Кандидат історичних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Аспірантура з історії в Університеті штату Північна Дакота пропонувала ступінь магістра з часу заснування аспірантури в 1954 р. І доктора філософії. в історії з 2002 року.

Наша програма пропонує ступінь доктора філософії, магістра та магістра. Більшість курсів випускників проводяться протягом робочого дня, але низка курсів пропонуються пізно вдень та ввечері кожного семестру для розміщення працюючих фахівців, що знаходяться на відстані їзди від НДСУ. Онлайн-курси не пропонуються.

Перед офіційною подачею заявки ми закликаємо майбутніх студентів розпочати діалог по електронній пошті з одним або двома викладачами, які не є емігрантами у вашій галузі інтересів. Перш ніж подавати заявку, потрібно мати принаймні одного викладача, який зацікавлений у співпраці з вами.

Вимоги до прийому

Перевага для вступу до кандидата наук Програма з повною кваліфікацією аспірантів отримає здобувачів, які мають середній бал принаймні 3,5 на курсах історії з отриманим ступенем бакалавра або магістра.

Кандидати подають заяву про наміри, в якій чітко викладаються їхні наукові інтереси, потенційний головний радник, цілі кар’єри та мета пошуку кандидата наук. в історії.

Абітурієнти подадуть значний документ, поданий на урок історії, щоб надати докази здатності ретельно досліджувати, інтерпретувати та аналізувати первинні та вторинні джерела, синтезувати інформацію, логічно систематизувати думки та чітко та ефективно спілкуватися.

Потрібна експертиза GRE.

TOEFL необхідний для студентів, для яких англійська мова не є рідною.

Вимоги до проживання

Студенти, які навчаються в докторантурі Програма необхідна для проходження принаймні одного навчального року (мінімум 18 кредитів), що проживає у кампусі.

Більшість курсів випускників проводяться протягом робочого дня, але низка курсів пропонуються пізно вдень та ввечері кожного семестру для розміщення працюючих фахівців, що знаходяться на відстані їзди від НДСУ. Інтернет-курси зазвичай не пропонуються.

Фінансова допомога

Доступні як викладацькі, так і наукові роботи. Асистенти випускників працюють від 10 до 20 годин на тиждень, а призначення включає відмову від навчання. Студенти, які бажають подати заявку на отримання асистентури, повинні вказати це у своїй заяві. Кінцевий термін подання заявок на асистент - 1 березня.

Департамент присуджує та поновлює асистенти на основі підтримання доброї репутації в програмі та денної реєстрації під час призначення, демонстрації історичних знань та гарних комунікативних навичок, прогресу у здобутті ступеня, фінансових потреб та статусу меншини у випадках однаково кваліфіковані кандидати.

Студенти магістратури, як правило, можуть розраховувати на фінансування максимум 2 роки, тоді як докторантам зазвичай надається підтримка не більше 4 років.

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути