Опис програми
Мета докторських студій у галузі філософії релігії полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень свою здатність вивчати, використовуючи філософські інструменти та підходи, релігійні явища та питання, що стосуються релігійного виміру людської культури, включаючи богословську думку та її традиції. Студенти навчаються критично обговорювати ці підходи та їхні результати та інтерпретувати їх як у своєму конкретному контексті, так і в рамках поточних академічних знань. У безпосередній зв'язку з його міждисциплінарним характером, ця навчальна програма розвиває навички, необхідні для аналізу складних питань, і студенти навчаються комбінувати різні перспективи та дискурси спеціалістів у оцінці конкретних висновків та тестування гіпотез, в той же час забезпечуючи відповідність використовуваних методів , мислення точне, і виразно висловлюються складні або суперечливі проблеми. Програма навчання не тільки приводить до набуття експертних знань і навичок, але й розвиває здатність розуміти погляди, концепції, вчення і теорії, які є нетрадиційними або відрізняються від власних, культивує аргументативні підходи до критичних дебатів і уточнює здатність оцінювати себе і формулювати власну думку або позицію.
Опис критеріїв верифікації та оцінки
Опис процедури та критеріїв оцінки
Приймальний іспит є усним і відбувається в одному турі.
Елементи, зміст та метод оцінювання вступного іспиту:
Наукове обговорення представленого основного плану дисертації, під час якого проводиться оцінка фактичної та методологічної якості планового плану, його інноваційного потенціалу та здатності заявника представити та захистити свою наукову мету. Частина обговорення відбувається на іноземній мові, обраній заявником (англійська, німецька або французька). Залежно від фокусу плану-плану, перевіряється знання заявника відповідних стародавніх та сучасних мов (наприклад, латинська, грецька, іврит, англійська, німецька та французька). Комісія нагороджує заявника від 0 до 60 балів.
Усні іспити, під час яких оцінюються знання та орієнтація заявника в даній галузі навчання, в обсязі, охопленому державними випускними іспитами на рівні магістра. (Заявник подає список щонайменше п'яти найменувань, які вони вивчили в літературі.) Комісія присуджує заявнику від 0 до 40 балів.
Бонусні бали: Якщо студент звернувся до проекту свого дисертаційного проекту зі своїм потенційним керівником, і отримав рекомендацію керівника щодо проекту та їх письмову згоду взяти на себе нагляд за дисертацією, якщо заявник прийнятий, то заявник отримує 10 бонусні бали.
Мінімальна кількість балів, необхідних для прийняття: 75
Заявник повинен заздалегідь проконсультуватися з обраною темою та вибором призначеного керівника з головою відповідної галузевої ради.
Умови прийняття
Кандидати можуть бути прийняті до навчання, якщо під час вступних іспитів вони набрали принаймні 75 балів і одночасно, залежно від кількості отриманих балів, закінчили в місці в списку заявників, що відповідає кількості заявників (фіксується в авансом), які будуть прийняті для даної галузі навчання. (Див. Вимоги до процедури прийому для окремих філій.) Ця умова виконується всіма тими претендентами, які отримують таку ж кількість балів, що й заявник, який закінчив останнє місце у списку, що відповідає умовам прийняття. Кількість заявників, що приймаються, фіксується окремо для студентів денної та заочної форми навчання.
Умови прийому
Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.
Метод перевірки:
Рекомендована література, зразкові питання
Індивідуальний, в залежності від характеру дисертаційного проекту.
Перспективи кар'єри
Випускники знають теоретичні основи критичного мислення, зокрема, стосовно християнської філософської традиції та теологічного контексту філософії, добре обізнані з деталями історії філософії та філософського вивчення релігії, а також знайомі з сучасними тенденціями в науці. дослідження. Вони лінгвістично обладнані для дослідницької роботи з джерелами. Вони володіють методологією роботи спеціалістів і знайомі з правилами критичного аналізу та інтерпретації. Вони здатні представити результати своєї наукової роботи в контексті дискусії серед фахівців. Вони кваліфіковані самостійно проводити дослідницьку роботу і бути активними у своїй галузі в академічній навчальній діяльності.