Кількісна програма біологічних наук

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

QBM прагне підготувати когорту молодих вчених, які, будучи міцно закріпленими в домашній дисципліні, добре розбираються в багатьох підходах і стилях мислення. Мета полягає в тому, щоб студенти могли комфортно спілкуватися через традиційні кордони, особливо через розрив між експериментом і кількісною теорією - щоб стати, по суті, науковим або багатомовним. З цією метою школа пропонує інтегровану міждисциплінарну кандидатську дисертацію. програма, що складається з трьох основних компонентів:

  1. Міждисциплінарний дослідницький проект, який поєднує поняття та методи з різних галузей.
  2. Істотна програма формальної роботи з курсом із загальним та окремим компонентом зосереджена на міждисциплінарному базовому курсі, який охоплює ключові проблеми біологічної науки з різних точок зору.
  3. Подальші заходи, спрямовані на вдосконалення інших навичок перекладу студентів для досягнення успіху в науці як конкурентоспроможної професії.

Докторська програма QBM повністю сумісна з Болоньєю і веде до доктора ре. nat. або Ph.D. ступеня. Студенти подають свої письмові дисертації на факультет їх ПІ та захищають відповідно до положень того самого факультету.

Міждисциплінарні дослідження

Студентські дослідницькі проекти знаходяться на межі двох дисциплін і, як правило, є частиною постійної співпраці між двома PIs QBM, які будуть виконувати функції радника і спільного консультанта. Проект закріплений за основним напрямком навчання студента, який, як правило, також є основною сферою знань консультанта, але вимагає тісної взаємодії з другою дисципліною, яку зазвичай представляє співдорадник. Хоча студенти міцно базуються в лабораторії свого радника, вони також розробляють міцні зв'язки, як професійні, так і особисті, з співдорадником і його / її групою, коли це можливо.

Студент має дисертаційний консультативний комітет (TAC) і щорічно звітуватиме про його / її прогрес. TAC ідеально складається з мінімум трьох членів (радник, спів-радник / 2-й член QBM, третій член QBM) і, коли це потрібно або бажані додаткові зовнішні члени.

Курсова робота

Курсова робота QBM має на меті надати студентам крос- та міждисциплінарну підготовку для подолання розриву між кількісними та якісними підходами в біологічних науках.

Наші курси початкових курсів створюють міцніший фундамент у дисциплінах поза основним напрямком підготовки студента. Ми пропонуємо цільові курси фідерів, такі як програмування, біохімія (для нежиттєвих вчених) , статистика, біоінформатика та математика та біофізика на різних рівнях, спеціально розроблені для навчання відповідних основ неспеціалістам .

Для серії лекцій студенти QBM пропонують, запрошують і приймають зовнішніх доповідачів на цьому щомісячному заході. Лекції з питань, що стосуються QBM, доповнюються клубним клубом із запрошеним спікером.

Підтримувати студентів під час докторської студії для передачі навичок ми пропонуємо курси м’яких навичок. Навіть найкращі результати досліджень не будуть добре визнані громадою, якщо вони не будуть представлені чітко та послідовно. Щоб навчитися цьому, ми пропонуємо такі курси, як наукове письмо, навички презентації та належні наукові практики.

І, нарешті, щорічний відступ QBM об'єднує всіх студентів QBM у неформальній науковій середовищі, де вони представляють свої дослідження в коротких доповідях і плакатах, а також відвідують лекції запрошених доповідачів.

Зовнішні події:

Ми також заохочуємо студентів відвідувати міжнародні конференції, семінари, літні школи в LMU чи інших закладах, а також курси підвищення кваліфікації, що стосуються їх дослідницької роботи. Крім того, студенти мають різні можливості брати участь у заходах у мюнхенській науковій спільноті, відповідаючи власним науковим інтересам. Ці заходи включають цикл лекцій, симпозіуми та семінари, які проводяться п’ятьма спільними дослідницькими центрами (SFB), представленими в рамках QBM, Центром нанонаук (CeNS) та кластерами досконалості Nanosystems Initiative Munich (NIM) та Центром інтегрованих білкових наук Мюнхена ( CIPSM), Інститут біохімії імені Макса Планка та Центр Гельмгольца в Мюнхені.

Процедура відбору

На основі їх письмової заявки обрані кандидати будуть запрошені на співбесіду з Мюнхеном для вивчення взаємного інтересу з приймаючою лабораторією та аспірантурою. Кандидати, які відповідають нашим критеріям та мають відповідність PI та лабораторії приймаючої організації, будуть запрошені долучитися до програми.

Витрати на проїзд та проживання на тиждень інтерв'ю будуть покриті QBM.

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to the Graduate School of Quantitative Biosciences Munich (QBM). Our School aims at preparing young life scientists for the new era of quantitative, systems-oriented bioscience. It provides an ... Детальніше

Welcome to the Graduate School of Quantitative Biosciences Munich (QBM). Our School aims at preparing young life scientists for the new era of quantitative, systems-oriented bioscience. It provides an innovative, integrated Ph.D. training program that is international in outlook and brings together a range of diverse disciplines, from biochemistry and medicine to bioinformatics, experimental and theoretical (bio-)physics, and applied mathematics. Згорнути