Кандидат історичних наук / Загальна історія

Загальні відомості

Опис програми

Випускники докторської програми з історії / загальної історії є висококваліфікованими спеціалістами, які підготовлені для незалежних і критичних досліджень, і володіють глибокими знаннями про політичний, економічний, соціальний і культурний розвиток людського суспільства; вони володіють навичками роботи з опублікованими та неопублікованими джерелами, здатністю прийняти критичний підхід до письменників, провести фундаментальні дослідження, виробити теоретичні узагальнення і застосувати творче мислення до аналізу історичних фактів і процесів. Випускники обладнані для будь-якої професії, що вимагає університетської освіти з історії або суміжних дисциплін; вони можуть шукати посади в наукових колах, а також широкий спектр інституцій у сфері культури, державної служби та політики.


Тривалість навчання: 4 роки

Мова навчання - англійська. Історія / Загальна історія - це платна програма.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Вступний іспит: односторонній огляд, інтерв'ю

  1. Обговорення проекту Ph.D. дисертація: 0–30 балів;
  2. Оцінювання попередніх досліджень, досліджень та інших навчальних заходів заявника: 0–15 балів;
  3. Оцінка знань заявника про вторинну літературу (на основі списку, поданого Заявником): 0–15 балів.

Запропонована кандидатська дисертація з попередніми темами необхідно звертатися до Голови Правління. Кафедра предметної області (директор програми): проф. PhDr. Вацлав Хорчічка, кандидат технічних наук, електронна адреса: vaclav.horcicka@ff.cuni.cz


Заявник може бути допущений лише в тому випадку, якщо він отримує мінімум 30 балів на вступних іспитах і, водночас, набрав достатню кількість балів, щоб зарахувати їх до очікуваної кількості студентів, які поступили у відповідну програму або галузь навчання (див. специфікації процедур прийому, що застосовуються до окремих програм та галузей навчання; Прийом буде надаватися всім заявникам, які отримають таку ж кількість балів, що й заявник, який прийшов останнім у рейтингу допуску. Будь ласка, зверніть увагу, що різні очікувані кількості прийомів застосовуються до денної та комбінованої форми навчання. Заявники не можуть бути прийняті без надання, не пізніше, ніж день реєстрації, докази їх попередньої освіти (див. П. 5.4).


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.

Метод перевірки:
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe.

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe. Згорнути