кандидатських людські фактори

Загальні відомості

Опис програми

теми кандидатських може охоплювати безліч різних полів в межах цієї дисципліни, наприклад, проектування, виготовлення, монтаж, вимірювання, тестування та моделювання.

Цей курс вимагає 2: 1 або міжнародний еквівалент і / або майстрів на рівні заслуг або вище у відповідній темі, і рівень IELTS 6.0 (5.5 в кожному елементі). Це, як правило, повинен бути завершений протягом близько трьох років.

Засоби

В рамках дослідницької групи "Людські фактори" (HFRG) ми маємо широкий спектр технічних засобів, які використовуються для дослідницьких та консультаційних проектів, а також для навчання.

Лабораторія юзабіліті та ергономіки являє собою автономний простір, що містить широкий спектр обладнання для відео та збору даних. Як наслідок, ми можемо провести дослідницькі дослідження з використанням та ергономікою, в яких поведінка учасників може спостерігатися та контролюватися.

Лабораторія моделювання транспорту HFRG дозволяє проводити нашу дослідницьку роботу в безпечному, контрольованому та економічно ефективному середовищі. Це мало особливе значення в галузі транспортної, пов'язаних з роботою, де ми в даний час мають привіт-вірність автомобілів, мотоциклів і поїздів тренажерах.

Підтримка досліджень

Підтримка аспірантів наукових досліджень координуються через Дослідницьке бюро факультету. Кожен студент кандидата матиме головний науковий керівник і, щонайменше, один додатковий супервизор. Регулярні офіційні зустрічі нагляду, як правило, один раз на місяць, буде мати місце з одним або обома з ваших керівників.

Ми також надаємо академічні радники аспірантури та студенти PGR повторень доступні, якщо у вас є запит про процедури, пов'язані з дослідженнями, стурбовані вашим прогресом або наявними можливостями.

Всі студенти-аспіранти зараховуються до програми підготовки фахівців з інженерної підготовки, це структурована програма навчання, що базується на формальних зовнішніх засадах, таких як Спільна заява про навички, Рамкова програма розвитку досліджень (RDF) та керівництво дослідницької ради. Науково-дослідницька рада інженерних та природничих наук (EPSRC) визнав нашу програму факультету в якості ведучого сектора стандарту післявузівської розвитку наукових досліджень і підготовки кадрів.

Вимоги під час вступу

  • Початкові вимоги: 2.1 (або міжнародний еквівалент) та / або майстри на рівні заслуги або вище у відповідному предметі
  • IELTS: 6.0 (не менше 5,5 в кожному елементі)
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Згорнути
Ноттінгем , Ов'єдо , Нінбо + 2 Більше Менше