Кандидат Berlin School of Economics

Загальні відомості

Опис програми

Маючи штатну стипендію від провідних наукових інститутів Берліна

З 2019 року об’єднуються три успішні програми: докторські програми BDPEMS та DIW Graduate Center разом з кар’єрною програмою PostDoc BERA. Їх установи-члени засновували Berlin School of Economics (BSE), програму розвитку кар'єри в цілому в Берліні.

Вступ програми

BSE прагне отримати висококваліфікованих аспірантів з усього світу для участі в його структурованій програмі кандидата наук. в галузі економіки , а також в одному з трьох треків бізнесу BSE: доктор філософії. в галузі бухгалтерського обліку , к.т.н. в галузі фінансів та к.т.н. в галузі менеджменту .

BSE надає видатним докторантам яскраве, інтенсивно мережеве науково-дослідне співтовариство та навчальну структуру, яка розвиватиме свої таланти в унікальному поєднанні наукового та прикладного досліджень високого рівня. На етапі курсу три семестри студенти поглиблюють свої знання з економічної теорії, прикладної економіки, економетрики та економічної політики. Під час трирічного дослідницького етапу, починаючи з третього семестру, студенти пишуть докторські дисертації, маючи можливість застосувати свої знання в професійному дослідницькому середовищі, яке надається в Берлінських університетах та економічних науково-дослідних інститутах. Окрім курсів та нагляду за дипломною роботою на факультеті BSE, відомих гостьових викладачів регулярно запрошують на проведення блок-курсів або майстер-класів.

В рамках програм BSE студенти можуть брати участь у стажуваннях або проводити наукові дослідження в університетах. Минулими господарями таких розширених візитів є МВФ, Світовий банк, ОЕСР, Тулузька школа економіки, Університетський коледж Лондона, Каліфорнійський університет Берклі та багато інших. Крім того, студенти представлять свої дослідження на численних семінарах та конференціях та братимуть участь у курсах та семінарах, що проводяться провідними міжнародними експертами. Кандидат наук. освіта також включає семінари з наукових навичок, які допомагають підготуватися до успішного дослідницького етапу та до ринку праці після завершення програми.

Кандидат наук студенти отримають фінансування на очікувану тривалість програми, чотири роки. На етапі курсу фінансування здійснюється на основі стипендії, тоді як фінансування дослідницької фази зазвичай забезпечується працевлаштуванням в одній із установ-членів BSE: Берлінському університеті, ESMT, Вільному університеті Берліна, Школі управління в Герті, Гумбольдтський університет Zu Берлін, Технічний університет Берлін, Центр соціальних наук WZB Берлін.

Після успішного завершення програми студенти отримають ступінь доктора в одному з університетів Берліна.

Вимоги

Кандидати повинні мати ступінь магістра економіки чи бізнес-досліджень. Варіанти швидкої доріжки:

  • Доступно для абітурієнтів, які ще на шляху здобуття ступеня магістра. Заявники від споріднених;
  • Сфери (такі як промислове машинобудування, статистика або кількісні соціальні науки) також можуть виконувати;
  • Вимоги, якщо вони мають достатньо досвіду в галузі економіки або бізнес-досліджень.

Кандидати, рідна мова яких не є англійською, повинні продемонструвати знання англійської мови, якщо вони не здобули ступінь університету в англомовній країні або не зможуть документувати принаймні один рік навчання в англомовному університеті. Достатньо доказів для хорошого володіння

Англійська мова - це висока оцінка TOEFL або IELTS. Знання німецької мови не є необхідною вимогою для успішної заявки, але студентам рекомендується вчитися та вдосконалювати свої вміння. Кандидати також зобов'язані скласти тест GRE.

Як подати заявку: Заявки прийматимуться з 15 листопада 2019 року і далі та подавати їх можна лише через приймальний портал BSE.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

BERA is a network of seven research institutions in Berlin dedicated to promoting the careers of postdoctoral researchers in economics and adjacent fields. In its five focus areas Recruitment, Researc ... Детальніше

BERA is a network of seven research institutions in Berlin dedicated to promoting the careers of postdoctoral researchers in economics and adjacent fields. In its five focus areas Recruitment, Research, Networks, Guidance and Skills, BERA offers a wide program to support its members in gaining further qualifications and develop their careers. Згорнути