Кандидат хімічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Lehigh University Department of Chemistry" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/136631_Keystone-Chemistry-Header.jpg" alt="Lehigh University Department of Chemistry" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Дослідницькі напрямки для нашої доктора філософії. Програма включає аналітичну, органічну, неорганічну, фізичну хімію та біохімію.

На даний момент кафедра нараховує 14 науково-дослідницьких викладачів зі спеціалізаційними напрямами в галузі біотермічної хімії, хімічної силової мікроскопії, доставки лікарських препаратів, електрохімії, газовідділення, хімії високого тиску, хімії лантаніду, ліпідів, мембран та плівок Лангмюра-Блоджета, мембранних білків, Мультирезистентність, Нанопористі матеріали, Органометалічна хімія, Органофль фторохімія, Хімія полімерів, Хімія твердого тіла, Хімія поверхні металів і напівпровідників, Вібраційна спектроскопія наноструктурованих полімерів.

Основні моменти програми

 • Аспіранти тісно співпрацюють та проводяться під керівництвом їх наукового керівника.
 • Студенти мають доступ до найсучасніших інструментальних приладів та проводять передові фінансування, що фінансуються федеральним шляхом.
 • Наші студенти публікують у найвищих наукових журналах та представляють свою роботу на національних та міжнародних конференціях.
 • Аспіранти розвивають навички викладання та є високо конкурентоспроможними на ринку праці.

Кандидат наук. ступінь хімії - це ваш вступ у світ професійного молекулярного вирішення проблем. Як професійний хімік чи біохімік, від вас очікується вирішення реальних проблем і матимете можливість працювати над основними проблемами суспільства, багато з яких є розмитими дисциплінарними напрямками. Lehigh Хімія забезпечує підхід до випускної освіти, який готує студентів до успішних незалежних вчених у все більш міждисциплінарному науковому світі. Аспіранти хімічного факультету займаються дослідженнями, що займаються від вивчення фундаментальної хімії та біохімії до вирішення завдань на основі місії, які стають все більш складними та трансдисциплінарними.

Чому вибирають Lehigh для аспірантури?

Аспіранти хімії тісно співпрацюють з викладачами, щоб здійснити передові дослідження, що сприяють поточному розумінню та знанням у широкому спектрі хімічних проблем. У цій програмі ви навчитесь використовувати проблеми вирішення проблем на молекулярному рівні для просування вашої галузі, сприяти науковій літературі та розвивати навички вирішення складних завдань з багатьма рухомими частинами.

Lehigh Хімія пропонує:

 • Міждисциплінарні дослідницькі проекти.
 • Невелике співвідношення викладачів і студентів.
 • Фінансова підтримка: пільги за навчання та охорону здоров'я за допомогою асистентів у навчанні, асистентів для наукових досліджень та стипендій для всіх студентів, які мають хороший стан.
 • Найсучасніші інструментальні засоби.

Що роблять кандидати наук про хімію Lehigh після аспірантури?

Після закінчення навчання багато наших студентів продовжують займатися докторською роботою в престижних університетах та інститутах або влаштовуються на роботу в галузі, яка виконує наукові чи інші роботи. Випускники продовжували працювати в багатьох установах.

Lehigh University Department of Chemistry Xiaoji Xu

Що потрібно, щоб отримати кандидат хімічних наук?

Підводячи підсумок, загальний потік доктора філософії. з хімії складається з:

Іспити на знання кваліфікації

Кандидат наук. Кандидат повинен продемонструвати знання в трьох областях протягом перших двох років проживання та до складання загального іспиту. Кафедра здійснює іспити на знання біохімії, аналітичної, органічної, неорганічної та фізичної хімії.

Курсова робота

Усі аспіранти денної форми навчання повинні зареєструватися принаймні за 9 балами курсових робіт на рівні випускників (тобто на 400 рівня). На кафедрі доступний широкий спектр курсів. Аспіранти консультуються з випускником адміністратора (перший семестр) або їх радником із досліджень, щоб створити унікальну програму, яка охоплює тему та інтереси студентів.

Вибір радника з досліджень

Кафедра хімії використовує модель вільних агентів, в рамках якої аспіранти приймаються до програми та проводять перший семестр, обираючи дослідницьку групу. Кожен студент зустрінеться щонайменше з 4 викладачами для обговорення науково-дослідних проектів, перш ніж подати список своїх найкращих виборів до вищої ради консультативної комісії (GAC).

Загальний іспит

Загальний докторський іспит, який іноді називають «кваліфікаційним іспитом», - це усний захист письмової пропозиції щодо наукових досліджень, поданої на хімічний факультет докторському комітету студента, яка повинна бути завершена до початку п'ятого семестру студента.

Кандидат наук Дисертація

Вимоги до письмової дисертації та графік подання як проекту цього документа, так і остаточного варіанта дисертації встановлюються Правилами коледжу та університету.

Вимоги до прийому

 • 2 Необхідні листи-рекомендації: Рекомендації повинні бути з хімії або в близькій відповідній галузі дослідження.
 • Загальний тест GRE не потрібно.
 • Заявка на інтерес: Будь ласка, надайте короткий опис ваших кар’єрних цілей, а також досвіду роботи та / або дослідження з посиланням на обрану область аспірантури. Ваш есе не повинен перевищувати двох сторінок. Якщо потрібно, прокоментуйте, будь ласка, проблеми та невдачі, з якими ви зіткнулися, і як ви їх подолали. Ви можете використовувати цю заяву для усунення будь-яких виявлених недоліків у вашій заяві, які хотів би розглянути комітет.
 • Стенограми Для міжнародного заявника вам потрібно надати стенограму, яка була перекладена англійською мовою, а також офіційну версію на мові оригіналу.
 • Біографічний матеріал.

Міжнародні претенденти

Міжнародні абітурієнти зобов’язані продемонструвати знання англійської мови, рівні рівних вимогам студентів, які шукають ступінь. Усі міжнародні претенденти повинні скласти тест TOEFL та подати бали.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Детальніше

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Згорнути