Спільна докторська школа

Загальні відомості

Опис програми

Silesian University Of Technology організовує ступінь доктора філософії. навчання в рамках Спільної докторської школи. Школа націлена на просування та впровадження дослідницьких напрямків, визначених у стратегії розвитку університету. Доктор філософії дослідження готують студентів до досягнення високого ступеня спеціалізації та знань з наукової дисципліни.

Спільна докторська школа пропонує міждисциплінарну освіту, що охоплює широкий спектр наукових дисциплін. Тривалість доктора філософії Програма триває 4 роки при денній реєстрації. Кожен кандидат наук студент отримує стипендію без оплати за навчання.

Спільна докторська школа обирає кандидатських кандидатів наук студентів шляхом щорічних відкритих конкурсів у формі вступних іспитів.

Найважливіша інформація про зарахування до Спільної докторської школи у навчальному році 2020/2021

 1. Вступ до Спільної докторської школи відбувається шляхом щорічного відкритого конкурсу за правилами, викладеними в Резолюції № 4/2020 Сенату Silesian University Of Technology від 27 січня 2020 року.
 2. Зарахування проводиться з 29 червня 2020 року згідно детального календаря, встановленого ректором.
 3. Реєстрація та подання документів в електронній формі відбуваються завдяки он-лайн платформі DreamApply.
 4. Теми доктора філософії проекти, розділені на наукові дисципліни, доступні з 22 червня 2020 р. Кандидат обирає тему кандидата наук проект, до якого він / вона хоче подати заявку.
 5. Після вибору теми кандидата наук проекту, кандидат повинен зв’язатись електронною поштою з керівником, відповідальним за цей проект, для обговорення деталей реалізації проекту та отримання заяви керівника, необхідної під час зарахування.
 6. У виправданих випадках, коли кандидат не може особисто з’явитися на вступні іспити (зокрема, в ситуації, що пов’язана з епідемією, або у випадку іноземних кандидатів), вступні іспити проводяться за межами університету за допомогою ІТ-технологій з контролем за ходом іспиту та його реєстрацією.

Календар процедур зарахування та вступних іспитів

29.06.2020 (12:00, CET) Початок процедури електронного зарахування.
03.09.2020 (23:59, CET) Кінцевий термін процедури зарахування.
Кінцевий термін здачі необхідних документів.
Закриття електронної системи реєстрації.
04.09.2020 - 08.09.2020 Оцінка кваліфікації та надані документи.
09.09.2020 - 24.09.2020 Вступні іспити (усні).
Збір паперової версії необхідних документів у головному офісі Спільної докторської школи.
28.09.2020 (12:00, CET) Остаточний рейтинговий список кандидата наук студенти, прийняті до Об’єднаної докторської школи.

У зв’язку з тим, що співбесіди будуть проводитись дистанційно, кожен кандидат, який здобув кваліфікацію для другого етапу набору, отримає інформацію про дату співбесіди електронною поштою.

Як подати заявку на здобуття наукового ступеня кандидата наук програма

Вибір кандидата наук. кандидатів у спільну докторську школу передбачає проведення конкурсного іспиту.

Вимоги до вступу

Заявка на вступ до кандидата наук Програма відкрита для студентів різного віку та національностей, які здобули університетський ступінь другого рівня (рівень магістра). Міжнародна кваліфікація оцінюватиметься екзаменаційною комісією під час процедури відбору та оцінки та буде оголошена еквівалентною (чи ні) польському ступінню другого рівня - ступінь магістра.

Еквівалентність міжнародної кваліфікації

Перш ніж ваша заявка може бути оцінена для вступу, ваша міжнародна кваліфікація повинна бути оголошена еквівалентною польському ступеню. Якщо результат оцінки буде позитивним, ваша заявка буде оцінена для вступу на ступінь доктора філософії. програма. Результати цієї оцінки будуть надіслані вам електронною поштою.

Вимоги до прийому

Заявка на участь є відкритою за наступними науковими дисциплінами:

 • Архітектура та містобудування
 • Автоматизація, електроніка та електротехніка
 • Технічні ІТ та телекомунікації
 • Біомедична інженерія
 • Хімічна інженерія
 • Будівництво та транспорт
 • Матеріали інженерії
 • Машинобудування
 • Екологічна, гірнича та енергетична інженерія
 • Хімічні дослідження
 • Дослідження управління та якості

Заявка на вступ до кандидата наук Програма відкрита для студентів будь-якого громадянства та віку, які здобули ступінь магістра або іншу еквівалентну академічну кваліфікацію рівня другого циклу, присвоєну іноземним університетом та надавши доступ до доктора філософії. навчання. Міжнародна кваліфікація оцінюватиметься екзаменаційною комісією під час процедури відбору та оцінки та буде оголошена еквівалентною (чи ні) польському ступінню другого рівня - ступінь магістра.

Особа, яка закінчила університетський ступінь першого рівня або студент, який закінчив третій рік єдиного магістерського навчання, також може бути прийнята до Приєднатися до докторської школи, якщо:

на підставі документів, поданих кандидатом, Центральна комісія з прийому підтверджує, що кандидат має особливо високі академічні досягнення в галузі суміжної дисципліни, в якій працює Приєднана докторська школа,

на підставі співбесіди, проведеної з кандидатом, Центральна комісія з прийому підтверджує, що кандидат має широкі знання в галузі методології наукових досліджень та розповсюдження результатів наукової діяльності.

У той же час, ви можете бути студентом лише однієї вступити до докторської школи.

Зарахування здійснюється в електронному вигляді за допомогою системи DreamApply.

Кандидати подають необхідні документи в Головний офіс Приєднатися до докторської школи протягом часу, зазначеного в Календарі зарахування. Центральна реєстраційна комісія складатиме вступні іспити (усні) лише з кандидатами, які подали комплект документів.

Вступ до Докторської школи здійснюється за результатами конкурсного іспиту за кількістю місць у Школі. Рейтинговий список встановлюється на підставі кількості балів, набраних окремими кандидатами.

Кандидати кваліфікуються залежно від місця в рейтинговому списку до кількості місць та однієї людини на кожну заявлену тему дослідження.

Центральна комісія з питань зарахування визначає мінімальну кількість балів, яку кандидати повинні набрати протягом усього процесу зарахування. Кількість балів однакова для всіх наборів цього року.

Вступ до Спільної докторської школи відбувається шляхом реєстрації в списку кандидатів наук. студентів. Негативний результат вступу до Спільної докторської школи вимагає адміністративного рішення. Вирішивши негативний результат прийняття, ви можете подати клопотання про перегляд справи протягом чотирнадцяти днів з моменту вручення рішення.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Welcome to the Silesian University of Technology (SUT), a place that, without any doubt, educates successful people. SUT is included in the prestigious group of 10 Polish universities, winners of the ... Детальніше

Welcome to the Silesian University of Technology (SUT), a place that, without any doubt, educates successful people. SUT is included in the prestigious group of 10 Polish universities, winners of the "Excellence Initiative-Research University" competition organized by the Ministry of Science and Higher Education. Згорнути