Огляд

Ніколи не було більш захоплюючого часу для вивчення Всесвіту за межами Землі. Нове покоління просунутих наземних і космічних телескопів і величезне збільшення обчислювальної потужності дозволяють золотому віку астрофізики .

Докторська програма з астрофізичних наук і технологій зосереджена на основній фізиці явищ за межами Землі і на розробці технологій, інструментів, аналізу даних і методів моделювання, які дозволять наступні великі успіхи в цій галузі. Багатопрофільний наголос програми відрізняє його від звичайних програм астрофізики в традиційних університетах.

Програма пропонує треки в астрофізиці (включаючи спостережну та теоретичну астрофізику), обчислювальну та гравітаційну астрофізику (включаючи чисельну теорію відносності, гравітаційну астрономію хвиль) і астрономічні технології (включаючи дослідження та розробку приладів та приладів). Студенти можуть займатися науковими інтересами в широкому спектрі тем, включаючи розробку та розробку нових детекторів, багатоволнових досліджень прото-зірок, активних галактичних ядер і кластерів галактик, аналізу даних гравітаційної хвилі, а також теоретичного та обчислювального моделювання астрофізичних систем, включаючи галактики та компактні об'єкти, такі як двійкові чорні діри. Залежно від наукових інтересів студенти можуть брати участь в одному з трьох дослідницьких центрів: Центру обчислювальної відносності та гравітації (відео) , Центру детекторів або Лабораторії багатоканальної астрофізики.

План навчання

Студенти проходять мінімум 60 кредитних годин навчання, що складаються, принаймні, з 24 кредитних годин курсової роботи і не менше 24 кредитних годин на дослідження. Студенти можуть вибрати одну з трьох напрямків: астрофізику, астроінформатику та обчислювальну астрофізику (з можливістю концентрації в загальній теорії відносності) або астрономічну апаратуру. Всі студенти повинні пройти чотири основних курси з оцінками B або вище, а також два семестри випускного семінару. Оцінки базового курсу нижче B повинні бути відремонтовані шляхом складання та складання комплексного іспиту з основного предмету курсу до отримання ступеня доктора. Решту кредитів курсу складають спеціальні курси та факультативні курси. Студенти повинні пройти кваліфікаційний іспит, який складається з складання та захисту дослідницького проекту магістерського рівня, до початку дослідницького проекту дисертації.

Факультативи

Факультативні курси включають додаткові курси з астрофізики та широкий вибір курсів, що пропонуються в інших програмах випускників RIT (наприклад, наука, обчислювальна техніка, інженерія), включаючи розвиток детектора, обробку цифрових зображень, обчислювальні технології, оптику та підприємництво.

Ph.D. кваліфікаційні вимоги: магістерський дослідницький проект

Протягом першого року програми більшість докторантів починають дослідницький проект магістратури під керівництвом викладача. Проект набирає обертів протягом другого року після завершення основних курсів. Тема дослідження магістерського рівня може відрізнятися від можливої теми докторської дисертації, а керівний факультет не обов'язково буде виконувати роль консультанта з дисертаційного дослідження.

Докторські кваліфікаційні вимоги складаються з комбінації звітного звіту про майстер-рівень якості публікації, який може бути у формі дисертації (якщо студент обирає), а також усної презентації та захисту проекту на рівні магістра. Цей процес кваліфікації, який повинен бути завершений до початку третього курсу денного навчання або його еквівалента, призначений для того, щоб забезпечити студенту необхідні базові знання та інтелектуальні навички для проведення докторських досліджень у предметних областях астрофізичні науки і технології. Затверджений директором комітет, що складається з радника дослідників проектів на рівні студентського магістра, та двох додаткових викладачів оцінять звіт проекту та захист студента.

Дисертаційний науковий керівник

Після складання кваліфікаційного іспиту студенти керуються керівником дисертаційного дослідження, який затверджується директором програми. Вибір радника базується на наукових інтересах студента, наукових інтересах факультету та наявному фінансуванні досліджень.

Науковий комітет

Після складання кваліфікаційного іспиту призначається дисертаційний комітет на час перебування студента в програмі. Голова комітету призначається деканом післядипломної освіти і повинен бути викладачем у програмі, крім астрофізичних наук і технологій. Голова комітету виступає як інституційний представник у підсумковому тесті дисертації. До складу комітету входять не менше чотирьох членів, крім того, до складу кафедри також повинен входити консультант з дослідження дисертації студента та принаймні ще один член факультету програми. Четвертий член може бути членом факультету RIT, професійним філіалом у галузі або представником іншої установи. Директор програми повинен затвердити членів комітету, які не є викладачами RIT.

