кандидат підприємництва та інноваційності

Загальні відомості

Опис програми

запуск міжнародний міжвузівський міждисциплінарна післявузівської (докторська) дослідження ПІДПРИЄМНИЦТВО І інноваційності стимулювалося необхідністю створення конкурентоспроможної знань, необхідних для зміцнення попереджає та інноваційного потенціалу особистості і суспільства в протистоянні зміни і управління змінами.

університет Осієк

Дослідження є результатом з TEMPUS Спільний Європейський проект Міжнародний центр дослідження підприємництва (CD_JEP-41014-2006), який був реалізований Йосипа Юрай університету Штроссмаер в Осієк, Хорватія; Університет Турку, Фінляндія; Університет Марібор, Словенія; Університет Клагенфурта, Австрія і Університет Дарема, Великобританія в період 2007-2009 років. Створення освітнього потенціалу на всіх рівнях освіти для навчання за ініціативою і підприємництва вимагає створення критичної маси педагогів з цієї міждисциплінарної галузі, тобто, створення груп педагогів з різних дисциплін, які можуть реалізовувати освітні програми підприємництва на різних рівнях освіти, від початкової до третинним.

З огляду на міждисциплінарний характер підприємництва, Яка може бути визначена в вузькому (в межах соціальних наук) або в широкому сенсі (як когнітивної науки в міждисциплінарної галузі науки), аспірантські ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА інноваційності відкритий для всіх бажаючих, хто хоче внести свій вклад в гібридизацію знань, і Таким чином, розвиток компетенції для інноваційного підходу до діагностики і вирішення проблем.

Оскільки п'ять університетів взяли участь в розробці концепції програми, Чиї лекції команди також будуть брати участь в його реалізації, студенти отримують можливість без сплати Вартість навчання, на основі принципу взаємності, використання навчально-дослідні ресурси університетів-партнерів, на підставі підписаної Угоди про співпрацю між університети.

Програма навчання виражається через ECTS кредитів, що дозволить мобільність обслуговуючого персоналу програми, передачі точок, або накопичення балів в системі безперервної освіти.

Програма включає в себе організовані класи, направляти індивідуальні науково-дослідну роботу по докторської дисертації, а також факультативні наукової і викладацької діяльності.

Вчене звання присуджується після завершення досліджень

Доктор соціологічних наук (Ph.D.), галузь економіки

тривалість програми

6 семестрів, 3 роки

Умови для зарахування

Право на зарахування в докторській програмі "Підприємництво і Інноваційність» належить:

 • Студенти, які закінчили адекватної попередньої Болоньї, по крайней мере, 4-річних досліджень університету
 • Студенти, які закінчили до Болонського університету науково-майстер досліджень
 • Студенти, які закінчили Болонський досліджень фахівців аспірантам вищих навчальних закладів та придбані принаймні 60 ECTS
 • Студенти, які закінчили Болонському програми навчання 3 + 2 або 4 + 1 або 0 + 5

Студенти, чиї попередні дослідження не з соціальних наук, також можуть вступати до аспірантури докторської програми «Підприємництво і інноваційність", з проходженням диференціальні іспити, які будуть визначатися Радою докторської програми, маючи на увазі, пов'язаних наукових областях, поля і філії ,

університет Осієк

Критерії відбору

Вибір обслуговуючого персоналу проводиться на підставі середніх оцінок в попередніх дослідженнях, мотиваційного есе, існуючих науково-дослідних і наукових посилань, а також рекомендації щодо потенційних консультанту.

Заявка повинна містити

 • заповнені заявки
 • мотиваційна есе
 • Коротка біографія
 • рекомендація
 • Стенограма класів (найвищий рівень освіти)
 • Завірена копія диплома (найвищий рівень освіти)
 • Копія свідоцтва про громадянство або іншого належного доказу громадянства для іноземних громадян
 • Дві фотографії (4 × 6 см)
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Faculty of Economics in Osijek marks the fifty-second anniversary of successful work and the eight year of implementation of completely new educational programmes adapted in accordance with the Bologn ... Детальніше

Faculty of Economics in Osijek marks the fifty-second anniversary of successful work and the eight year of implementation of completely new educational programmes adapted in accordance with the Bologna Agreement. This Faculty has played an important role in training scientists and experts in this part of Croatia. Згорнути