Syiah Kuala University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Початкові етапи розвитку університету Syiah Kuala University були дуже унікальними, оскільки були ініційовані академіками, релігійними, науковцями та торговцями Ачеху, які мешкали в Медані, Джакарті, Пенанг, Телук Інтан, Порт-Кланг та Сінгапур. Концепція розвитку, розроблена відомими лідерами, була запропонована урядовому уряду Ачеха, головному військовому командувачу та штабу поліції в Банда Аче і Ір. Сукарно, перший президент Індонезії. Був побудований спеціальний пам'ятник для забудови, підписаний Президентом Чума для створення університету, який можна побачити до сьогоднішнього дня біля пам'ятника.

Перші два гостьові будинки, повний кампус економічного факультету, чотири навчальні корпуси для перших декількох факультетів і більше 50 будинків для управління університетом, викладачі та персонал були повністю подаровані трейдерами Acehnese. Провідні національні академіки з Джакарти, Богора, Бандунга і Джокьякарти були запрошені викладати перші п'ять років учнів університету, які фінансуються торговцями і координуються урядом провінції Ачех. Таким чином, перший президент Індонезії назвав його серцем народів Ачене.

Університет розпочав свої програми, зосередившись на задоволенні потреб людського потенціалу провінції для досліджень та громадських послуг. В даний час це один з трьох найкращих університетів за межами Java з рейтингом A (Andalas University в Padang, Hasanuddin University в Макассарі і Syiah Kuala University в Аче). Це одне з кращих рейтингів загальної webometrics в Індонезії і четверте краще з точки зору досконалості, після Universitas Індонезії в Джакарті, Інституту Технології Бандунга в Бандуні, і Gajah Mada університету в Джокьякарте, опублікованому "webometrics.info" як січня 2016 року.

Керівництво університету та всієї його інституції докладає всіх зусиль, щоб підготувати себе та своїх випускників до вступу та участі в новій ері держав Південно-Східної Азії (АСЕАН), як було оголошено у Куала-Лумпурі у вересні 2015 року. об'єднані як нове співтовариство під назвою "Економічне співтовариство АСЕАН", починаючи з 2016 року. Співпраця та співпраця між усіма університетами в рамках АСЕАН будуть обов'язковими, і всі програми будуть стандартизовані, щоб відповідати потребам нової громади АСЕАН та сумісними з іншими громадами у світі.

107675_107661_uskk.jpg

Ачех - особливий регіон Індонезії. Територія розташована в північному кінці Суматри. Його столицею є Банда Ачех. Він знаходиться недалеко від Андаманських і Нікобарських островів Індії і відокремлений від них Андаманським морем. У цьому регіоні є 11 корінних етнічних груп, найбільшим з яких є населення Ачени, що становить приблизно 80% населення регіону. Ачех вважається місцем, де розпочалося поширення ісламу в Індонезії і було ключовим фактором поширення ісламу в Південно-Східній Азії. Іслам досягав Ачеху (королівства Фансур і Ламурі) близько 900 р. Н. На початку XVII століття султанат Ачех був найбагатшою, могутнішою і культивованою державою в районі Малаккської протоки. Витоки Acehnese - малайська з Південної Азії, араби, індіанці, китайці і мало хто з європейців, таких як ті, хто живе в Lamno і Serewey, походження яких може бути з Іспанії та Португалії. Ачех має історію політичної незалежності та опору контролю з боку сторонніх, включаючи колишніх голландських колоністів та інших держав.

Syiah Kuala University пропонує провідні програми для студентів, випускників, а також професійні ступінь з економіки, ветеринарії, підготовки вчителів та освіти, інженерії, права, сільського господарства, медицини, математики та природничих наук, соціальних та політичних наук, сестринської справи, стоматології, рибальства та морських знань Наука, аспірантура. Всі підрозділи мають підпрограми, які послідовно входять до числа тридцяти найбільших акредитованих національних університетів Індонезії.

Університет є домом для декількох досліджуваних центрів, що співпрацюють на міжнародному рівні: Центр досліджень з питань цунамі і ліквідації наслідків катастроф, Центр миру та конфліктів, Дослідження резолюцій та Міжнародний центр з досліджень Ачеху та Індійського океану.

Університет також має інші центри, які надають прямі послуги своїм студентам та громаді, це Центр громадських послуг, Університетська лабораторна школа, Центр англійської мови та Центр педагогічної практики.

Цей університет є членом BKS-PTN, спільної асоціації західної індонезійської університетської асоціації Sumatera і Kalimantan, члена Uninet IMT-GT і членом консорціуму азіатсько-тихоокеанських освітніх університетів (CAPEU).

110077_IMG_9955.JPG

Місії Syiah Kuala University

  1. Реалізувати «Три Дхарма - три позначення» вищих навчальних закладів, які підтримують місцевий, національний та міжнародний розвиток, використовуючи доступні місцеві, національні та міжнародні ресурси.
  2. Підвищити академічну якість з метою створення висококонкурентних випускників.
  3. Застосовувати комплексне управління якістю у сфері освіти шляхом застосування прозорих, дієвих та продуктивних принципів.
  4. Постійно зміцнювати та розширювати мережу інституційної співпраці у розробці та збереженні висновків наук, технологій, гуманітарних наук, спорту

Розташування

Банда Ачех

Address
Банда Ачех, Ачех, Індонезія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: