Кандидат хімічних наук

Загальні відомості

Опис програми

chemistry

Хімія як дисципліна швидко зростає і змінюється. Традиційні поділи хімії на аналітичні, неорганічні, органічні та фізичні , молекулярна фізика, матеріалознавство, молекулярна інженерія, біотехнологія, наука про довкілля та дизайн ліків.

Як аспірант кафедри хімії при The Hong Kong University of Science and Technology , ви матимете можливість навчатися в програмах, які відображають поточну, центральну позицію хімії, і ви будете вчитися на різних передових інноваційних факультетах їх галузі досліджень.

Наша місія полягає в тому, щоб запропонувати дослідницькі та навчальні можливості в нових галузях хімії, зберігаючи програму, коріння якої лежить в основі дисципліни. Програми післядипломної освіти наголошують на підготовці оригінальних досліджень з фокусом на фундаментальних, міждисциплінарних та прикладних сферах. Доповненням наших офіційних програм є активна програма семінарів, що дозволяє студентам зустрічатися з видатними та міжнародними вченими, які є новаторами у створенні нових хімічних знань.

Мета кандидатської дисертації програма в галузі хімії - підготувати студентів до виконання та завершення суттєвого дослідницького проекту, щоб стати зрілим, незалежними вченими, які самі здатні потім розробляти, ініціювати та виконувати власні оригінальні проекти в академічних та виробничих умовах.

Вступ до програми має розглядатися як привілей та подальше виконання дослідницького проекту ступенем доктора філософії. кандидат є основним підприємством. Це вимагає застосування значної глибини і широти стипендії, і має бути значне відкриття нової науки. Остаточний доктор технічних наук дипломна робота повинна чітко і повністю відповідати виконанню цих критеріїв.

Дослідження Foci

Дослідження та розробки в рамках кафедри зосереджені на п'яти основних напрямках:

  • Синтетична хімія: синтетична методологія, металоорганічна алт = "хімія та каталіз".
  • Молекулярна динаміка та структура складних систем: лазерна спектроскопія, динаміка біомолекулярних і супрамолекулярних систем, обчислювальна alt = "хімія (білків / РНК складання).
  • Матеріалознавство: наноматеріали, біоматеріали та полімерні та органічні електронні матеріали.
  • Хімічна біологія: організація білків в обміні речовин, передача сигналу.
  • Аналітична / екологічна хімія: розробка методів та застосування для екологічної та біоаналітичної alt = "хімія та атмосферна alt =" хімія.

Відділ має міжнародні зв'язки з основними хімічними галузями та відіграє ключову роль у створенні університетських співробітництв із залученням університетів, дослідницьких установ та компаній у Гонконгу, материковому Китаї, Японії, Європі та США.

chem

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • Отримав ступінь бакалавра з підтвердженим досвідом видатних показників у визнаній установі; або представив докази задовільної роботи на рівні аспірантури на денній основі принаймні один рік або на умовах неповної робочої дати принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Переглянутий тест на передачу паперу TOEFL: 60 (загальна кількість балів для розділів читання, аудіювання та письма)
  • IELTS (академічний модуль): загальний бал: 6,5 та всі підбали: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути