Кандидат фінансів

Загальні відомості

Опис програми

Департамент фінансів та нерухомості затверджує групу когортних докторів наук у фінансах в осенний семестр кожного чергового року. Розмір партії залежить від фінансування, а також від конкурентного резерву заявників. Студенти проводять заздалегідь визначені курсові роботи в основних та допоміжних областях приблизно протягом двох років, після чого проводяться письмові та усна всебічна експертиза.

Вимоги до прийому

Вступ до кандидата наук Програма ґрунтується на виконанні загальних вимог до прийому випускників. Для доктора філософії програма прийому, оцінка за результатами тесту на прийом на випускний курс (GMAT) або екзамен з випускних іспитів (GRE) та запис про досягнення бакалаврату та вищої освітньої діяльності. Студенти, для яких англійська мова не є їхньою рідною мовою, має досягти не менше 550 балів за програмою TOEFL. Не можна відмовитися від TOEFL, навіть якщо студент має ступінь магістра з американського університету. Міжнародні заявники, які складають менше мінімальних допустимих рівнів у вербальній частині вступних іспитів, можуть бути прийняті за умови, що вони пройдуть іспит на англійську мову або повну програму підвищення кваліфікації англійської мови Університету Арлінгтона до початкової курсової підготовки. Кандидати запрошуються подати резюме з їх застосуванням, що висвітлює професійні та особисті досягнення, мовні можливості, комп'ютерні експертизи та досвід керівництва. Заява про мету, яка описує академічний та робочий стан заявника, інтереси дослідників та причини подання заявки на отримання ступеня доктора фіз.-мат. Програма потрібна як частина програми.

Багато критеріїв використовуються для прийому рішення. Кількісні показники включають оцінку GMAT або GRE, а також середню кількість балів за ступенями бакалавра та майстер-класів за підсумками прийому на вищу освіту. Жодна формула не використовується, а також вага, віднесена до цих факторів. Не існує встановлених мінімальних балів для GMAT або GRE, необхідних для вступу та відсутності відсічних балів за середніми оцінками. Стандартна тестова оцінка (GMAT або GRE) не використовується як єдиний критерій для рішення про прийом заявника.

Кандидат наук прийомні рішення приймаються комітетом на чолі з головним польовим координатором для треку, який заявник бажає спеціалізувати в (менеджмент, фінанси тощо). Ці комітети, як правило, враховують багато факторів (навчальних цілей, рекомендаційних листів тощо), крім кількісних показників, щоб прийняти рішення. Всі студенти, які хочуть отримати сильну заявку на отримання доктора філософії. програма заохочується отримувати дослідницький досвід через такі заходи, як робота асистента з наукової роботи для факультету, написання магістерської дисертації та / або презентація робіт на наукових конференціях. Висока продуктивність курсів в методах дослідження та передовій статистиці також позитивно оцінюється. Студенти, які хочуть дізнатися більше про процес прийому для конкретної галузі ділового адміністрування, рекомендується зв'язатися з головним координатором галузі в цій галузі.

Додаткова інформація про програму.

Навчання та доступність

Інформація про навчання та доступність

Пріоритетні дати заявки

Падіння | 15 березня
Весна | 15 серпня
Літо | 15 лютого

Заявки приймаються після опублікованої дати пріоритету для кожного терміну, але для гарантованого розгляду прийому, будь ласка, подайте заявку та супутні матеріали до пріоритетної дати. Однак важливо подати заявку заздалегідь на передбачувану дату початку, щоб мати право на особливі можливості фінансування програми, такі як асистентські стажування та стипендії. Майте на увазі, що час обробки відомчих заявок сильно відрізняється, а деякі програми вимагають додатків до року.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong ... Детальніше

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong economic development here--Dallas-Fort Worth is one of the top ten fastest growing metros in the United States. Згорнути