Прочитайте офіційний опис

Міжнародна школа перепідготовки

UNICAM започаткував Міжнародну школу передових досліджень з метою посилення інтернаціоналізації докторської освіти.

  • Міжнародна школа перспективних досліджень планує, організовує, координує курси для досягнення звання доктора філософії.
  • Докторантура складається з трьох років з завершальною дисертацією, яка буде написана англійською мовою, яка буде захищена перед Заключною екзаменаційною радою, яка складається з професорів у відповідних наукових областях. Сюди повинні входити науковці та інші експерти (наприклад, з дослідницьких центрів або підприємств), більшість з яких не з Університету Камеріно, і принаймні один не-італійський.
  • Окрім підготовки останньої дисертації, кандидати докторів, як очікується, братимуть участь у навчальних заходах, організованих SAS, все англійською мовою, з метою придбання навичок, що підлягають передачі (такі як комунікаційні навички, розвиток дослідницької кар'єри, управління дослідженнями та фінансування проектів, методологічні навички) та докторантуру у співпраці з промисловістю та іншими відповідними секторами зайнятості.
  • Проведення деяких досліджень в державних або приватних лабораторіях, що не є учасниками університету, дуже рекомендується.
  • Для досягнення остаточної кваліфікації має бути щонайменше піврічний досвід роботи в дослідницькій чи вищій школі інституту, відмінному від Університету Камеріно та, можливо, не італійської.
  • Сім принципів інноваційної докторської підготовки лежать в основі наших дослідницьких програм.

Сім принципів інноваційного докторантури

1. Досконалість у дослідженні

Прагнення до відмінних досліджень є основою для всієї докторської освіти, і від цього потік інших елементів. Академічні стандарти, встановлені через процедури експертного огляду та дослідницьких середовищ, що представляють критичну масу. Нова академічна генерація повинна навчатися, щоб стати креативним, критичним та автономним інтелектуальним ризик-зацікавленим, натискаючи кордони прикордонних досліджень.

2. Приваблива інституційна середа

Докторські кандидати повинні знайти хороші умови роботи, щоб надати їм можливість стати незалежними дослідниками, які на ранній стадії беруть на себе відповідальність за масштаби, напрям та прогрес їх проекту. Вони повинні включати можливості для розвитку кар'єри відповідно до Європейської хартії дослідників та Кодексу поведінки щодо набору дослідників.

3. Міждисциплінарні можливості дослідження

Докторантура повинна бути вбудована в відкрите науково-дослідницьку середу та культуру, щоб забезпечити, що будь-які відповідні можливості для взаємного запровадження між дисциплінами можуть сприяти необхідній широті та міждисциплінарному підходу.

4. Вплив промисловості та інших відповідних галузей зайнятості

Термін «промисловість» використовується в самому широкому сенсі, включаючи всі сфери майбутніх робочих місць і залучення громадськості, від промисловості до бізнесу, уряду, неурядових організацій, благодійних та культурних установ (наприклад, музеї). Це може включати розміщення під час навчання; спільне фінансування; залучення неакадеміків з відповідних галузей до інформування / надання викладання та нагляду; сприяння фінансовому внеску відповідної галузі до докторських програм; заохочення мереж випускників, які можуть підтримати кандидата (наприклад, схеми наставництва) та програми, а також широкий спектр діяльності з передачі людей / технологій / знань.

5. Міжнародні мережі

Докторантура повинна забезпечувати можливості для міжнародних мереж, тобто через спільні дослідження, спільні навчання, подвійні та спільні ступені. Мобільність слід заохочувати через конференції, короткі дослідницькі візити та відрядження або довше перебування за кордоном.

