доктор філософії в міжнародних дослідженнях

Загальні відомості

Опис програми

Програма Йозеф Корбел Школа PhD поєднує в собі широку і ретельну підготовку в традиційних областях - міжнародної політики, порівняльна політика, міжнародні політичні економіки і / або політичної теорії - з широкими можливостями для настройки, творчості і досліджень. Факультет наставництва забезпечує кожен студент проводить продуктивний шлях вивчення, чи є метою є навчання в коледжі або кар'єри в галузі досліджень, уряду або некомерційного сектора. Щороку, Йозеф Корбел Школа отримує близько 100 заявок і приймає 4 заявників, що робить його дуже популярним і конкурсна програма.

Наші докторантів розвивати тісні робочі відносини з викладачами у відкритій, неформальній обстановці, яка полегшує взаємодію та обмін ідеями. Невеликий розмір програми сприяє також сильне почуття спільності. Йозеф Корбел Школа кидає виклик кожному студенту стати оригінальним і творчим вченим, забезпечуючи сприятливі умови для особистісного та професійного розвитку.

В останні роки наші докторанти випускники пішли викладати в університетах і гуманітарних коледжів, таких як Королівський університет у Белфасті, Occidental College, Коледж Колорадо, Університет штату Делавер, Університет Південної Флориди і Військово-повітряної академії. Інші випускники переслідували неакадемічні кар'єри в Фонд Форда, Центр Картера, Американського Червоного Хреста, уряду США та багато іншого.

ОБЛАСТЬ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

  • Порівняльна політика
  • Міжнародна політична економія
  • політична теорія

ЦЕНТРИ І ІНСТИТУТИ

Ще один спосіб для наших докторантів, щоб отримати додаткову роботу і досвід досліджень через причетність до нашої школи центрів, інститутів і журналів. Кандидати в даний час працюють з наступними центрами, інститутами та журналах:

  • Центр з розвитку прав
  • Sie Chéou-Кан центр в області міжнародної безпеки і дипломатії
  • Фредерік Парді Центр міжнародних ф'ючерсних
  • Права людини і добробуту Інтернет журнал Human

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

Josef Корбел Школа надає три роки повне навчання і відмова від живого стипендію для більшості заявників, прийнятих в нашій докторській програмі. Крім того, докторанти можуть скористатися можливостями, щоб служити в якості наукових співробітників на Josef Корбел школи.

  • Додаткова інформація про зовнішні і стипендіальних грантів можливостей

програмних ресурсів

  • Управління у справах студентів веб-сайту (https://portfolio.du.edu/issta), будинок доктора філософії керівництва та інших важливих документів
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As one of the top-ranked schools for international relations and public policy, the Korbel School offers a hands-on approach to learning that seeks to contribute to a sustainable world—and today our m ... Детальніше

As one of the top-ranked schools for international relations and public policy, the Korbel School offers a hands-on approach to learning that seeks to contribute to a sustainable world—and today our mission is more important than ever. We are taking on the great challenges of our time: making the global economy more equitable and inclusive, responding to new and emerging security threats, advancing human rights and social justice, combating climate change and promoting healthy democracy. Згорнути