені до Офісу прийому та реєстрації та надіслати цифрову копію на posgradosfilosofia@javeriana.edu.co

процес прийому

Після реєстрації кандидати будуть викликані до:

 • Представити іспит з філософських текстів на сучасній мові, що відрізняється від іспанської (англійська, французька, німецька, італійська та португальська). Цей іспит приймається на філософському факультеті і його затвердження є необхідною умовою для вступу.
 • Представити інтерв'ю з викладачами факультету.

Рішення про участь кандидатів у програмі приймається деканом факультету, заслухавши думку приймальної комісії. У деяких випадках запрошеним може бути запропоновано пройти додаткові семінари або задовольнити інші академічні вимоги.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more ... Детальніше

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more civilized, more educated and juster society, inspired by Gospel values. Згорнути