6. Підготовка до передачі навичок

“Передаванні навички - це навички, отримані в одному контексті (наприклад, дослідження), які використовуються в іншому (наприклад, майбутнє працевлаштування незалежно від того, що це дослідження, бізнес тощо). Вони дозволяють ефективно застосовувати та розвивати навички, пов'язані з предметами та дослідженнями. Навички, які можна передавати, можуть бути отримані шляхом навчання або досвіду роботи ». Важливо забезпечити достатню кількість дослідників, які мають навички, що вимагаються економікою, що базується на знаннях. Приклади включають комунікацію, командну роботу, підприємництво, управління проектами, інтелектуальну власність, етику, стандартизацію тощо.

Бізнес також має більше залучатися до розробки навчальних програм та підготовки докторських дисциплін, щоб навички краще відповідали потребам галузі, спираючись на роботу Університетського бізнес-форуму та результати проекту EUA DOC-CAREERS. Є хороші приклади міждисциплінарних підходів в університетах, що об'єднують навички, починаючи від досліджень до фінансових та ділових навичок, від творчості та дизайну до міжкультурних навичок.

7. Забезпечення якості

Процедури підзвітності повинні бути встановлені на дослідницькій базі докторської освіти, і з цієї причини вони повинні бути розроблені окремо від забезпечення якості першого та другого циклів.

Метою забезпечення якості в докторській освіті повинно бути підвищення якості дослідницького середовища, а також сприяння прозорості та підзвітності процедурам для таких тем, як прийом, нагляд, присвоєння ступеня доктора та кар'єрного розвитку. Важливо підкреслити, що мова не йде про забезпечення якості кандидата наук. себе скоріше процес або життєвий цикл, від набору до закінчення навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

University of Camerino the international School of Advanced Studies

Область: Архітектура, проектування, планування ... [+]

Область: Архітектура, проектування, плануванняАрхітектура, теорії та дизайнІнноваційний дизайнСтале містобудування

Навчальні центри - Асколі Піцено - Супутниковий сайт Університету Камеріно

Архітектура, теорії та дизайнТеорії та дизайн сучасної архітектури;Історія та розвиток архітектурної спадщини;Графічне та мультимедійне представлення архітектури.Інноваційний дизай... [-]
Італія Camerino
Листопад 2019
англійська,італійський
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Camerino the international School of Advanced Studies

Область: фізика, Земля і матеріалознавство ... [+]

Область: фізика, Земля і матеріалознавствоФізикаФізико-хімічні процеси в системах ЗемліМатеріалознавствоФізика

Фізика згущених речовин

Теорія ультрахолодного речовини в багатьох тілахНадпровідність наномасштабу: теорія, симуляція та експериментиТеорія електронно-діркової надтекучості в графенових пристрояхКроссовер BCS-BEC у багатокомпонентних надфлюидах і надпровідниках... [-]
Італія Camerino
Листопад 2019
англійська,італійський
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Camerino the international School of Advanced Studies

Область: юридичні та соціальні науки ... [+]

Область: юридичні та соціальні наукиЦивільне право та конституційна законністьОсновні права в глобальному суспільствіЦивільне право та конституційна законність

Навчальна програма " Цивільне право" та "Конституційна законність " здійснюють придбання методологій, спрямованих на розробку методик інтерпретації, відповідних складності чинного законодавства; можливість тлумачення на основі національних, європейських та міжнародних норм стосовно відносин приватного права; переосмислення правових економічних відносин в рамках персональної перспективи існуючого конституційного правопорядку.... [-]

Італія Camerino
Листопад 2019
англійська,італійський
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Camerino the international School of Advanced Studies

Область: інформатика та математика ... [+]

Область: інформатика та математикаШтучний інтелект та інтелектуальні системиОбчислювальна та математичнаКібербезпекаНаука про дані та машинного навчанняВбудовані системи та IoTУправління процесомІнженерія програмних та інформаційних системШтучний інтелект та інтелектуальні системиАдаптивне управління та оптимізаціяПолітика адаптаціїКолективні та адаптивні системи... [-]
Італія Camerino
Листопад 2019
англійська,італійський
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

UNICAM Your winning choice

Address
International School of Advanced Studies Polo di Alta Formazione Via Madonna delle Carceri 9
62032 Camerino, Marche, Італія