Міжнародна програма досліджень DBA + к.т.н. Програма в менеджменті

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення COVID-19: Наступні заняття в когорті розпочнуться в січні 2021 року. Якщо виникнуть якісь проблеми безпеки, різні стратегії, такі як проходження уроків в Інтернеті, можуть бути адаптовані, щоб усунути вплив на прогрес кожного навчального шляху наших студентів. Зверніться до info@isegidbaphd.pt, якщо ви хвилюєтесь з цього приводу.

Міжнародна програма ISEG доктора вивчення ділового адміністрування (iDBA) та поспіль кандидат наук. в менеджменті поєднує в собі досконалість досліджень з професійною практикою.

Завдяки своїй унікальній структурі ця програма готує студентів у галузі стратегії та управління організацією, надаючи передові дослідницькі навички з метою вдосконалення управлінських досліджень та практики в організаціях.

Успішне завершення всіх складових програми нагороджує як Міжнародний доктор ділового адміністрування, так і доктор наук. в галузі ступеня управління.

DBA та к.т.н. в одній інтенсивній програмі

На відміну від інших наших кандидатів наук. програми, DBA + Ph.D. Програма не вимагає обов'язкових годин у кампусі поза навчальним часом, що дозволяє студентам працювати під час навчання.

Замість того, щоб виконувати лише академічні завдання протягом усієї програми, студенти iDBA + доктор філософії. Програма розгортає свої результати навчання у своєму бізнесі протягом позакласних інтервалів та консультується з факультетами для систематичного вивчення та вирішення їхніх бізнес-питань.

 • Студенти, які проживають та працюють у різних країнах світу, приєднуються до цієї програми, оскільки вони можуть подорожувати лише раз на місяць, щоб зустріти клас, повертаючись на роботу в періоди між заняттями.
 • Студенти насолоджуються багатонаціональним досвідом та місцями, де заняття проводяться в іншій країні, крім Португалії, для зручності мобільності, поки вони перебувають на студентській візі в Португалії, щоб мати змогу зустрітися в університеті в Лісабоні.
 • Займаючись бізнесом, студенти приєднуються до цієї програми у віці від 30 до 55 років, щоб перейти на наступний рівень своєї професії.
 • Зазвичай потрібно один рік, щоб заповнити iDBA і ще два роки, щоб закінчити кандидатську ступінь. в цій Програмі.
 • Студенти можуть обрати бажану дисертацію з широкого спектру дисциплін завдяки великій спільноті факультетів ISEG та Лісабонського університету (майже 3 тис. Академічних викладачів на рівні докторантури).
 • Програма подається англійською мовою, і синхронний переклад на інші мови може стати доступним.

Результати кар'єри

Ця програма готує студентів до вищої кар'єри в промисловості, наукових колах або державному секторі. Керівні посади та керівні посади в компаніях сфери послуг та промисловості, професорські та дослідницькі посади у провідних університетах та науково-дослідних центрах, топ-урядових та неурядових радників тощо є деякими перспективами для випускників.

Вимога відвідування

 • Загальна участь у програмі 40 днів (7 + 1 модулів, що проводяться щомісяця, кожен майже 5 днів поспіль).
 • Після цього спілкування з доктором наук. Керівник дисертації може проводитися через онлайн-платформи або особисті зустрічі.

Вимоги щодо вступу

 • GMAT / GRE або IELTS / TOEFL оцінюються, але не є обов'язковими. Швидше англійські та академічні достоїнства оцінюються залежно від заявки та досвіду студентів!
 • Незважаючи на те, що потенційні студенти повинні закінчити бакалаврську та післядипломну освіту, у виняткових обставинах, коли студент демонструє досконалість за допомогою курсової роботи, публікацій чи досвіду роботи, ступеня бакалавра може бути достатньо.
 • Ця програма приймає студентів з різних дисциплін, якщо попередня освіта засвідчила, що вони володіють необхідними знаннями для успіху в програмі.

Процес прийому

Надішліть електронну пошту info@isegidbaphd.pt, щоб отримати форму заявки та інструкції щодо сплати плати за заявку.

Крок 1. Завантажте, заповніть та підпишіть "Форму заявки" (додається до цього електронного листа)

Крок 2: Об’єднайте "Форму заявки" та ваші документи в одному PDF-файлі.

Наступні документи є обов'язковими:

 1. Заповнену та підписану форму заявки (знайдіть її у додатку)
 2. Дипломи попередніх ступенів
 3. Сторінка деталей паспорта
 4. Фото в паспортному форматі
 5. Квитанція про оплату заявки        

Крок 3: Надішліть електронною поштою комбінований PDF на info@isegidbaphd.pt

Збори

Плата сплачується в розстрочку:

 • Плата за заявку: 500 євро
 • Початковий внесок: € 5.000
 • До 10 днів до 1-го модуля: 12 000 євро
 • До 10 днів до 4-го модуля: 5 500 €
 • 2-й курс доктор філософії Програма: 3.500 євро
 • 3-й курс доктор філософії Програма: 3.500 євро
Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

ISEG, Lisbon School of Economics & Management of the Universidade de Lisboa (University of Lisbon) is the most prestigious college of management and economics in Portugal. ISEG is accredited by t ... Детальніше

ISEG, Lisbon School of Economics & Management of the Universidade de Lisboa (University of Lisbon) is the most prestigious college of management and economics in Portugal. ISEG is accredited by the Association of Advanced Collegiate Schools of Business (AACSB), a distinction held by only 5% of business schools in the world, and its programs are recognized by many reputed international entities. Згорнути