Кандидат юридичних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Наша програма PhD дозволяє Вам проводити юридичні дослідження під керівництвом нашого міжнародного, досвідченого та дуже відданого факультету.

Ви будете керувати двома академічними співробітниками, а також брати участь у навчальній програмі, яка надає вам знання та навички для розробки та проведення ретельного дослідницького проекту.

Ви також маєте можливість представити свою роботу в наукових семінарах Школи права і щорічній конференції студентів аспірантури. Це дозволить Вам обговорювати свої дослідження з колегами та співробітниками Школи та факультету.

Ми заохочуємо і підтримуємо вас у підготовці та подачі робіт на академічні конференції та журнали. Це дає вам можливість отримати зворотній зв'язок від експертів у вашій галузі досліджень і допоможе вам у розвитку ваших академічних навичок письма.

Після закінчення кандидатської дисертації Ви здобули навички незалежного дослідника і матимете можливість займатися цікавими можливостями кар'єри в наукових колах, міжнародних інституціях, промисловості, уряді, юридичній професії (якщо у вас вже є відповідні професійні кваліфікації) та консультації.

Школа права зацікавлена в отриманні кандидатських пропозицій, які стосуються всіх основних предметів права, а також тих, що стосуються спеціалізованих областей її персоналу (в тому числі банківське та фінансове право, корпоративне право, трудове право, екологічне право, право доказування, право інтелектуальної власності , право Інтернет та правові педагогіки та практика). Правова школа має рішуче прагнення до сприяння соціальній справедливості, і особливо заохочуються пропозиції кандидатів, які підкреслюють такі теми.

Вимоги до вступу

Всі кандидати повинні відповідати одному з наступних умов:

 • Хороша відзнака ступінь бакалавра Великобританії (відзнаки першого чи вищого другого класу) або еквівалентні кваліфікації.
 • Ступінь магістра права або суміжних предметів із середньою оцінкою 60% або еквівалент.
 • Професійна кваліфікація або ступінь стандарт, отриманий іспитом

Англійська мова вимоги

Всі кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні відповідати одному з наших вимог до англійської мови, вказаних нижче:

 • IELTS: мінімальна оцінка 6,5, без підтесту менше 6,5.
 • Інтернет-тест TOEFL: загальний результат тесту 94 (мінімальний бал застосовується для кожного субтесту).

Зверніть увагу на те, що оцінка тестування на англійській мові має лише два роки. Якщо у вас немає тестової оцінки англійської мови, будь ласка, вкажіть дату, коли ви будете приймати тест з англійської мови у вашій заявці.

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Модулі навчання складаються з:

 • Лекції
 • Обговорення
 • Групові вправи
 • Проекти класу
 • Інші онлайн-режими (WRDTP) та режими особистої доставки

Вивчення та оцінка

Стратегії оцінювання включають окремі статті, індивідуальні проекти та рефлексивні есе.

Розробку докторської дисертації будуть керувати два керівники, а оцінка включає Viva Voce.

Кар'єрна підтримка

Школа права підтримує студентів у програмі PhD різними способами. Ті, що знаходяться в університетському містечку, можуть відвідувати семінари, але здебільшого підтримка аспірантів здійснюється через індивідуальне керівництво - також є можливості для навчання та розвитку, включені до нашої унікальної та гнучкої рамки післядипломного дослідження.

Студенти аспірантури часто шукають посаду в наукових колах, а наші кар'єри та академічний персонал здатні надати рекомендації з цього питання.

Кар'єрні перспективи

Під час навчання на факультеті менеджменту та права ви отримаєте можливість взяти участь у нашій відмінній програмі підвищення кар'єри протягом усього курсу. Програма розроблена таким чином, щоб забезпечити вас необхідними навичками та атестатами випускників, щоб вони могли бути готовими до роботи при пошуку роботи з провідними інноваційними організаціями. Програма підвищення кар'єри (PDF, 2,8 МБ) пропонує вам отримати сертифікати в:

 • Європейське водійське посвідчення водія (ECDL) - орієнтир цифрової грамотності.
 • Sage 50 Бухгалтерський облік та Sage 50 Оплата праці - навчання, яке дозволить вам розвинути провідні навички програмного забезпечення для бухгалтерського обліку та оплати праці.
 • Професійні сертифікати менеджера проектів - надають перевагу при прагненні стати сертифікованим менеджером проекту.
 • Великий аналіз даних та навички звітності - використання програмного забезпечення та послуг (SAS), що призведе до сертифікації.

Крім того, програма також включатиме заходи, спрямовані на популяризацію колективної роботи, довіру, спілкування та багато інших навичок, яких прагне роботодавці.

Розробка портфоліо сертифікатів про безперервний професійний розвиток (CPD) продемонструє роботодавцям, що ви не тільки амбіційні, але й несете відповідальність за власний професійний розвиток.

Підтримка навчання

Підтримка для Вас особисто і у Вашій програмі навчання забезпечується як з боку Університету, так і з командою програми PhD.

Ми - невелика, віддана і дружня юридична школа, що дозволяє нашому академічному та допоміжному персоналу знайомитися студентами особисто і пропонувати індивідуальну підтримку та навчання.

Ми гарантуємо, що ваш час з нами настільки корисний, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам досягти вашого потенціалу.

Вам буде призначено особистого репетитора, який є людиною, з якою ви зможете говорити про будь-які наукові або особисті проблеми.

Колеги, відповідальні за адміністрування докторської дисертації, допоможуть вам з щоденними запитами щодо програми.

Команда програми прагне до постійного вдосконалення програми PhD.

Відгуки студентів відіграють важливу роль у моніторингу, перегляді та вдосконаленні програми.

Дослідження

Науково-активний персонал здійснює провідні світові дослідження з питань управління та організаційних питань.

У рамці оцінки досліджень 2014 року, 65% наших досліджень були визнані міжнародно визнаними або світовими лідерами з точки зору оригінальності, значимості та строгості.

Майже 90% наших досліджень продемонстрували значний вплив на ділову практику та політику.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Детальніше

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Згорнути