Кандидат хімічних та біомолекулярних технологій (концентрація нанотехнологій)

Загальні відомості

Опис програми

chem eng

Працюючи на передньому краї поля з провідними міжнародними вченими, наші програми післядипломної освіти прагнуть забезпечити, щоб кожен учень:

  • Досягає глибокого розуміння фундаментальних, але передових тем хімічної інженерії;
  • Проявляє інтелектуальну цікавість у дослідженні предметів хімічної інженерії на межі хімічної інженерії;
  • Розвиває навички самостійно здобувати нові знання, як базові, так і прикладні; і
  • Займається новаторськими дослідженнями у цій та суміжних дисциплінах.

Кафедра підкреслює як академічну досконалість, так і промисловість, і, де це можливо, встановлюються програми в контексті потреб місцевої галузі та вивчають потенціал створення попиту на нові технології.

Кандидат наук Програма спрямована на заохочення у студентів навичок, необхідних для визначення проблем досліджень в хімічній інженерії , формулювання оригінального плану дослідження та розробки креативних та інноваційних рішень, що вирішують проблему дослідження. Студенти повинні пройти курсові роботи та успішно завершити дисертацію, щоб продемонструвати компетентність у дослідженні.

Дослідження Foci

Хімічна та біомолекулярна інженерія - це дуже диверсифікована дисципліна в галузі техніки та науки. Дослідження Департаменту можна розділити на чотири основні напрямки:

Розширений матеріал

Наноматеріали, цеоліти, нові полімери, полімерні композити, полімерні поверхні та поверхні, а також полімерні / керамічні мембрани. Поглиблені дослідження проводяться в галузі реології, неньютонівського потоку, переносу тепла і маси та управління процесами, пов'язаними з процесом лиття під тиском.

Біопроцесс інженерії

Екологічна біотехнологія, китайська традиційна медицина (нова екстракція, сушка, упаковка), біосенсори (додатки для очищення стічних вод, генні чіпи), харчова промисловість (пакетна обробка), математичне моделювання / моделювання та контроль процесу. Науково - дослідницька діяльність підтримується HKUST науково - дослідний інститут біотехнології «s.

Екологічна інженерія

Утворення та зменшення забруднення повітря, аерозолі, дезодорація повітря в приміщеннях, каталітичне та інтенсивне окислення, електрокоагуляція та електроокислення, передові методи очищення стічних вод, небезпечних відходів та мікрозабруднення, мінімізація відходів та чистіші технології.

Дизайн продукції та процесу

Хімічні процеси, біохімічні процеси, екологічна доля та транспорт, а також поверхневі явища та наслідки. Дизайн продуктів з високою доданою вартістю, таких як паливні елементи, харчові добавки, фармацевтичні препарати, також є активним областю досліджень.

chem bio

Нанотехнологічна концентрація

Нанонаука та технології стали однією з найбільш помітних і швидкозростаючих мультидисциплінарних областей досліджень. Нанонаукові та технологічні дослідження, починаючи від наноструктурованих матеріалів і закінчуючи наноелектронікою, охоплюють різноманітні галузі в багатьох дисциплінах, таких як медицина та охорона здоров’я, аеронавтика та космос, екологічні дослідження та енергетика, біотехнології та сільське господарство, національна безпека та освіта.

Спільна програма післядипломної освіти з нанонаук і технологій , ініційована Школами науки та техніки, може запропонувати довгострокову підтримку нашим постійним дослідженням та навчанню, а також розвитку технологій та зусиллям, що комерціалізуються. Через різноманітний, мультидисциплінарний характер нанотехнологій, її дослідження та підготовка можуть бути найкраще інтегровані в різні дисципліни. Метою зосередження є забезпечення студентів необхідними знаннями в тих областях, на яких вони хочуть зосередитися.

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/47/47001_W1907_0726.jpg" alt="HKUST" />

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • Отримав ступінь бакалавра з підтвердженим досвідом видатних показників у визнаній установі; або представив докази задовільної роботи на рівні аспірантури на денній основі принаймні один рік або на умовах неповної робочої дати принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Переглянутий тест на передачу паперу TOEFL: 60 (загальна кількість балів для розділів читання, аудіювання та письма)
  • IELTS (академічний модуль): загальний бал: 6,5 та всі підбали: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути