Кандидат хімічних та біомолекулярних технологій

Загальні відомості

Опис програми

chem eng

Програма пропонується Департаментом хімічної та біологічної інженерії з наступними дослідницькими вогнищами та найсучаснішими засобами, що забезпечує студентів ідеальним середовищем для дослідження.

Дослідження Foci

Хімічна та біологічна інженерія - це висококваліфікована дисципліна в техніці та науці. Дослідження Департаменту можна розділити на п'ять основних напрямків:

Розширений матеріал

Наноматеріали, графен, 2D матеріали, цеоліти, нові полімери, полімерні композити, процес самозбірки ДНК, полімерні інтерфейси та поверхні, а також полімерні / керамічні мембрани. Поглиблені дослідження проводяться у галузі синтезу та характеристики наноматеріалів, реології, неньютонівського потоку, переносу тепла та маси та управління процесами, пов'язаними з процесом лиття під тиском.

Біомолекулярне машинобудування

Проектування та проектування на молекулярному рівні природних та штучних матеріалів для регенеративної медицини, доставки ліків та терапевтичних засобів, нових сенсорних стратегій та діагностичної платформи для пунктів медичної допомоги, синтетичної та системної біології, технології оміки та біоінформатики.

Енергетичні технології

Технології накопичення та перетворення енергії, включаючи паливні елементи, вдосконалені акумулятори, сонячні елементи, електролізери та суперконденсатори. Основні напрямки досліджень включають оптимізацію енергетичних систем, розробку сучасних матеріалів та критичних компонентів, розуміння механізмів реакцій та моделювання / моделювання.

Екологічна інженерія

Формування та зменшення забруднення повітря, дезодорація повітря у приміщеннях, каталітичне та інтенсивне окислення, електрокоагуляція та електроокиснення, передові методи очищення стічних вод, небезпечних відходів та мікрозабруднення, мінімізація відходів та більш чисті технології.

Дизайн продукції та процесу

Оптимізація конструкції, хімічні процеси, біохімічні процеси, екологічна доля та транспорт, а також поверхневі явища та наслідки. Дизайн продуктів з високою доданою вартістю, таких як харчові добавки та фармацевтичні препарати, також є активним областю досліджень.

Засоби

У відділі є найсучасніші аналітичні прилади, в тому числі високоефективний рідинний хроматограф, газові хроматограми з масовим селективним детектором, детектор іонізації полум'я, індуктивно зв'язаний плазмовий спектрометр, аналізатор органічного вуглецю, спектрофотометр з ультрафіолетовим променем / видимий спектрометр, раманов і FTIR спектрометри, диференціальний скануючий калориметр, капілярний реометр і універсальний випробувальний апарат. Крім того, кожна область досліджень має спеціальні можливості для цього.

Центральний центр Університету надає відповідні послуги, включаючи електронний сервіс підтримки, пульти інструментів, машинобудівний цех та Послуги з проектування та виробництва. Існують також передові обчислювальні засоби, в тому числі масове паралельне оброблення комп'ютера.

chem bio

Вимоги до прийому

я Загальні вимоги до прийому

Кандидати, які хочуть вступити до докторської програми, повинні мати:

  • Отримав ступінь бакалавра з підтвердженим досвідом видатних показників у визнаній установі; або представив докази задовільної роботи на рівні аспірантури на денній основі принаймні один рік або на умовах неповної робочої дати принаймні два роки.

іі Вимоги до вступу на англійську мову

Ви повинні виконати вимоги до англійської мови з одним із наведених нижче знань :

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Переглянутий тест на передачу паперу TOEFL: 60 (загальна кількість балів для розділів читання, аудіювання та письма)
  • IELTS (академічний модуль): загальний бал: 6,5 та всі підбали: 5,5

Якщо вашою рідною мовою є англійська, а ваш ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію було присвоєно установою, в якій навчальний посібник був англійською, вам буде відмовлено від виконання вищезазначених вимог англійської мови.

# відноситься до загальної оцінки за одну єдину спробу

Для отримання додаткової інформації про програму зверніться до pg.ust.hk/programs

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World Univ ... Детальніше

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 27 in the World in the QS World University Rankings (2020), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (Ph.D.) degrees. All programs are taught in English. Згорнути