Магістр філософії (Мфіл)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

117370_RCP_1271edit.jpg

Про нас

Факультет пропонує два наукові ступені, зокрема магістр філософії (MPhil) та доктор філософії (PhD). Наші студенти MPhil контролюються науковцем, який базується на кафедрі, і обирають додаткових керівників з того ж чи іншого факультету чи інших університетів.

Електронна книга: https://sosc2.hkbu.edu.hk/e-book/SOSC_RPG_ebooklet/#p=1

110266_reIMGL7447.jpg

Наша глобальна відмінність

 • Акцент на трансдисциплінарному вирішенні проблем.
 • Глобальне різноманіття. Наші нинішні та нещодавні випускники приїжджають з Гонконгу, Китаю та ще 14 країн Азії, Європи, Африки та Північної Америки.
 • Фінансова та професійна підтримка участі у конференціях та зарубіжних місцях.
 • Турботлива і згуртований випускник спільноти. Наші студенти мають ефективний голос у керівництві факультету, а також спілкуються з колегами з усіх наших соціальних дисциплін, які розміщені в одній будівлі.
 • Можливості проходити курси та відвідувати лекції в університетах Гонконгу, а також отримати доступ до даних та напрямів у Китаї та Південно-Східній Азії.
 • Гнучка кількість моделей фінансування, включаючи державні стипендії, стипендії факультету та стипендії Департаменту

Огляд програми

Кандидати, які хочуть вступити до програми MPhil, мають хороший ступінь бакалавра з відзнакою визнаного університету або еквівалентною кваліфікацією.

Для присвоєння ступеня MPhil студентам необхідно здати курсову роботу, виконати затверджену програму контрольованих досліджень, представити результати своїх досліджень у дисертації чи дисертації та скласти усну перевірку написаної дипломної роботи.

Період дослідження

 • Повний робочий день: 24 місяці
 • Неповний робочий день: 48 місяців

Один факультет сім факультетів

Наш академічний досвід лежить на академічних співробітниках наших семи відділів. Вони проводять широкий спектр досліджень, що охоплюють різні спеціалізації.

Список програм
 • Доктор філософських наук (кафедра освіти)
 • Доктор філософських наук (кафедра географії)
 • Доктор філософії (кафедра уряду та міжнародних досліджень)
 • Доктор філософських наук (кафедра історії)
 • Доктор філософії (кафедра спорту, фізичної культури та здоров'я)
 • Доктор філософських наук (кафедра соціальної роботи)
 • Доктор філософії (кафедра соціології)

Причини вибору Гонконгу як навчального напряму

1. Будьте частиною «Китайської пригоди» із західною спадщиною

2.Вивчення китайської мови та культури

3.Захоплююче і яскраве місто, що має зробити багато

4.Багато багатонаціональних корпорацій, що базуються в Гонконзі

5. Вікно в Китай

6.Відхід до Південно-Східної Азії

117364_IMG_8058.JPG

117272_RCP_0967_1edit.jpg

Термін подання заявки

Для вересня 2021 року: 1 грудня 2020 р. (Заявки, отримані після 1 грудня 2020 року, будуть розглянуті для прийому у вересні 2021 р.)

Інформація для не місцевих заявників

Департамент імміграції уряду HKSAR вимагає від всіх студентів, які не є місцевими (як міжнародні, так і з материкового Китаю) отримати студентську візу для навчання в Гонконзі. Немісцеві студенти визначаються як студенти, які мають студентську візу / дозвіл на в'їзд, візу згідно з домовленостями про імміграцію для випускників, які не є місцевими, або візу, залежну від візи, віком від 18 років до 1 вересня року, до якого вони приймаються відповідними післяпрограмні програми в Гонконзі, видані директором з питань імміграції. Студенти, які не працюють за сумісництвом, повинні мати відповідну та дійсну візу, щоб підтвердити право на перебування та навчання у Гонконзі.

Для отримання додаткової інформації відвідайте https://gs.hkbu.edu.hk/prospective-students/information-for-non-local-applicants.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Social Sciences, Hong Kong Baptist University comprises seven departments: Education Studies, Geography, Government & International Studies, History, Sport, Physical Education & ... Детальніше

The Faculty of Social Sciences, Hong Kong Baptist University comprises seven departments: Education Studies, Geography, Government & International Studies, History, Sport, Physical Education & Health, Social Work, and Sociology. Згорнути