Прикладна фізика (доктор філософії)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Кандидат наук програма в області вищої кваліфікації прикладної фізики (AP) надає студентам майстерність широкої бази знань в галузі прикладної фізики, а також передових дослідницьких центрів, які підготують їх до успішних науково-дослідних кар'єрів в академічних, державних або промислових.

Цілі

Як національний та міжнародно визнаний кандидат наук. програма, прикладна фізика NJIT Ph.D. програма готує доктора філософії кандидати з практичними навичками та теоретичними знаннями для успішної кар'єри в академічних або державних організаціях та приватній галузі. Студенти підготуються до здачі своїх письмових кваліфікаційних іспитів, а також отримають теоретичні та експериментальні підходи, необхідні для їх дослідження, які вони будуть в усній формі представити та захистити у складі їх Ph.D. теза Протягом усього свого навчання в якості доктора філософії кандидат, студенти будуть виставляти наступне:

 • Академічне досконалість: студенти демонструють стислі знання у своїй зоні концентрації, самостійно формулюють передові дослідницькі питання та пропонують методи дослідження для дослідження невирішених проблем.
 • Досвід дослідження в реальному світі. Студенти отримають досвід та демонструють широке знання своєї галузі, своїх інструментів та методів, а також використовують це для розробки нових знань з використанням етичних стандартів поведінки.
 • Професійне спілкування та співпраця. Студенти розвиватимуть навички спілкування на вищому рівні, щоб співпрацювати та ефективно говорити про наукові теми, проблеми та дослідження на національних та міжнародних зустрічах.

Результати навчання

Після закінчення навчання всі кандидати наук студенти прикладної фізики повинні мати можливість відповідати наступним навчальним результатам:

 • Сформулювати передові дослідницькі питання самостійно та пропонувати методи дослідження, включаючи розробку експериментів з вивчення поточних невирішених проблем.
 • Продемонструвати та застосовувати комплексні знання в області концентрації для виявлення, пошуку, оцінки, формулювання та використання наукової інформації за високого рівня кваліфікації.
 • Застосовувати кількісні методи для опису та аналізу явищ.
 • Публікуйте принаймні одну наукову статтю як першого автора в рецензованих журналах у зоні концентрації.
 • Подайте принаймні одну професійну розмову на національних або міжнародних конференціях у сфері концентрації.
 • Продемонструйте широке знання поля, його інструменти та методи для розробки нових знань.
 • Визначте, знаходите, оцінюйте, формулюйте та використовуйте наукову інформацію, пов'язану з їхньою галуззю.
 • Взаємодія з іншими професійними та студентськими дослідниками на кваліфікованому, кооперативному рівні, щоб обговорити проблеми та вирішувати наукові проблеми на високому рівні кваліфікації.
 • Проведіть дослідження та розвивайте відносини, використовуючи етичні, професійні стандарти поведінки.
 • Визнати та обговорити соціальні та етичні наслідки проведення досліджень та їх технологічне застосування до людських проблем.
 • Продемонструйте етичну поведінку при проведенні та звітуванні про наукові дослідження.
 • Ефективно інтерпретувати в письмовій формі наукову інформацію, зібрану за допомогою лабораторних та бібліотечних досліджень.
 • Ефективно говорити про наукові теми, проблеми та проблеми в неформальному та офіційному контексті на рівні, очікуваному на національних та міжнародних зустрічах.

Кваліфікаційний іспит та Дослідження

Студент повинен пройти письмове кваліфікаційне іспити та усне іспити. Письмове кваліфікаційне іспити щорічно проводиться для перевірки загальної академічної підготовки та компетенції для дослідження прикладної фізики. Протягом одного року після здачі письмового кваліфікаційного іспиту студент повинен скласти усне кваліфікаційне іспити для досягнення доктора філософії. кандидатура, в якій кандидатська дисертація кандидат подає попередню пропозицію дослідження для затвердження дисертаційної комісії. Студентові буде дозволено дві спроби пройти письмову або усну кваліфікаційну експертизу.

Дисертація та оборона

Потрібна усна презентація та захист докторської дисертації. Комітет з п'яти членів, який очолює радник дисертації, повинен затвердити зміст та подання дисертаційного дослідження.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the ... Детальніше

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the goal of providing an exceptional teaching, learning, and living environment. Згорнути