офіційна докторська програма в галузі архітектури та урбанізму

Загальні відомості

Опис програми

арка

Введення

Офіційна програма Докторантура в «Архітектура і урбанізм» Вона організована в Університеті Ла-Корунья. Будучи одним ступенем в Університетській системі Галичини призначена для збору науково-дослідницької діяльності в цих областях в автономному співтоваристві Галісія, але не відмовляючись від своєї експансії на національному та міжнародному рівнях.

Програма спрямована на підготовку лікарів у різних областях архітектури та урбанізму. Як це відповідати на запити дуже різні області, програма складається з семи напрямків досліджень, які стосуються сфер власної архітектури і знання міського планування і формують знання студента і ступінь магістра. До них відносяться:

 • Простір і архітектура проекту
 • Структури в архітектурі
 • Genesis, мова і уявлення архітектури
 • Математика стосовно механіці суцільних середовищ
 • Теорія спадщини та історії архітектури
 • Плани і проекти. Планування ландшафту і місто
 • Реабілітація, нові будівельні системи і стійкість в архітектурі

Мета цієї множини напрямків досліджень є зібрати всі можливості докторської дисертації в галузі архітектури та урбанізму, орієнтовані або область власних знань, так що дає можливість дослідження будь-який архітектор.

Навіщо вивчати ступінь

Метою даної програми є надання студентів, які вибирають для досягнення необхідних навичок для докторської дисертації. Це включає в себе як методологічні аспекти і конкретні методи, що дозволяють розробку оригінальних досліджень і достатнього рівня, які будуть представлені і захищені.

Основна мета архітектури і, ймовірно, завжди буде створення роботи, яка залишається в першу чергу для своїх художніх цінностей. Архітектура є одним з витончених мистецтв і, таким чином, створення і творчий процес має важливе значення. Але в той час як архітектура не є несуттєвим мистецтво, але повинна бути підтримана рядом матеріальних елементів з дуже специфічними властивостями, які впливають на неминучість в процесі проектування. Тому дослідження в широкому розумінні являє собою процес, який весь архітектурний факт. І необхідно досліджувати форми, функції, матеріали, процеси, будівельні, конструкційні установки або системи, фундаментальні науки, і т.д. Крім того, в аспектах історії архітектури, як для знання і для керівництва можливих заходів.

Крім того, архітектура неминуче пов'язана з будівництвом найбільш важливими в сфері економічної діяльності країни. Тому дослідження, розробка і інновація в цій області має першорядне значення і являє собою виклик і можливість кар'єрного росту для наших випускників.

Що ви дізнаєтеся

Загалом, ви навчитеся робити докторську дисертацію. Але його реалізація вимагає, щоб докторант перестає бути просто одержувачем інформації, щоб стати генератором цього. Тобто перетворити студентський дослідник. Це дозволить в майбутньому вирішувати проблеми інновацій в архітектурній або міській місцевості, які є кінцевою метою програми докторантури.

дослідження ліній

Ці напрямки досліджень цієї докторської програми:

 • Простір і архітектура проекту.
 • Структури в архітектурі.
 • Genesis, мова і уявлення архітектури.
 • Математика Стосовно до механіки суцільних середовищ.
 • Теорія спадщини та історії архітектури.
 • Плани і проекти. Планування ландшафту і місто
 • Реабілітація, нові будівельні системи і стійкість в архітектурі

Конкретні навчальні добавки

Чи повинен докторант не вистачає повну попередньої підготовки необхідної програми, допуск до програми буде умовно на подолання конкретних навчальних добавок, які можуть бути предметами або модулями і ступінь магістра. Ins віднесений до того ж докторанту не може перевищувати 15 ECTS кредитів і може бути зроблено до або одночасно зарахування в академічному нагляд у вигляді програми.

У разі одночасного студентів продуктивності повинні реєструватися на ці добавки в момент реєстрації в програмі академічного нагляду, які повинні бути подолані протягом максимум трьох послідовних семестрів. Недотримання цього правила, будуть ВИДАЛЕНІ студентів в програмі.

комплементов

 • Методи технологічних досліджень в галузі архітектури.
 • Технічні дослідження і документація Архітектура
 • Теорія і методика Загальні і міське планування.
 • Обстеження конструкцій.
 • Підйомна реабілітацію і методу відновлення Graph.

Навчання Програма діяльності

Оскільки програма Докторська буде заохочувати студентів, під керівництвом свого наставника і / або керівник, виконувати навчальні заходи, спрямовані на завершення їх підготовки, особливо:

 1. Участь в конференціях і наукових зустрічах.
 2. Написання наукових робіт з архітектури і урбанізму.
 3. Перебування в інших наукових центрах.

професійні та наукові заходи

Поточна програма замінює попередні програми, які були пов'язані з школою архітектури, з більш тривалим терміном і дозволяють отримати конкретні дані. До сих пір ETSA сформували через різні програми для більш ніж 50 лікарів. Багато з них були включені в університетському викладанні, відповідно до вимог цієї вимоги. Але багато хто з них розвинули свою діяльність за межами університету роботи на посаді великої відповідальності в провідних міжнародних компаніях.

Рекомендований профіль

Люди зі ступенем архітектора (назва згасання), закінчив архітектури (закладення назва), або Graduate Studies в області архітектури і магістра в галузі архітектури.

У виняткових випадках, докторанти з інших питань, пов'язаних кваліфікаціями будуть допущені до архітектури, відповідно до Академічним комітетом. З цією метою навчальної програми та дослідження кандидати будуть розглядатися в кожному конкретному випадку.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Детальніше

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Згорнути
А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , Феррол , Феррол + 9 Більше Менше