кандидат шлюбу та сімейної терапії (pmft)

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат в шлюбі та сімейної терапії (PMFT)

Введення

Кандидат MFT є просунутий курс ОЕ в шлюбі та сімейної терапії. Програма заснована на християнському світогляді, яке представляє собою цілісний погляд на природу людини, включаючи фізичні, психічні, емоційні, духовні і соціальні аспекти дозрівання. Підхід орієнтований на сильних і пружності сімейних систем і комунальні ресурси для відновлення і побудувати здорові відносини в родині. Системна філософія і моделі забезпечують основу для терапевтичного підходу до психічного здоров'я і реляційному відновленню. Цінності творчості, повага, співчуття, досконалість і відповідальності підвищено. Ефективне навчання і підготовка до професійної служби, як вважають, відбувається в науковому співтоваристві довіри, що практика справедливості, миру і людської гідності.

Цілі Програми

  1. Для забезпечення якості вищої освіти в віддано християнському середовищі навчання, що сприяє професійної підготовки та особистісного розвитку.
  2. Для підготовки висококваліфікованих компетентних і кращих системних вчених, педагогів, лікарів, консультантів і дослідників в області шлюбу та сімейної терапії.
  3. Для підготовки шлюбу і сімейних терапевтів, які саморефлексівни, етично знають, з урахуванням культурних особливостей і клінічний компетентними практики
  4. Навчити MFTS принести системну перспективу і клінічні набір навичок для психічного здоров'я і терапевтичних спільнот в Кенії і за її межами.
  5. Розвивати мережу професіоналів, робота яких чутлива до культури, підлозі, влади, включаючи людину, сім'ї та суспільних відносин.

Вимоги до вступників

  1. Ступінь магістра, акредитованого університету, в Системної сімейної терапії, психології консультування або інших пов'язаних градусів психічного здоров'я.
  2. Мінімум 3,0 кумулятивного середній бал.
  3. Особисті можливості і досвід в області консультування і терапії.
  4. Заява особистісна цінність і як вона впливає на свою думку консультування, сімейної терапії та общинних відносин.
  5. Ті, з не ступенем рівня MFT Masters буде необхідно прийняти такі передумови: Системні Сімейна Терапія теорій, сімейна терапія Консультування Навички, життєвий цикл сім'ї та психопатологія сім'я.

Впускний:

Січні, травні та вересні

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

PAC University is the Leadership University of Choice, chartered by the Commission for University Education in Kenya. It is a cosmopolitan institution of higher learning with students, staff and facul ... Детальніше

PAC University is the Leadership University of Choice, chartered by the Commission for University Education in Kenya. It is a cosmopolitan institution of higher learning with students, staff and faculty drawn from nations across Africa and the world. Our diversity offers you a unique platform for an expanded worldview through healthy social interactions. Згорнути
Найробі , Кенія Інтернет + 1 Більше Менше