Keystone logo

2 Доктор педагогічних наук Програми в Правознавство Політика Освітня політика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор педагогічних наук
  • Правознавство
  • Політика
  • Освітня політика
Сфери навчання
  • Правознавство (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор педагогічних наук Програми в Правознавство Політика Освітня політика

Студенти, котрі зацікавлені у вивченні світу освіти, можуть розглянути питання про доктор освіти. Цей вищий ступінь може підготувати учня до підняття на вершину певної області, пропонуючи широкий спектр знань у вибраному предметі.

Що таке доктор освіти в галузі освіти? Щоб забезпечити найкращі освітні програми, важливо мати людей, які розуміють, як і чому освітня політика реалізується. Цей ступінь призначений для того, щоб забезпечити студентів глибокими знаннями існуючої освітньої політики, а також допомогти їм підготувати їх до внеску змін, які ця політика пройде в майбутньому. Теми, що розглядаються, можуть включати технологію, етику та зв'язок.

Можливість розуміння державної політики може допомогти учням робити обґрунтований вибір при участі у своїх громадах. Знання способів спілкування може допомогти випускникам цієї програми зробити себе чутливим і виділятися, а розуміння етики може допомогти їм досягти кращого з іншими.

Студенти повинні враховувати вартість ступеня перед вступом до програми. Поки не встановлено плату за заробіток доктора освіти, в різних школах, як правило, є інформація про конкретні витрати.

Студент, який отримує диплом з освітньої політики, може проводити одну з кількох кар'єри. Вони включають роботу як аналітик політики для шкільної системи або як дослідник політики в галузі освіти. Оскільки ступінь має наголос на освіті, існують також можливості працювати як вчитель в початковій або середній школі, або стати професором в університеті.

Ви можете знайти школу, яка добре підходить, роблячи подальші дослідження в установах, які пропонують ваш ступінь. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.