Кандидат історичних мистецтв

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат зобов’язаний скласти наукову дисертацію, як правило, від 70 000 до 80 000 слів, що сприяє новим знанням та розумінням аспекту візуального мистецтва або аспекту візуальної культури в більш широкому розумінні. Тема дослідження визначається самим кандидатом за погодженням з призначеним керівником, і розробляється в пропозицію, яка повинна бути затверджена Комітетом вищих ступенів факультету мистецтва, дизайну та архітектури. Очікується, що кандидати продемонструють інтелектуальну незалежність та матимуть основні знання та розуміння дисципліни та її методологій та підходів до підготовки дипломної роботи, що відповідає міжнародним стандартам наукового письма. Очікується, що кандидати, зареєстровані на навчання, внесуть свій внесок у дискурс шляхом публікації статей та / або участі в конференціях з історії мистецтва чи споріднених дисциплін.

Кулеур / Піксабай

Про мистецтво та культуру UJ

UJ Arts & Culture - це відділ факультету мистецтва, дизайну та архітектури (FADA). Він виробляє та представляє студентські та професійні мистецькі програми світового класу, приведені у відповідь на бачення міжнародного університету вибору, закріпленого в Африці, динамічно формуючи майбутнє. На всіх чотирьох університетських майданчиках у США пропонується надійний спектр мистецьких майданчиків для студентів, співробітників, випускників та широкої громадськості для досвіду та взаємодії з майбутніми та відомими пан-африканськими та міжнародними художниками, залученими з повного спектру мистецтв. Для регулярних оновлень у Центрі мистецтв UJ слідкуйте за @UJArtsCentre у Twitter або завітайте на сторінку University of Johannesburg мистецтв та культури University of Johannesburg . Для загальних запитів телефонуйте за номером 011 559 4674/3058.

В University of Johannesburg «Майбутнє. Переробили ". - це не просто приваблива фраза

Інститут займає лідируючі позиції в Африці у четвертому мисленні про промислову революцію, переосмислюючи майбутнє для всіх дисциплін 4IR - це наступна хвиля індустріалізації, яку нам потрібно зрозуміти та сформувати, щоб будувати майбутнє цієї країни - і континенту Африки - так багато заслуговують. 4IR - це не лише робототехніка та автоматизація; йдеться про просування суспільства для розширення можливостей для людей та підняття поколінь.

По мірі того, як світ рухається вперед до 4-ї промислової революції, так і UJ з «Освіта 4IR» - залучення мислення та технологій 4IR до навчальних програм на різних курсах та використання інноваційних технологій змішаного навчання. Це означає, що випускники UJ краще готові сприймати майбутнє бізнесу та промисловості, оскільки AI та 4IR відіграють більшу роль у тому, як ми живемо та працюємо.

В University of Johannesburg наш обов'язок гордо і сміливо приймати майбутніх лідерів нашої країни і нестимученими складнощами 4IR, щоб вони могли повною мірою скористатися і забезпечити краще завтра. Майбутні лідери, як ти! Тут ми ведемо сміливу розмову; штовхаючи та формуючи дизайн нового завтра. Тут ми вживаємо заходів і будуємо новий світ.

Вимоги до прийому:

Відповідна ступінь магістра

Тривалість програми:

3 роки

Контактні дані:

Ім'я: пані Адель Маріц
Тел: 011 559 1126 / Електронна пошта: fadapg@uj.ac.za

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути