Прочитайте офіційний опис

Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) - науково-дослідний інститут, створений урядом Арагону в Іспанії у партнерстві з Массачусетським технологічним інститутом (MIT) та Університетом Сарагоси. Кампус ZLC заснований у 2003 році, розташований у бізнес-парку "Дінаміза", призначеному для задоволення потреб у просторі та роботі компаній після EXPO Сарагоса 2008.

Місія ZLC - створити міжнародний центр передового досвіду для досліджень та освіти в галузі логістики та SCM, який активно співпрацює з промисловістю та державним сектором для розвитку та поширення знань. Для виконання своєї місії ZLC співпрацює з Центром транспорту та логістики MIT для створення міжнародної логістичної програми MIT-Сарагоса, унікальної моделі співпраці між промисловістю, урядом та науковими колами. Це успішне партнерство призвело до створення глобальної мережі MIT SCALE, яка зараз охоплює чотири континенти. Крім того, Zaragoza Logistics Center бере участь у кількох національних та міжнародних науково-освітніх ініціативах.

У 2008 році Міністерство освіти та науки Іспанії офіційно визнало ZLC офісом з передачі знань (KTO). ZLC є членом Національного центру передового досвіду в галузі управління логістикою та управління ланцюгами поставок, CNC LOGISTICA, який був створений у 2006 році ZLC разом із трьома іншими установами. Участь цього центру ставить ZLC на провідну роль у визначенні та координації ініціатив досліджень, розробок та інновацій по всій Іспанії в галузі управління логістикою та ланцюгами поставок. ZLC надає постійну підтримку місцевого ощадного банку Ibercaja та Європейського соціального фонду в його діяльності.


Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Zaragoza Logistics Center

Головна мета Докторської програми з логістики та управління ланцюгами постачання полягає в розробці видатних вчених, які будуть проводити відмінні кар'єри в галузі дослід ... [+]

MIT Zaragoza PhD програма в галузі логістики та управління ланцюгами поставок

Головна мета Докторської програми з логістики та управління ланцюгами постачання полягає в розробці видатних вчених, які будуть проводити відмінні кар'єри в галузі досліджень та освіти. Студенти інтенсивно працюють з нашим факультетом для створення нових знань у таких галузях, як координація поставок, управління запасами, фінансування ланцюга постачання, управління ризиками та безпекою ланцюга постачання та інновації в ланцюжку постачання.... [-]

Іспанія Zaragoza
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Máster en Dirección de Supply Chain (MDSC)

ZLOG - Ranked #1 Worldwide

ZLC Corporate Video | Meet our campus!

Location address
Zaragoza Logistics Center
Avenida de Ranillas 5, edificio 5A (EXPO), planta calle

Zaragoza, Aragon, 50018 ES
Social Media
Location address
Cambridge, Massachusetts, US