кандидат організаційного керівництва

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

PhD в галузі організаційного лідерства

Введення

Доктор філософії в галузі організаційної Лідерської програми прагне виробляти поінформовані вчений для місцевого і глобального контексту високою цілісності, які мають критичні і практичне застосування знань з питань, пов'язаних з організаційним керівництвом, консалтингом і дослідженнями.

мета Програми

Мета програми PhD в галузі організаційного лідерства полягає в розробці та підвищення компетентності в області навчання, наукових досліджень, консалтингу та керівництва на основі вартості в усіх секторах суспільства.

Вимоги під час вступу

Для прийому в програму, кандидат повинен бути володарем ступеня відповідного магістра від визнаного установи з мінімальним середнім балом 3,00 або його еквівалента.

Очікувані результати навчання

Наприкінці програми студенти зможуть:

  1. Застосування теорії організаційного керівництва та поведінки
  2. Застосування відповідних методик у дослідженнях для вирішення питань керівництва на національному та міжнародному рівнях.
  3. Забезпечити інформовану керівництво в усіх установах та організаціях в Африці і на міжнародному рівні.
  4. Співпрацювати і проконсультуватися з мережею лідерів в Африці для підтримки інтелектуального, професійного і кар'єрного розвитку.
  5. Писати і публікувати роботи, які мають відношення до сфери керівництва.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

PAC University is the Leadership University of Choice, chartered by the Commission for University Education in Kenya. It is a cosmopolitan institution of higher learning with students, staff and facul ... Детальніше

PAC University is the Leadership University of Choice, chartered by the Commission for University Education in Kenya. It is a cosmopolitan institution of higher learning with students, staff and faculty drawn from nations across Africa and the world. Our diversity offers you a unique platform for an expanded worldview through healthy social interactions. Згорнути
Найробі , Кенія Інтернет + 1 Більше Менше