Кандидат і магістр з морських, атмосферних і геологічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Ми пропонуємо PH.D. і магістрів MS в 6 програмах:

Атмосферні науки, морська біологія та екологія, морські екосистеми та суспільство, морські геологічні науки, метеорологія, фізична океанографія та науки про океан. Ми пропонуємо дуже конкурентоспроможні ставки стипендій, навчання та медичне страхування для нашого вступного Ph.D. студентів у рамках повністю профінансованої 5-річної аспірантури випускників. Нарешті, як частина наших пожвавлених зв'язків між коледжами і скористатися перевагами наших унікальних дослідницьких об'єктів, ми пропонуємо ступінь магістра в галузі океанічної інженерії та сталого бізнесу. Наші аспіранти також використовують переваги сусідніх об'єктів NOAA, включаючи Атлантичну океанографічну та метеорологічну лабораторію, Науково-дослідний центр Південно-східного рибальства та Національний центр ураганів.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/index.html

Асистенти доктора наук можна знайти тут:

https://graduate.rsmas.miami.edu/admissions/phd-assistanships/index.html

Атмосферні науки

(MS, Ph.D.)

(MP .S. У прогнозуванні погоди, кліматі та суспільстві, а також метеорології мовлення)

118956_image12.jpg

Відділ атмосферної науки призначений для підготовки студентів до інструментів, підготовки та освіти, необхідних для вирішення критичних проблем дослідження в атмосферних науках сьогодні. Наш факультет є експертами в широкому діапазоні досліджень, включаючи тропічну метеорологію, кліматичну динаміку, хмарні та аерозольні процеси, а також атмосферну хімію. Їх досвід і керівництво, а також наші засоби світового класу підготують наших студентів до успішної кар'єри в атмосферних науках і суміжних областях.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/atmospheric-sciences/index.html

Морська біологія та екологія

(MS, Ph.D.)

(MP .S. В галузі морських ссавців і управління тропічними морськими екосистемами)

118955_image13.jpg

Відділ морської біології та екології зосереджується на широкому спектрі галузевих, лабораторних та теоретичних курсів у ряді областей досліджень, таких як дослідження коралових рифів, біологічна океанографія, рибальство, геноміка, фізіологія та поведінка морських тварин. Кафедра має багато міжнародних співробітників, які беруть участь у багато-інституційних, міждисциплінарних дослідницьких програмах. Аспіранти можуть вибирати з широкого кола дослідницьких областей і курсових робіт, які викладають міжнародно визнані вчені, що вивчають корали і зміну клімату, біологію рибного господарства, і проводять біомедичні дослідження.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/marine-biology-and-ecology/index.html

Морські екосистеми та суспільство

(MS, Ph.D.)

(MPS в аквакультурі, управлінні прибережною зоною, науково-дослідною діяльністю, управлінням та охороною рибних ресурсів, збереженням морської природи та підводною археологією)

118950_image14.jpg

Студенти, що навчаються в морських екосистемах і суспільстві, працюють на перетині науки і суспільства, зобов'язавшись оцінювати, керувати і зберігати морські ресурси за допомогою інновацій і досліджень. Хоча вибір курсу спрямований на відповідність індивідуальним цілям досліджень та кар'єри, наші випускники отримують знання та досвід, необхідні для забезпечення стійкості природних ресурсів. Мета нашого кандидата наук. та програма MS готує студентів як майбутніх лідерів у галузі морської рибальства науки, моделювання екосистем, аквакультури, збереження, екосистеми науки, прибережної географії, соціально-економіки, культурних та природних ресурсів, зміни клімату, екологічного права, і морської політики.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/marine-ecosystems-and-society/index.html

Морські науки про Землю

(MS, Ph .D. Та програма сертифікатів)