Ph.D. розгляд пропозиції (кандидатський іспит)

Протягом шести місяців після призначення дисертаційного комітету студенти повинні підготувати докторську дисертацію. проектну пропозицію та представити її комітету для розгляду. Студент надає письмову пропозицію дослідження та дає усну презентацію комітету, який надає конструктивний відгук про проектний план. Огляд повинен проводитися принаймні за шість місяців до захисту дисертації.

Щорічний огляд

Кожну осінь студенти надають щорічний звіт у формі усної доповіді, в якому підсумовується прогрес, досягнутий протягом попереднього року. Директор програми також здійснює моніторинг успішності студентів щодо задоволення вимог або для кваліфікаційного іспиту (протягом перших двох років), або для кандидатської дисертації. (після складання кваліфікаційного іспиту). Студенти можуть бути опитані, якщо необхідно, для вивчення будь-яких проблем, які виникають під час розгляду, та для обговорення виправних дій.

Підсумковий огляд дисертації

Після написання дисертації, розповсюдження до дисертаційного комітету, і комітет погоджується керувати остаточним іспитом, докторант може скласти остаточний іспит. Кандидат повинен роздати копію дисертації комітету та зробити дисертацію доступною для зацікавленого факультету принаймні за чотири тижні до захисту дисертації.

Заключний іспит на дисертацію відкритий для громадськості і є, перш за все, захистом дисертаційного дослідження. Екзамен складається з усного виступу студента, за яким слідують запитання аудиторії. Дисертаційна комісія приватно ставить під сумнів кандидата після презентації. Дисертаційна комісія відразу ж після експертизи проводить обговорення і після цього повідомляє кандидата і керівника програми про результати.

Вимоги до прийому

Розглядається для вступу на кандидатську дисертацію. Програма з астрофізичних наук і технологій, кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

  • Заповніть програму для випускників .
  • Мати ступінь бакалавра (або еквівалент) акредитованого університету або коледжу з фізичних наук, математики, інформатики або інженерії.
  • Надішліть офіційні розшифровки (англійською мовою) усіх попередньо завершених курсових робіт.
  • Мати мінімальний сукупний середній бал у 3,2 (або еквівалентному) у курсовій роботі з математичних, наукових, технічних та комп'ютерних предметних областей.
  • Надішліть результати з GRE.
  • Подайте особисту заяву про цілі навчання.
  • Надайте поточне резюме або біографію.
  • Подайте два рекомендаційні листи від академічних або професійних джерел безпосередньо до RIT. Вони повинні бути конфіденційними.
  • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати оцінки з TOEFL, IELTS або PTE. Необхідний мінімальний бал TOEFL 79 (на основі Інтернету). Мінімальна оцінка IELTS - 6,5. Вимоги до тестування англійської мови відмовляються від носіїв англійської мови або для тих, хто подає стенограми з ступенів, отриманих в американських установах.

Додаткова інформація

Резиденція

Всі студенти в програмі повинні провести не менше одного року (літні терміни виключені) у резиденції як студентів денної форми навчання, щоб мати право отримати ступінь доктора.

Обмеження часу

Всі докторанти повинні підтримувати безперервну реєстрацію протягом етапу дослідження програми. Як правило, студенти денної форми навчання закінчують курс навчання приблизно за чотири-п'ять років. Всього сім років дозволяється завершити вимоги після першої спроби кваліфікаційного іспиту.

MS до Ph.D. передачі

Залежно від прогресу кожного студента в їх курсовій роботі і дослідницькому проекті, студенти, що навчаються в астрофізичних науках і техніці MS програми, можуть вимагати схвалення програми, щоб мати свою магістерську дисертацію і захист дисертацій як кандидат наук. кваліфікаційний іспит. Після успішної кваліфікації студенти можуть перейти до Ph.D. кандидатуру, а не прийняття терміналу. Цей перехід залежить від наявності консультанта та фінансування досліджень.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Rochester Institute of Technology (RIT)

Переглянути 7 інших курсів в Rochester Institute of Technology (RIT) »

Останнє оновлення Липень 16, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Сер 26, 2019
Duration
4 Років
Денне навчання
Price
1,980 USD
навчання за годину кредиту
Deadline
інформація
Priority deadline January 15, rolling thereafter.
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 26, 2019
End Date
Травень 2023
Кінець терміну надання заяв
інформація
Priority deadline January 15, rolling thereafter.

Сер 26, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Priority deadline January 15, rolling thereafter.
End Date
Травень 2023