Кандидат хімічних та біомолекулярних технологій (концентрація нанотехнологій)

Загальні відомості

Опис програми

chem eng

Працюючи на передньому краї поля з провідними міжнародними вченими, наші програми післядипломної освіти прагнуть забезпечити, щоб кожен учень:

  • досягає поглибленого розуміння фундаментальних, але просунутих тем хімічної інженерії;
  • здійснює інтелектуальне цікавість у дослідженні предметів хімічної технології на кордонах хімічного машинобудування;
  • розвиває навички, щоб самостійно здійснювати нові знання, як базові, так і прикладні; і
  • займається новаторськими дослідженнями в цій та суміжних дисциплінах.

Кафедра підкреслює як академічну досконалість, так і промисловість, і, де це можливо, встановлюються програми в контексті потреб місцевої галузі та вивчають потенціал створення попиту на нові технології.

Програма PhD спрямована на заохочення у студентів навичок, необхідних для визначення проблем досліджень в галузі хімічної інженерії , формулювання оригінального плану дослідження та розробки креативних та інноваційних рішень, які вирішують проблему дослідження. Студенти повинні пройти курсові роботи та успішно завершити дисертацію, щоб продемонструвати компетентність у дослідженні.

Дослідження Foci

Хімічна та біомолекулярна інженерія - це дуже диверсифікована дисципліна в галузі техніки та науки. Дослідження Департаменту можна розділити на чотири основні напрямки:

Розширений матеріал

Наноматеріали, цеоліти, нові полімери, полімерні композити, полімерні інтерфейси та поверхні, а також полімерні / керамічні мембрани. Поглиблені дослідження проводяться в реології, неньютонівському потоці, тепло- та масовому транспорті, а також процесі управління, пов'язаному з процесом лиття під тиском.

Біопроцесс інженерії

Екологічна біотехнологія, китайська традиційна медицина (нова екстракція, сушка, упаковка), біосенсори (додатки для очищення стічних вод, генні чіпи), харчова промисловість (пакетна обробка), математичне моделювання / моделювання та контроль процесу. Науково - дослідницька діяльність підтримується HKUST науково - дослідний інститут біотехнології «s.

Екологічна інженерія

Формування і зменшення забруднення повітря, аерозолі, дезодорування внутрішнього повітря, каталітичне та просунутий окислення, електрокоагуляція та електроокислення, сучасні методи очищення стічних вод, небезпечні відходи та мікрозаглушення, мінімізація відходів та більш чисті технології.

Дизайн продукції та процесу

Хімічні процеси, біохімічні процеси, екологічна доля та транспорт, а також поверхневі явища та наслідки. Дизайн продуктів з високою доданою вартістю, таких як паливні елементи, харчові добавки, фармацевтичні препарати, також є активним областю досліджень.

chem bio

Нанотехнологічна концентрація

Нанознавство та технології стали однією з найбільш помітних і швидко зростаючих міждисциплінарних дослідницьких напрямків. Науково-технічні та науково-технічні дослідження, починаючи від наноструктурованих матеріалів до наноелектроніки, охоплюють різні області багатьох дисциплін, таких як медицина та охорона здоров'я, аеронавтика та космос, екологічні дослідження та енергетика, біотехнологія та сільське господарство, національна безпека та освіта. Спільна програма післядипломної освіти в галузі нанознавства та технологій , ініційована науково-технічними школами, може забезпечити довготривалу підтримку наших поточних досліджень та тренінгів, а також розвитку технологій та комерціалізації. Завдяки різноманітному, багатопрофільному характеру нанотехнологій, його дослідження та навчання можуть бути краще інтегровані в різні дисципліни. Мета концентрації - забезпечити студентів необхідними знаннями у сферах, на яких вони хочуть зосередитись.

HKUST" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/47/47001_W1907_0726.jpg" alt="HKUST" />

Інформація про програму на 2020/21 готується о

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • здобув ступінь бакалавра із підтвердженим результатом визнаних результатів діяльності визнаного закладу; або представлені докази задовільної роботи на рівні післядипломної освіти на повній основі щонайменше один рік або на неповний робочий день принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • Переглянуто TOEFL-тестовий тест 60 (загальна оцінка за розділи «Читання, прослуховування та запис»)
  • IELTS (Академічний модуль) Загальна оцінка: 6,5 та Усі підрейтини: 5,5

* Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Терміни подання заявки

Будь ласка зверніться до

Останнє оновлення Сер 2019

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Згорнути