118947_image15.jpg

Морські науки про Землю орієнтовані на вивчення геології, геофізики та геохімії земної системи, під нею, усередині і над океанами. Студенти тісно співпрацюють з викладачами на передньому плані досліджень щодо землетрусів, вулканів, тектоніки плит, гідротермальних вентиляційних отворів морського дна та палеоклімату. Викладачі та студенти MGS також наголошують на міждисциплінарних дослідженнях, де геологічні явища взаємодіють або під впливом процесів, які зазвичай вивчаються в інших дисциплінах, таких як океанські течії, клімат і біологічна еволюція. Це дослідження використовує новаторські методи дистанційного зондування для оцінки руху земної кори і осадження в прибережних зонах.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/marine-geosciences/index.html

Метеорологія та фізична океанографія

(MS, Ph.D.)

118946_image16.jpeg

Випускник програми метеорології та фізичної океанографії був заснований на тому, що океанічна і атмосферна динаміка регулюється набором аналогічних фізичних принципів, і багато знань можна отримати шляхом вивчення їх динаміки з загальної перспективи. Програма вимагає від студентів розвитку досвіду в обох системах і готує студентів до проведення передових досліджень, використовуючи додатковий набір теоретичних, спостережних та моделюючих підходів. Навчальний план формує міцну основу для дослідження широкого спектру тем, які включають взаємодію повітря-море, глобальну термохалинную циркуляцію, тропічні циклони, Ель-Ніно, осциляції Меддена-Юліана і еволюцію клімату Землі.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/meteorology-and-physical-oceanography/index.html

Науки океану

(MS, Ph.D.)

(MPS у застосованому дистанційному зондуванні та природних небезпеках та катастрофах)

118945_image17.jpg

Місія відділу наук про океан полягає у наданні нашим студентам спеціалізованих знань у важливих суб-дисциплінах науки про океан, а також широке розуміння океану як ключового компонента системи Землі. Наші студенти просувають розуміння фізичних, хімічних і біологічних процесів в океані та їх взаємодії. Студенти дізнаються з перших рук про прилади та методи вимірювання океану, використовуючи як in-situ, так і космічні датчики, а також лабораторні, аналітичні та чисельні моделі для розуміння океанічних процесів. Наші випускники розвиваються в міжнародних лідерів океанічних досліджень, в викладачів і комунікаторів океанічних наук, і в лідери і радники морської освіти, політики і збереження.

href = "https://graduate.rsmas.miami.edu/graduate-programs/ocean-sciences/index.html

Магістр професійних наук

Майстер професійних наук (MPS) є прискореним, випускник ступеня призначений для студентів, які хочуть, щоб генерувати інноваційні рішення для морських, прибережних і пов'язаних з кліматом питань. Студенти, які навчаються за цією програмою, піддаються унікальній, багатодисциплінарній програмі, включаючи теорію науки, навчання на місцях і лабораторіях, знання з правових та регуляторних питань, комунікацію та навчання ЗМІ, а також розвиток навичок управління проектами, спрямованих на підготовку до вирішення екологічних проблем майбутнім світовим лідерам.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/index.html

Атмосферні науки (ATM)

118941_image08.png

Метеорологія мовлення

Цей варіант треку готує студентів як для камери, так і за кадром в ефірній метеорології, а також можливість розвивати знання та підготовку, необхідні для вступу в більш широку наукову журналістику.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/broadcast-meteorology/index.html

Клімат та суспільство

Цей трек зосереджується на фінансових наслідках природних та антропогенних змін клімату, підвищення рівня моря та екстремальних погодних явищ, а також на те, як вони створюють важливі наукові та соціально-економічні проблеми, як з точки зору містобудування, так і управління фінансовими ризиками, пов'язаними з цими змінами. .

