програма DBA

Загальні відомості

Опис програми

Дарем DBA є виконавчою докторською програмою для мотивованих, високих досягнень, які хочуть розвинути свої дослідження, аналітичні та критичні навички на найвищому рівні. Доктор наук в галузі ділового адміністрування будується навколо дослідницького проекту, приводиться фізичною особою, з акцентом на практичне застосування в бізнес-середовищі.

 • Розробка найвищого рівня мислення і дослідження
 • Уявіть свої висновки на конференціях по всьому світу
 • Сприяння вашої власної професійної практики

Як програма структурована?

Програма пропонується на гнучкій основі часткової зайнятості і займає від 4-х до 6-ти років, щоб закінчити.

 • Роки 1 і 2 включають в себе п'ять модулів викладаються доставлені в школі
 • Багато років від 3 до 6 включають в себе окремі контрольовану дослідження і вивчення.

Протягом навчання ви будете розвивати свої дослідницькі, аналітичні, концептуальні та навички критичного мислення на найвищому рівні. Ви також отримаєте стратегічний фокус, який дозволить вам внести свій вклад у вашій власній професійній практики і широкої предметної області.

DBA детально

Програма пропонується на гнучкій основі часткової зайнятості і займає від 4-х до 6-ти років, щоб закінчити. Вона складається з фаз, що дозволяє отримувати регулярні відгуки для полегшення прогресії. Роки 1 та 2 П'ять викладені модулі доставляються до школи (порядок доставки може змінюватися):

 • Екологія організацій
 • Потужність, Контроль і опір в організаціях
 • Зміни в організаціях
 • керівництво в організаціях
 • Дизайн дослідження Семінар: Частина 1 / Теорія на практиці: Частина 2

-Assessment За індивідуальним письмовим завданням модулів 1-4. -Between Модулі 4 і 5 ви будете розвивати свій дослідницький проект. -The Індивідуальне письмове завдання для модуля 5 має 10000 максимальну кількість слів. Роки від 3 до 6 років від 3 до 6 включають індивідуальне наукове дослідження та дослідження.

 • Якісний і кількісний групи: Ви регулярно відвідують дослідні візити, щоб дати вам можливість зустрітися з вашим керівником лідера / модуль для навчання, керівних вказівок та рекомендацій.
 • Академічний Прогресування Відгуки: Офіційні відгуки про хід роботи планується забезпечити ви робите задовільною успішності. Там немає офіційно оцінюється робота повинна бути завершена протягом дослідного візиту; передбачається, ви будете саморегульованої на той час, коли ви досягнете цієї фази.
 • Остаточний тезу має 60000 максимальну кількість слів.

Програма науково-дослідний семінар

Протягом навчання ви будете мати доступ до спеціальних навчання. Ці заняття дають можливість для Вас, щоб зустрітися з відвідуванням дослідників і працювати в тісному поряд з академічною факультету Дарема. Крім того, буде надана підтримка, щоб представити свої результати досліджень в інших університетах, науково-дослідних інститутів і міжнародних конференцій

Ресурси

На додаток до бібліотек Durham університету, бібліотека будинку бізнес-школи великий фахівець по кредитах і довідкових колекцій бізнесу, фінансів та управління книгами; докторська, MBA і Masters дисертацій; повне зібрання Business School робочих документів і надає доступ до більш ніж 10 000 журналів в Інтернеті. Ви будете мати можливість здійснювати доступ до дати журналу, фінансової та дослідження ринку інформації з таких джерел, як FAME, Mintel, имид, європейського бізнесу якомога швидше і Pro-Quest. Там також широкий спектр інформації, доступної через онлайнові бази даних, в тому числі: смарагд, FAME, Mintel, Lexis-Nexis, агентства Рейтер Business Insight і Центр Datamonitor ділової інформації.

Комплексні ІТ-послуги

ІТ-послуг Durham University пропонує доступ до всього, можна було б очікувати, щоб знайти в провідних бізнес-шкіл в тому числі: Комп'ютерний центр буде відкритий 24/7, повністю IT-інтегровані класи, присвячений ІТ-службу підтримки і DUO - віртуальна навчальне середовище університету.

Простір для вивчення

Ми створили відмінні умови для індивідуального і групового дослідження, в тому числі спеціалізованої докторської області досліджень.

Що мені потрібно зробити в першу чергу?

Вам знадобиться:

 • Ступінь магістра в дисципліні, пов'язаної з бізнесом та управлінням від визнаного університету або іншого вищого навчального закладу; або еквівалентні кваліфікації або досвіду
 • Мінімум бізнесу до трьох років та досвід управління на відповідному рівні
 • Дослідження пропозицію 500-2000 слово. Керівництво з підготовки вашої пропозиції дослідження.

Англійська мовні вимоги:

 • Якщо англійська не є вашою рідною мовою, вам буде потрібно IELTS 7.0 (жоден з елементів нижче 6,5) або Пірсона англійської Загальна оцінка 70+ (жоден з елементів нижче 62).

Зверніть увагу, що це може бути не більше 2-х років в місяць запускає програму, наприклад. для програми, що починається в жовтні 2014 року тест IELTS або PTE повинні бути прийняті під час або після жовтня 2012 року. НЕ TOEFL IBT більше не приймаються в якості англійської кваліфікації для оформлення візи.

створення програми

Заявки повинні бути зроблені за допомогою онлайнової анкети. Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Згорнути
Дарем , Естріх-Вінкель , Великобританія Інтернет + 2 Більше Менше

Акредитації