кандидат в галузі ділового адміністрування (з концентрацією в області маркетингу, організаційної поведінки або підприємництва)

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

The Бізнес-адміністрування Докторська програма приймає студентів, які зацікавлені в проведенні наукових досліджень, головним чином, в областях, пов'язаних з маркетингом, людські ресурси та організаційної поведінки, та підприємництва. Перші два роки реалізації програми включає в себе курсові роботи, кульмінацією повною іспиту, після якого ще два-три роки витрачається на дослідження і завершення докторської дисертації. Всі докторанти, як очікується, внести свій внесок у науковій літературі у своїй області принаймні одну публікацію в журналі, охопленого SSCI (соціальних наук Citation Index). Традиційно, наші докторанти отримують фінансову підтримку, частково або повністю за навчання і, в деякій мірі, на проживання через асистентами.

Вимоги до вступників

Претенденти на докторську програму, настійно рекомендується представити GMAT або GRE балів, а також 5000 слів про мету з викладенням їх наукових інтересів і намірів. Там немає обмеження на набір академічних областях, ми набираємо з, але ми наполягаємо на тому, що всі заявники мають докторські сильні бакалаврів і магістрів фону, що є досить актуальним для пропонованої галузі досліджень.

Факультет Наукові інтереси

Нижче наводиться орієнтовний перелік наших наукових інтересів в докторській рівні дослідження: незрощенням планів подання працівником, профспілки, мережевих відносин в ІК систем, позитивних співробітник-роботодавець відносин, розвитку персоналу, стратегії сталого розвитку, відносин із зацікавленими сторонами, корпоративної соціальної відповідальності, міжнародного маркетингу , поведінка споживачів, підприємництво, послуги з розвитку бізнесу, когнітивні стилі, управління людськими ресурсами, набору та відбору, організаційна справедливість, задоволеності клієнтів, маркетингу послуг, якості послуг, експорт моделі для малого та середнього бізнесу.

Останнє оновлення Жов 2015

Про навчальний заклад

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in ... Детальніше

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in 1979. Згорнути
Турецька Республіка Північного Кіпру , Фамагуста + 1 Більше Менше