Keystone logo

3 Доктор педагогічних наук Програми в Педагогіка Освітні технології Системи навчання 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор педагогічних наук
  • Педагогіка
  • Освітні технології
  • Системи навчання
Сфери навчання
  • Педагогіка (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор педагогічних наук Програми в Педагогіка Освітні технології Системи навчання

Доктор освіти - це ступінь, присвячена поглибленому вивченню освіти. Студент може вибрати місце для спеціалізації та вивчення того, як поняття, пов'язані з цією спеціалізацією, можуть бути безпосередньо застосовані з навчальної точки зору.

Що таке доктор освіти в системах навчання? Знати про предмет - це лише перший крок у тому, щоб вміти навчати про цей предмет. Це ступінь, призначена для підготовки студентів, щоб вони могли навчати таких понять, як математика, письмо чи наука. Загальноприйняті теми для цього ступеня включають психологію, управління, планування та оцінку. Студент може очікувати, що він виконає додаткову роботу, таку як стажування.

Навички з планування, отримані за рахунок отримання цього ступеня, можуть бути застосовані до повсякденного життя. Навчання про менеджмент може зробити студентів більш майстерним у поводженні зі своїм часом, і знання основ психології може допомогти їм краще просунутися з іншими людьми у своїх особистих стосунках.

Місцезнаходження може суттєво вплинути на вартість заробітку доктора освіти. Студенти, які проходять курси онлайн, можуть платити різні суми грошей, ніж учні, які навчаються на традиційних курсах. Загальні витрати включають в себе вартість шкільного навчання та підручників.

Там може бути багато можливостей для когось з доктором освіти працювати як вчитель у школі. Цей ступінь також може встановити студента на правильному шляху, щоб стати професором в університеті. Викладання позицій часто включає в себе охоплюючи різні теми в школах, і вчителі можуть мати такі обов'язки, як створення планів уроків, адміністрування тестів та видача оцінок.

Багато шкіл пропонують програми для отримання доктора освіти. Там можуть бути варіанти для занять в Інтернеті, а також завершення роботи в установі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.