GSSI - Gran Sasso Science Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

GSSI є міжнародним кандидатом наук. школа та центр підвищення кваліфікації в галузі фізики, математики, комп'ютерних наук та соціальних наук, розташованого в м. Аквіла (Італія). Він був заснований у 2012 році Центром передових досліджень Національного інституту ядерної фізики (INFN), а потім був заснований у березні 2016 року як Школа підвищення кваліфікації, що забезпечує аспірантуру. GSSI має на меті створити новий центр науково-дослідницької діяльності в Л'Акулі, який сприятиме розвитку навичок та високо спеціалізованих структур, які вже існують у цьому регіоні, таких як Національна лабораторія Gran Sasso INFN та Університет Л'Акулі, що сприяє залученню високорівневі ресурси у сферах природних та суспільних наук. Його мета - формувати людський капітал на високому рівні, інтегрувати освіту та дослідження в жвавому міждисциплінарному середовищі.


Науковий інститут Gran Sasso пропонує 34 ступеня кандидата наук. Стипендії у фізиці, математиці, комп'ютерних наук та соціальних науках.

href = "http://www.gssi.it/phd/


Науковий інститут "Гран Сассо" (GSSI), заснований в 2012 році в Л'Акулі (Італія) Центром передових досліджень Національного інституту ядерної фізики (INFN), а потім заснований у березні 2016 року як Школа підвищення кваліфікації, що забезпечує аспірантуру освіта, пропонує 34 кандидата наук позиції на 2018/19 навчальний рік.


GSSI ( www.gssi.it ) запрошує на 10 стипендій у розділі «Фізика астропаратік», 8 в «Математика в галузі природних, соціальних та природничих наук», 8 в «Комп'ютерні науки» та 8 в «Містобудівні та регіональні науки». Офіційна мова для всіх кандидатів наук курси англійської мови


Стипендії нараховуються на 4 роки, їх річна сума становить 16 159,91 євро брутто. Всі кандидати наук студенти мають безкоштовне розміщення на об'єктах GSSI та використання їдальні.


Заявку необхідно подати через онлайн-форму, що доступна на www.gssi.it/phd/ до 20 червня 2018 року о 18.00 (італійський часовий пояс).


Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до Call for Applications за адресою www.gssi.it/phd/ або напишіть електронною поштою info@gssi.it.

GSSI пропонує 31 стипендію PhD і запрошує на отримання стипендій для програм PhD в галузі фізики астрочастинок, математики в природних, соціальних і біологічних науках, інформатиці, урбаністиці та регіональній науці.

Офіційною мовою всіх докторантур є англійська.
Стипендії надаються на 4 роки, а їхня щорічна сума становить 16,159,91 євро брутто. Всі аспіранти мають безкоштовне проживання у приміщеннях GSSI та використання їдальні.
Заява повинна бути подана через онлайн-форму, яка доступна на сайті www.gssi.it/phd/ до 18 червня 2019 року о 18.00 (італійський часовий пояс, 18:00).

Науковий інститут Gran Sasso (GSSI) є міжнародною аспірантурою та центром наукових досліджень і вищої освіти в області фізики, математики, інформатики та соціальних наук. Заснована в 2012 році в місті Л'Акуїла (Італія) як Центр перспективних досліджень Національного інституту ядерної фізики (INFN), а потім у березні 2016 року створена як школа перспективних досліджень, що забезпечує післядипломну освіту. Завдяки повсякденній співпраці та взаємодії дослідники та студенти мають можливість побудувати глибокі знання методів дослідження та експериментувати із забрудненням інтересів, інноваційних підходів та мультикультурних обмінів у всіх заходах GSSI. Зважаючи на складність сучасного світу, ми прагнемо усунути всі перешкоди між дослідженнями та дослідженнями GSSI, де міждисциплінарність та взаємне збагачення лежать в основі всього, що ми робимо. Серед наших цілей - поширення наукових результатів у суспільстві та популяризація культурних заходів для загальної громадськості, громадян та шкіл.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до Заявки на прийом заявок за адресою www.gssi.it/phd/ або напишіть листа на info@gssi.it або зателефонуйте за номером 39 0862 4280262.

Розташування

L'Aquila

Viale Francesco Crispi, 7

Address
Gran Sasso Science Institute
viale Francesco Crispi, 7

67100 L'Aquila, Абруццо, Італія
Телефон
+39 0862 4280262