Кандидат хімічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Про кафедру

www.phdstudies.com/universities/USA/Tulane-University-Department-of-Chemical-and-Biomolecular-Engineering/

Доктор філософських ступенів

Кандидат наук. ступінь вимагає від студента критичного розуміння основних наукових та інженерних принципів, що лежать в основі їхньої галузі інтересів. Крім того, студент повинен продемонструвати здатність самостійно проводити інтенсивний дослідницький проект і документувати їх результати у формі рецензованих публікацій, презентацій та дисертації підсумкової дипломної роботи.

Вимоги до ступеня

Кандидати на здобуття наукового ступеня кандидата наук. ступінь повинен:

 • Пройдіть мінімум 48 кредитних годин затвердженої курсової роботи, включаючи три основні курси;
 • Скласти кваліфікаційний іспит;
 • Подати дисертаційному комітету прийнятний проспект дисертації;
 • Зробити оригінальний внесок у галузі хімічної інженерії у формі дисертації, придатної для публікації; і
 • Захистіть дисертацію під час публічної презентації.

Кандидат наук кандидатам також дозволяється 25 незалежних кредитів на навчання до 48 кредитних вимог. Кандидат наук кандидатам, які закінчили ступінь MS в іншій установі, потенційно буде дозволено перенести невелику кількість кредитних годин до доктора філософії.

Найчастіше студенти, які не мають ступеня бакалавра хімічної інженерії, навчатимуться в аспірантурі. Для того, щоб усі студенти ознайомилися з основоположними принципами, необхідними хімічним інженерам, студентам, які вступають до аспірантури зі ступенем бакалавра в іншій галузі, ніж хімічна інженерія, потрібно буде пройти чотири бакалаврські курси - Операції підрозділу I, II та III та один із проектування реактора, управління процесом або проектування процесів. За рекомендацією Вищого комітету ці вимоги можуть бути змінені, виходячи з конкретного походження кожного студента. Ці бакалаврські курси не враховуються до загальної вимоги до випускників на вищу ступінь. Аспіранти можуть приймати ці курси поза послідовністю та / або одночасно, щоб прискорити виконання цієї вимоги.

Виконання к.т.н. вимоги зазвичай вимагають чотирьох-п’яти років денної форми навчання, що перевищують ступінь бакалавра. Студентам, які вже мають ступінь MS в галузі хімічної інженерії, зазвичай потрібен на рік менше часу. Фінансова допомога надається всім аспірантам денної форми навчання, які працюють докторально.

Фінансова допомога

 • Повна фінансова допомога (стипендія навчання) надається всім студентам, які приймають докторську програму.
 • Міжнародні студенти, які подають заявку на кандидат наук. Програма має право на отримання фінансової допомоги. Якщо його признають, студент отримає асистент з викладання чи дослідження, відмову від навчання та медичну страховку, як описано вище.
 • Перелік обов'язкових зборів можна знайти тут: https://studentaccounts.tulane.edu/sites/studentaccounts.tulane.edu/files/2019-2020_Grad_Sci_Engineering_Tuition-Fees_20

Випускник прийомів

Студентам, які мають сильний академічний досвід та серйозний інтерес до наукових досліджень, рекомендується подати заявку на вступ до аспірантури. Студенти, які мають ступінь бакалавра з інших інженерних дисциплін або наук (наприклад, хімії, фізики, математики), часто приймаються, і, таким чином, також заохочуються подавати документи. (У таких випадках, як правило, потрібні додаткові курси бакалавра з хімічної інженерії, щоб усунути недоліки.) Очікується, що кожен здобувач пройде загальний тест GRE. Іспит TOEFL необхідний для студентів, рідна мова яких не є англійською.

Кафедра прагне набрати найвимогливіших студентів до своєї аспірантури. Повна фінансова допомога (виплата стипендії) надається всім студентам, які приймають докторську програму. Висококваліфікованим магістрантам настійно рекомендується подавати документи. Потенційним абітурієнтам рекомендується писати до Вищого координатора.

Заявки на вступ

Заявки на осінь 2020 зараз приймаються. Вступ є вибірковим та конкурентоспроможним. Кандидати повинні скласти загальний тест з випускного іспиту з випускників (GRE) та подати офіційні бали тестів для GRE, використовуючи шкільний код 6173,

Міжнародні абітурієнти також повинні продемонструвати знання англійської мови, як правило, встановлені через Тест на англійську мову як іноземну (TOEFL) або Міжнародну систему тестування англійської мови (IELTS). Офіційні результати тестів для TOEFL використовують шкільний код 6173 відділу код 64.

Усі міжнародні студенти, які приймаються до Школи наук та технічних наук, кандидат наук. Програма повинна завершити онлайн літній курс оцінювання ESL протягом липня. 10-годинний (2-тижневий) курс оцінювання визначить, які студенти повинні пройти додаткові курси ESL протягом першого курсу аспірантури.

Подати зараз!

Зацікавленим студентам рекомендується подати заявку, заповнивши безкоштовну онлайн-заявку за посиланням https://applygrad.tulane.edu/apply/

У вашій заявці буде потрібно:

 1. Офіційні стенограми від кожного навчального закладу, який ви відвідували.
 2. Три рекомендаційні листи, надіслані в електронному вигляді через онлайн-систему або запечатані та підписані паперовими копіями, можуть бути надіслані до відділу.
 3. Офіційний іспит для випускників (GRE), надісланий службами тестування освіти (ETS) на кафедру. Код установи 6173, код відділу 1001, хімічна інженерія.
 4. Офіційний тест з англійської мови як іноземної (TOEFL), надісланий службами тестування освіти (ETS) на кафедру. Код установи 6173, код відділу 64.
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Tulane University School of Science and Engineering combines the very best of a top tier research university with a strong commitment to high-quality undergraduate education. Our faculty, who cond ... Детальніше

The Tulane University School of Science and Engineering combines the very best of a top tier research university with a strong commitment to high-quality undergraduate education. Our faculty, who conducts research at the forefront of their disciplines, offers outstanding degree programs at the undergraduate and graduate levels. Згорнути