доктор міжнародних відносин

Загальні відомості

Опис програми

Доктор міжнародних відносин

Доктор міжнародних відносин програми (DIR) є високий ступінь запропонував Женевської школи дипломатії і розвивається в навчанні через ретельне незалежне дослідження, і реального світу застосування.

Женевська школа дипломатії та міжнародних відносин (GSD) дає докторських ступенів на основі двох різних методів:


Доктор міжнародних відносин з досліджень

Дослідницька програма GSD-DIR пропонує унікальний і захоплюючий інтелектуальне середовище для поглибленого і міждисциплінарного вивчення міжнародних відносин і дипломатії. Студенти можуть переслідувати свої докторську програму відстані на очній (3 роки) або неповний робочий день (6 років) з 9-10 обов'язкових поїздок на місця в Женеві.

Програма вже залучили висококваліфікованих і досвідчених студентів з усього світу, в тому числі: Афганістан, Бахрейн, Франції, Угорщини, Індії, Нігерії, Пакистані, Саудівській Аравії, Південної Африки, Іспанії, Пакистану, Росії та США. Студенти розробили і проводять дослідження в таких різноманітних галузях, як питання традиційних і нових безпеки, дипломатії, політичної економії, права людини, геополітики і пост-колоніальних досліджень. GSD аспіранти працюють у тісному контакті з їх призначеного керівника і інтенсивно працювати, щоб розвивати на найвищому рівні потенціал кожного кандидата, і від методологічних і теоретичних точок зору.

Докторанти, як очікується, внести свій внесок у дослідження профіль GSD по зв'язках, як наукових співробітників в Інституті Globecraft® .


Вимоги під час вступу

Перший або 2: 1 і першого ступеня М. А. в темі, пов'язаній з курсу. Еквівалентні зарубіжних кваліфікацій є прийнятними. Детальний пропозицію дослідження (5000 слів) вашого передбачуваного дослідження разом з доказом володіння англійською мовою.


Доктор міжнародних відносин по досьє

DIR по досьє нагороджений німецької вівчарки провідних органів в галузі вивчення відповідного. Цей престижний доктора визнає наукову роботу високого розрізнення, вплив та оригінальності.
Входу і Випускні вимоги

Кандидат подає до GSD досьє, які представляють не менше 8 наукових праць, опублікованих найбільш представницьких міжнародних журналах або книзі, виданій у верхній видавництва. Комісія формується GSD і зовнішніх екзаменаторів будуть створені, щоб оцінити кожен конкретний випадок. Тільки буде вважатися видатним твором. Кандидати, як очікується, буде провідною влади в галузі вивчення відповідного.

Право:

  • 10 років після отримання ступеня магістра від визнаного університету.
  • 6 років після отримання ступеня: Докторантура від визнаного університету.


Успішні кандидати будуть названі почесний науковий стипендіатів в Globecraft® інституту.

Останнє оновлення Вер 2016

Про навчальний заклад

The Geneva School of Diplomacy and International Relations (GSD) prides itself on rigorous teaching and on a faculty renowned for their concern of the individual needs of our students. This tradition ... Детальніше

The Geneva School of Diplomacy and International Relations (GSD) prides itself on rigorous teaching and on a faculty renowned for their concern of the individual needs of our students. This tradition is enhanced by the specialized and interdisciplinary nature of the curriculum. Згорнути