GSSI - Gran Sasso Science Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

GSSI є міжнародним кандидатом наук. школа та центр підвищення кваліфікації в галузі фізики, математики, комп'ютерних наук та соціальних наук, розташованого в м. Аквіла (Італія). Він був заснований у 2012 році Центром передових досліджень Національного інституту ядерної фізики (INFN), а потім був заснований у березні 2016 року як Школа підвищення кваліфікації, що забезпечує аспірантуру. GSSI має на меті створити новий центр науково-дослідницької діяльності в Л'Акулі, який сприятиме розвитку навичок та високо спеціалізованих структур, які вже існують у цьому регіоні, таких як Національна лабораторія Gran Sasso INFN та Університет Л'Акулі, що сприяє залученню високорівневі ресурси у сферах природних та суспільних наук. Його мета - формувати людський капітал на високому рівні, інтегрувати освіту та дослідження в жвавому міждисциплінарному середовищі.


Науковий інститут ім. Гран Сассо пропонує 30 кандидатів наук. стипендії з фізики, математики, інформатики та соціальних наук.

href = "http://www.gssi.it/phd/


GSSI - Gran Sasso Science Institute пропонує 30 кандидатів наук. стипендії за такими напрямками: Фізика астрочастинок (8 стипендій), Математика з природничих, соціальних та життєвих наук (8), Комп'ютерна наука (7), Регіональна науково-економічна географія (7).

Офіційною мовою для всіх кандидатських курсів є англійська. Стипендії призначаються на 4 роки, а їх щорічна сума становить 16 159,91 євро брутто. Усі аспіранти матимуть безкоштовне проживання у приміщеннях GSSI та користування садом.

Заявку необхідно подати через онлайн-форму, доступну за адресою www.gssi.it/phd/, до 11 червня 2020 року до 17:00 (італійський часовий пояс).

GSSI є міжнародною докторською школою та центром досліджень та вищої освіти у галузі фізики, математики, інформатики та соціальних наук. він був заснований у 2012 році в м. Акіла (Італія) як Центр підвищення кваліфікації INFN - Національного інституту ядерної фізики, а потім був створений у 2016 році як Школа підвищення кваліфікації, що забезпечує післядипломну освіту. Завдяки повсякденній співпраці та взаємодії, дослідники та студенти мають можливість побудувати ґрунтовні знання про методи дослідження та експериментувати із забрудненням інтересів, інноваційних підходів та мультикультурного обміну у всіх заходах GSSI. Вирішуючи складність сучасного світу, ми прагнемо усунути всі бар'єри між сферами дослідження та дослідження ГЗСІ, де міждисциплінарність та перехресне запліднення лежать в основі всього, що ми робимо.

Серед наших цілей - поширення наукових результатів у суспільстві та просування культурних заходів для загальної громадськості, громадян та шкіл.

Для отримання додаткової інформації зверніться до Конкурсу заявок на веб- сайті www.gssi.it/phd/ або напишіть електронний лист на application@gssi.it або зателефонуйте за номером +39 0862 4280433.

Розташування

L'Aquila

Viale Francesco Crispi, 7

Address
Gran Sasso Science Institute
viale Francesco Crispi, 7

67100 L'Aquila, Абруццо, Італія
Телефон
+39 0862 4280262

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія