QBM прагне підготувати когорту молодих вчених, які, будучи міцно закріпленими в домашній дисципліні, добре розбираються в багатьох підходах і стилях мислення. Мета полягає в тому, щоб студенти могли комфортно спілкуватися через традиційні кордони, особливо через розрив між експериментом і кількісною теорією - щоб стати, по суті, науковим або багатомовним. З цією метою школа пропонує інтегровану міждисциплінарну кандидатську дисертацію. програма, що складається з трьох основних компонентів:

  1. Міждисциплінарний дослідницький проект, який поєднує поняття та методи з різних галузей.
  2. Істотна програма формальної роботи з курсом із загальним та окремим компонентом зосереджена на міждисциплінарному базовому курсі, який охоплює ключові проблеми біологічної науки з різних точок зору.
  3. Подальші заходи, спрямовані на вдосконалення інших навичок перекладу студентів для досягнення успіху в науці як конкурентоспроможної професії.

Докторська програма QBM повністю сумісна з Болоньєю і веде до доктора ре. nat. або Ph.D. ступеня. Студенти подають свої письмові дисертації на факультет їх ПІ та захищають відповідно до положень того самого факультету.

Міждисциплінарні дослідження

Студентські дослідницькі проекти знаходяться на межі двох дисциплін і, як правило, є частиною постійної співпраці між двома PIs QBM, які будуть виконувати функції радника і спільного консультанта. Проект закріплений за основним напрямком навчання студента, який, як правило, також є основною сферою знань консультанта, але вимагає тісної взаємодії з другою дисципліною, яку зазвичай представляє співдорадник. Хоча студенти міцно базуються в лабораторії свого радника, вони також розробляють міцні зв'язки, як професійні, так і особисті, з співдорадником і його / її групою, коли це можливо.

Студент має дисертаційний консультативний комітет (TAC) і щорічно звітуватиме про його / її прогрес. TAC ідеально складається з мінімум трьох членів (радник, спів-радник / 2-й член QBM, третій член QBM) і, коли це потрібно або бажані додаткові зовнішні члени.

Курсова робота

Курсова робота QBM має на меті надати студентам крос- та міждисциплінарну підготовку для подолання розриву між кількісними та якісними підходами в біологічних науках.

Наші курси зразків створюють міцніший фундамент у дисциплінах, які не належать до основної сфери навчання студента. Ми пропонуємо цільові курси подачі, такі як програмування, біохімія (для науковців , які не мають життя) , статистику, біоінформатику, математику та біофізику на різних рівнях, які спеціально розроблені для навчання відповідним основам для неспеціалістів .

Для серії лекцій студенти QBM пропонують, запрошують і приймають зовнішніх доповідачів на цьому щомісячному заході. Лекції з питань, що стосуються QBM, доповнюються клубним клубом із запрошеним спікером.

Для підтримки студентів під час докторської дисертації у сфері трансферних навичок ми пропонуємо курси з м'яких навичок. Навіть найкращі результати досліджень не будуть добре визнані громадою, якщо вони не будуть представлені чітким і послідовним чином. Щоб дізнатися про це, ми пропонуємо курси, такі як наукове написання, навички презентації та хороша наукова практика.

І, нарешті, щорічний відступ QBM об'єднує всіх студентів QBM у неформальній науковій середовищі, де вони представляють свої дослідження в коротких доповідях і плакатах, а також відвідують лекції запрошених доповідачів.

Зовнішні події:

Ми також заохочуємо студентів до участі в міжнародних конференціях, семінарах, літніх школах LMU або інших навчальних закладах, а також курсах підвищення кваліфікації, які мають відношення до їх дослідницької роботи. Крім того, студенти мають різні можливості для участі в заходах у мюнхенському науковому співтоваристві, дотримуючись власних наукових інтересів. Ці заходи включають серію лекцій, симпозіуми та семінари, запропоновані п'ятьма спільними дослідницькими центрами (SFBs), представленими в QBM, Центром нанонауки (CeNS) та кластерами з досконалості Nanosystems Initiative Munich (NIM) та Центром інтегрованої білкової науки Мюнхен ( CIPSM), Інститут біохімії ім. Макса Планка та Мюнхенський центр Гельмгольца.

Процедура відбору

Виходячи з їхньої письмової заявки, відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду в Мюнхен для вивчення взаємної зацікавленості з приймаючою лабораторією та аспірантурою. Кандидати, які відповідали нашим критеріям і підкоряються PI і приймаючої лабораторії, будуть запрошені приєднатися до програми.

Витрати на проїзд та проживання на тиждень інтерв'ю будуть покриті QBM.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Graduate School of Biosciences Munich
Останнє оновлення Квітень 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Бер 2020
Duration
3 Років
Денне навчання
Deadline
інформація
Exact date TBA
За розташуванням
За датою
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв
інформація
Exact date TBA

Бер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Exact date TBA
End Date