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/climate-and-society/index.html

Прогнозування погоди

Цей трек включає курсову роботу на рівні випускників з аналізу та підготовки прогнозів погоди, ефективного використання чисельних моделей, супутникових, доплерівських радіолокаторів і даних про повітря, а також застосування цієї інформації для підтримки різних спеціалізованих кінцевих користувачів. , включаючи сільське господарство, комунальні послуги, страхування, транспортування, будівництво та інші чутливі до погодних умов галузі.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/weather-forecasting/index.html

Морська біологія та екологія (MBE)

118942_image09.jpg

Наука про морських ссавців

Студенти в цьому ступені трек буде частиною однієї з обраних програм в країні призначений для підготовки їх до роботи в галузі управління морськими ссавцями (в тому числі пов'язаних екосистем), оцінки населення, акустики та догляду.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/marine-mammal-science/index.html

Тропічна морська екосистема

Майстер професійної науки в галузі управління тропічними морськими екосистемами надає студентам поглиблену підготовку в теоретичних аспектах екології тропічних морських суден, а також практичні аспекти, необхідні для початку кар'єри в цій галузі.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/tropical-marine-ecosystem-management/index.html

Морські екосистеми та суспільство (МОН)

118943_image10.jpg

Аквакультура

Програма професійного магістра в аквакультурі зосереджується на екологічних, технологічних, соціальних, економічних, правових і політичних аспектах сталого розвитку аквакультури. Програма охоплює всі етапи планування та розвитку, від вибору ділянки та видів до техніко-економічних обґрунтувань, оцінки ресурсів, інкубатора, технології вирощування та комерціалізації.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/aquaculture/index.html

Управління прибережними зонами

Доріжка в управлінні прибережною зоною ознайомить учасників з правовими та управлінськими засадами у цій все більш важливій дисципліні. Курсова робота включатиме такі теми, як управління прибережним рибальством, морські охоронні території, управління портами, розвиток туризму, оцінка впливу на навколишнє середовище та розвідку нафти.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/coastal-zone-management/index.html

Наукова розвідка

Науково-дослідницька робота - це прикладна практика та вивчення польових досліджень з використанням широкого спектру методів, технологій та підходів для керування питаннями, заснованими на питаннях. Це поле сприяє науковому дослідженню та застосуванню навичок експедиції в контексті, що визнає культурні та етичні наслідки дослідження.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/exploration-science/index.html

Управління та збереження рибного господарства

Траса з управління рибальством та збереження є унікальною, академічною програмою, яка дозволяє студентам розвивати професійні навички, необхідні для того, щоб бути вченим рибальством з варіантами навчальних програм у різних відповідних сферах, таких як управління рибальством, обстеження рибальства та кількісне рибальство.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/fisheries-management-and-conservation/index.html

Морська охорона

Професійна ступінь магістра з охорони морської природи надає студентам просунуту підготовку як в теоретичних аспектах морської науки та збереження, так і в практичних аспектах, необхідних для початку кар'єри в цій галузі. Від акул до морських черепах і океанів, вільних від сміття, до аутріч та освіти.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/marine-conservation/index.html

Підводна археологія

Доріжка підводної археології MPS, зосереджена на управлінні підводною культурною спадщиною (MUCH), є перш за все технічною і ознайомить учасників з правовими та управлінськими рамками у цій все більш важливій галузі.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/underwater-archeology/index.html

Доріжки з питань океану (OCE)

118944_image11.jpg

Застосовується дистанційне зондування

Applied Remote Sensing Track пристосований до потреб студентів, які прагнуть отримати теоретичні знання та практичні, реальні досвіди, спрямовані на успішну кар'єру у сфері дистанційного зондування як у державному, так і в приватному секторах.

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/applied-remote-sensing/index.html

Природні небезпеки та катастрофи

Мета полягає в наданні студентам навичок і знань, необхідних для розуміння природних небезпек земної системи (атмосферні, океанічні, геологічні та гідрологічні) та інструментів аналізу даних, необхідних для оцінки пов'язаних ризиків (наприклад, статистика, управління даними, програмування, ГІС та дистанційне зондування).

href = "https://mps.rsmas.miami.edu/degree-tracks/natural-hazard-and-catastrophes/index.html

