Міжнародний доктор наук з молекулярної медицини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Університет Сан-Раффаеле, що займає перше місце серед дослідницьких університетів Італії, пропонує кандидат наук. Програма мала на меті забезпечити відмінне керівництво, підтримку та навчання для аспірантів, зацікавлених у розумінні молекулярних процесів, що лежать в основі захворювань людини, та в розробці нових підходів до їх лікування.

Кандидат наук. Курс молекулярної медицини працює в Науковому інституті Сан-Раффаеле, одному з найбільших біомедичних дослідницьких середовищ в Італії та відомим в усьому світі.

На завершення потрібно 36 місяців денної форми навчання та дозволяє студентам здійснити масштабний дослідницький проект в одній із понад 100 науково-дослідних лабораторій, що є в нашому Інституті. Навчання та наставництво пропонує студентам індивідуалізований професійний розвиток та шлюз для базових, клінічних та промислових досліджень.

Міжнародний к.т.н. Курс розділений на чотири основні напрямки дослідження (Curricula), що охоплюють широкі області молекулярної медицини:

  • Клітинна та молекулярна біологія
  • Основна та прикладна імунологія та онкологія
  • Експериментальна та клінічна медицина
  • Генна та клітинна терапія
  • Неврологія та експериментальна неврологія

Позиції та фінансування

На даний час до нашого доктора наук навчається близько 130 докторантів. Програма з молекулярної медицини.

Повна фінансова підтримка надається кожному студенту, якого ми приймаємо. Підтримання статусу доктора філософії. Студент та відновлення докторської стипендії залежать від позитивного результату щорічної перевірки наукового прогресу.

На 2019/2020 рр. 35 студентам пропонують стипендію UniSR (річна валова заробітна плата, до сплати податку, 18000 євро на трирічну стипендію та річну валову заробітну плату до сплати податку, 22,176 євро для кандидата наук. ); решта 5 посад без стипендій, але студент буде фінансуватися приймаючою лабораторією .

Щорічні витрати на дослідження (базові витрати) покриваються приймаючими лабораторіями.

Протягом другого та третього курсу всі студенти отримують додаткові кошти (1800 євро на рік) для підтримки участі у зустрічах та семінарах. Міжнародне співробітництво заохочується; якщо студенти переїжджають за кордон для інтеграції науково-дослідницької діяльності своїх проектів, стипендія збільшується вдвічі (за період до 8 місяців).

Тренінг

Наш кандидат наук. Програма спрямована на забезпечення видатних міждисциплінарних тренінгів у широкій галузі молекулярної медицини. Кандидат наук Очікується, що студенти проводять більшу частину свого часу, працюючи над дослідницьким проектом під безпосереднім наглядом директора з досліджень та за допомогою зовнішніх наукових порад другого керівника.

Щороку кандидат наук. Курс з молекулярної медицини пропонує групу курсів, які піддають студентів на найбільш захоплюючі та найактивніші наукові напрямки в цій галузі та забезпечують підготовку передаваних навичок, необхідних для успішної кар'єри в академічних колах та за її межами. Навчання проводиться англійською мовою і охоплює трирічну тривалість кандидата наук. Курс

Очікується, що студенти відіграють невід'ємну роль у житті нашого дослідницького співтовариства, також користуючись багатьма лекціями, семінарами та семінарами, організованими Науковим інститутом Сан-Раффаеле.

Студенти можуть мати можливість брати участь у викладанні та під керівництвом студентів.

Прийом

Заявка на міжнародний доктор філософії. Курс з молекулярної медицини може подавати, незалежно від віку чи громадянства, ті, хто має 5-річний університетський ступінь, ступінь магістра або еквівалентну іноземну академічну кваліфікацію, затверджену доктором наук. Екзаменаційна комісія, відповідно до міжнародних угод та / або міжуніверситетських угод про співробітництво та мобільність.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Vita-Salute San Raffaele University was inaugurated in 1996 with its Psychology course, soon followed by the courses of Medicine, in 1998, and Philosophy, in 2002. Since its establishment, the Uni ... Детальніше

The Vita-Salute San Raffaele University was inaugurated in 1996 with its Psychology course, soon followed by the courses of Medicine, in 1998, and Philosophy, in 2002. Since its establishment, the University has been characterized by a strong integration of teaching and research, in each of its facets: basic, philosophical and social. Згорнути