Міжнародна кандидатська дисертація з харчової техніки та біотехнології

Загальні відомості

Опис програми

Мета цієї міжнародної докторської програми - навчити нове покоління всесвітньо відомих дослідників застосовувати підходи інженерії та біотехнології до харчової промисловості, надаючи їм можливість передавати та обмінюватися знаннями з національними та міжнародними науково-дослідними центрами та галузями.

Опис Курсу

Трирічна програма в основному орієнтована на дослідження, що стосуються первинного виробництва, налаштування та управління ними, а також валідації харчових процесів, а також застосування методів оміки для обумовлення та характеристики харчових продуктів та харчових продуктів, з особливим акцентом на ферментовані продукти. Основними особливостями доктора є міждисциплінарний науковий підхід та участь у науковому комітеті всесвітньо відомих вчених.

Якщо ви отримали успіх у вищій освіті, цей доктор наук дозволить вам продовжити свою кар’єру в академічних школах в стимулюючому, багатомовній середовищі з колегами-дослідниками з широкого кола культурного та мовного походження. Під час курсу ви здобудете компетенції, необхідні для здійснення інноваційних та методологічно жорстких та передових науково-дослідних проектів. З цією метою вам потрібно буде розробити оригінальний дослідницький проект під керівництвом італійського та / або іноземного викладача, провести не менше шести місяців у відомому зарубіжному науково-дослідному центрі та, разом з тим, розвивати вміння працювати як самостійно і в команді.

Цей міжнародний доктор наук відкриває кілька кар'єрних можливостей . Отримавши докторський ступінь, ви зможете продовжувати свою наукову діяльність в наукових колах, в державних чи приватних науково-дослідних центрах, у провідній харчовій промисловості або як бізнес-консультант у конкретних наукових областях програми.

З одного погляду

  • Тривалість курсу: 3 роки
  • Курси будуть проводитися англійською мовою
  • Доступні місця: 10 зі стипендії 2 без стипендії
  • Кампус: Бозен-Больцано
  • Плата за навчання: 163,50 євро на рік

Структура курсу

Кандидат наук. охоплює дослідницьку сферу харчової промисловості як один із напрямків роботи факультету. Інженерія та біотехнологія - це високопродуктивні підходи до науки про харчову промисловість. Після прийняття до програми після процедури публічного відбору вам потрібно буде розробити дослідницький проект та написати проспект з вашим керівником, включаючи мету вашого проекту та кроки, необхідні для його реалізації. Інколи вам потрібно буде оновити кроки щодо врахування прогресу вашої роботи та останніх розробок у вашій галузі досліджень.

Перебування у закордонному науково-дослідному центрі не менше шести місяців є обов'язковим, і вам потрібно буде опублікувати або подати для публікації щонайменше три статті у міжнародних рецензованих журналах . Під час трирічної програми вам також потрібно буде регулярно відвідувати заняття та семінари, спеціально розроблені для кандидата наук. студенти.

Етапи PhD

Доктор філософії Програма складається з п'яти етапів, які закінчуються через 2, 6, 12, 24 і 36 місяців відповідно.

  • На першому етапі ви визначите свій план досліджень, а також підготуєте проект проспекту.
  • На етапі 2 ви детальніше визначите свій дослідницький проект на основі відповідної літератури.
  • Під час етапу 3 ви почнете працювати в лабораторії, застосовуючи підхід, визначений для вашого проекту.
  • Під час 4-го етапу ви продовжите дослідження, плануєте перебування за кордоном, і ви почнете готувати рукописи для публікації в рецензованих журналах.
  • Під час завершального етапу - 5-го етапу - ви завершите свій дослідницький проект, публікацію ваших рукописів і вашу дисертацію.

Польові роботи за кордоном

Протягом трьох років докторської дисертації. програми, ви повинні будете взяти на себе зобов'язання перед своїм дослідницьким проектом повний робочий день. Ваше перебування у відомому зарубіжному дослідницькому центрі не менше 6 місяців є обов'язковим. Це стане можливістю для диверсифікації вашого досвіду навчання, шляхом проведення досліджень у дуже стимулюючих і конкурентних умовах, обміну ідеями з іншими дослідниками, і, тим самим, налагодження контактів з міжнародними колегами.

Застосування

Для того, щоб бути прийнятим до кандидата наук. Програму вам потрібно буде попередньо отримати 300 кредитів ECTS (тобто, бакалавр та магістр) та мати відповідну академічну підготовку, відповідний культурний досвід або відповідний професійний досвід, пов’язаний із фокусом доктора наук. програма. Вам доведеться засвідчити рівень володіння англійською мовою на рівні В2 та вважатись прийнятним під час процедури публічного відбору.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in ... Детальніше

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in teaching and research, its high level of internationalization as well as an ideal study environment guaranteed by its excellent facilities are some of the reasons why Unibz regularly reaches top positions in national and international rankings. Згорнути