Спільні стежки

JD / MPS

Школа права університету Майамі та Школа морської та атмосферної науки Розенстіля пропонують спільну програму ступенів у сфері права та морських екосистем та суспільства. Після завершення цієї програми студент отримує ступінь доктора права з Школи права і магістра професійних наук в морських екосистемах з школи Розенстіля.

href = "https://www.law.miami.edu/academics/jd-mps-marine-ecosystems-and-society

Прийом на роботу

Я також хотів повідомити вам, де школа Морського та Атмосферного університету в Майамі набирає цю осінь (доктор наук, магістр та магістр професійних наук). Дивіться нижче про дати та місцеположення, і не соромтеся надіслати мені текст або електронний лист, щоб запланувати час 1 на один раз, щоб обговорити наші програми (по телефону або поки ми перебуваємо у вашому районі). Якщо ви хочете залучити нас до спілкування з клубами / організаціями / класами, звертайтесь до jcoco@rsmas.miami.edu

17 вересня: Університет Міннесоти / Міннеаполіс / Св. Павло, Мн

18 вересня: Університет Вісконсіна - Медісон, а Університет Вісконсина - О-Клер

19 вересня: Університет Вісконсина - Мілуокі / Університет Маркетт

20 вересня: Північно-східний університет Іллінойсу / Чикаго, Іллінойс

23-24 вересня: Північно-Західний університет, Університет ДеПоль, Чиказький університет, Університет Іллінойсу в Чикаго, Університет Рузвельта

25 вересня: Мічиганський державний університет / East Lansing, MI

26 вересня: Мічиганський університет / Енн-Арбор, штат Мічиган

27 вересня: Державний університет Боулінг-Грін, штат Огайо

4-7 жовтня: Абу-Дабі та Дубай, ОАЕ

9 жовтня: Пекін

10-11 жовтня: Гонконг

14 жовтня: Токіо

15-16 жовтня: Сеул

17-18 жовтня: Океанський університет / Циндао

21 жовтня: Шанхай

29 жовтня: Техас А

30 жовтня: Техас А

31 жовтня: Техас А

1 листопада: Техаський державний університет / Сан Маркос, Техас

4 листопада: Техаський університет / Остін, Техас

12 листопада: Орегонський університет / Орегонський державний університет / Євген, ОР / Ньюпорт, АБО / Чарлстон, АБО

13 листопада: Портлендський університет / Портлендський державний університет / Льюїс та Кларк

14 листопада: Вашингтонський університет / Сіетл, штат Вашингтон

15 листопада: Університет Британської Колумбії / Ванкувер, Канада

18 листопада: UC-San Diego, University of San Diego, San Diego State University

19 листопада: UC-Santa Barbara, Університет Пеппердіна

20-22 листопада: Лос-Анджелес, Каліфорнія / UCLA, USC, Коледж Скриппса, Каліфорнійський державний університет - Лонг-Біч

9-13 грудня: Конференція АГУ / Сан-Франциско, Каліфорнія (можливо, поїздка до затоки Монтерей)

10-16 січня: Щорічна зустріч AMS 2020 / Бостон, MA

16-21 лютого: зустріч з питань наук про океан 2020 / Сан-Дієго, Каліфорнія

* Терміни подання заявок на здобуття наукового ступеня кандидата та магістратури

  • Пріоритетний термін прийому на падіння: 1 грудня
  • Остаточний термін прийому на падіння: 1 січня

Посилання для подання заявки: href = "https://admissions.rsmas.miami.edu/index.html

Посилання на віртуальний тур: href = "https://www.rsmas.miami.edu/about-us/virtual-tour/index.html

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

From humble beginnings in the 1940s, the Rosenstiel School of Marine and Atmospheric Science has grown into one of the leading academic oceanographic and atmospheric research institutions in the world ... Детальніше

From humble beginnings in the 1940s, the Rosenstiel School of Marine and Atmospheric Science has grown into one of the leading academic oceanographic and atmospheric research institutions in the world. The School's basic and applied research interests encompass virtually all marine-related sciences. Згорнути